Skoči na vsebino

iOS


Arey

Priporočeni prispevki

Meni se zdi zadeva s tem magnetnim polnilcem boljša v primeru ko imaš telefon priklopljen na polnjenje in v roki. Najbolj v primeru ko si na telefonu pred spanjem in ga daš polnit in ko se odločiš že enkrar it spat ga samo odložiš skupaj s polnilcem na nočno omarico. Dobro, res ni neke razlike s tem kot da ti kabel visi iz lightening porta.. Treba bi zadevo met v roki pa v uporabi da bi lahko rekel, če je to boljše ali ne. Kot rečeno imam orginal charging pad za S10 pa ga nisem nikoli zares uporabljal.. Enostavno se nisem navadil. Ker moraš vedno pravilno gor dat telefon oz. ne vem zakaj.. Pa ponoči v temi je tudi težje to naciljat. 

 

Zraven polnenja bo verjetno še milijon raznih dodatkov na podlagi teh magnetov, tista apple denarnica je kar zanimiva, bodo pa tudi zunanji partertnerji pogruntali verjetno kakšne kul zadeve

 

 

Povezava do prispevka

Jaz mam pa same probleme odkar sem na ios14. Že pri prejšnjem updejtu me je jebalo in ni šlo posodobit prek itunesov, pri zadnjem (14.1) pa ne gre niti prek računalnika (windows), niti prek wi-fija na telefonu.

Na telefonu vrže samo nekaj v stilu "update failed" brez vsake obrazložitve, na pc-ju pa vrže "unknown error 4000". Internet ne pomaga, meče samo neke generične rešitve tipa resitiraj telefon, menjaj kabel, ki to seveda niso.

 

Ne vem kaj naj nardim, iphone X 64gb - da bi blo na telefonu premalo placa je nemogoče, zasedenih mam max ene 16gb ostalo je prosto.

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 7 urami:

DFU mode pa restoraj

 

sicer pa možno da imaš kako hw napako in ti bo sam usulo telefon če boš na silo upgrejdal. na iphone 7+ mi je crknil nfc (za apple pay, tko da nisem sploh vedel oz opazil), ko sem pa upgrejdal je bil pa bootloop in ni šlo nikamor niti prek DFU mode.

Danes čudežno updejtal brez problemov in sicer prek wifija

 

Zanimivo...

Povezava do prispevka

Jutri je relis v Sloveniji, a boste kaj kampirali pa bli v vrsti? :D

 

Je kdo kupoval od vas kaj pri istyle na obroke? Kater način takega plačila je najbolj ugoden? Sicer nisem siguren a razmišljam da bi ga mogoče vzel na ta način. Samo je to zelo drago financiranje, gledal sm npr leanpay. Boljše je sicer pri operaterjih ko dobiš popust na aparat pa na 24 oborokov. 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 34 minutami:

a boste kaj kampirali pa bli v vrsti? 

Upam da se šališ

 

Sicer pa sem že napisal, ne gane me nič drugega kot 12 mini, ki pride novembra. 
 

Pa še to sam v primeru, da bi dejansko zdaj kupoval nov telefon. X dela kot nov

uredilo bitje Sanitarni-Inšpektor!
Povezava do prispevka

Maš prav, bolje vzeti od preprodajalcev in dobiš še extra popust ponavadi :D 

 

Posebaj kakšni cigani znajo zelo poceni dalje prodat, samo težko da bodo sploh dobili aparat pri operaterju. Jaz vem da jim ga ne bi dal/prodal :w00t:

 

Samo če vzameš z mastercard npr kolikor razumem moreš met na njemu tolko limita kolikor je zadeva in tudi se ti že vse takoj odšteje.. tako da pol v bistvu ne moreš mastercarda uporabljat

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 uro:

Samo če vzameš z mastercard npr kolikor razumem moreš met na njemu tolko limita kolikor je zadeva in tudi se ti že vse takoj odšteje.. tako da pol v bistvu ne moreš mastercarda uporabljat

 

 

 

limit je odvisen od banke in tvojega stanja, ponavadi pa se da zmenit za dva do trikratnik tvoje plače. in ne, ne odšteje se ti takoj, če vzameš na 2-12 obrokov. tukaj dejansko gre za plačevanje na OBROKE. trgovine k ti ponujajo 'nakup na obroke brez obresti', ti v bistvu ponujajo kredit, in to ni nakup na obroke. edini dodatni strošek, ki tebe pri nakupu s kreditno kartico na obroke bremeni je strošek obroka vsak mesec, tj. 1.40€. ne rabiš nobenih zavarovanj, odobritev, obresnih mer in ne vem kakšnih pizdarij zraven.

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 17 urami:

Maš prav, bolje vzeti od preprodajalcev in dobiš še extra popust ponavadi :D 

 

Posebaj kakšni cigani znajo zelo poceni dalje prodat, samo težko da bodo sploh dobili aparat pri operaterju. Jaz vem da jim ga ne bi dal/prodal :w00t:

 

Samo če vzameš z mastercard npr kolikor razumem moreš met na njemu tolko limita kolikor je zadeva in tudi se ti že vse takoj odšteje.. tako da pol v bistvu ne moreš mastercarda uporabljat

 

 

 

evo, sem že zasledil oglas za 12 128gb za 870e, tko da 64gb bojo po cca 800 zapakirani

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

in, da je apple roba daleč najmanj popravljiva ne pozabi. to je tud veriiii griiiiiiiin.

 

sicer bi pa vsi lahko dajali polnilce, če bi stopili v leto 2021 in začeli vsi po vrsti dostojne fast chargerje dajat. sam apple je za to uslugo mastno računal, tistih ušivih 5V/1A (5W) chargerjev pa res več nihče ne rabi, če so v pralnem prašku že močnejši.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 28. 2. 2021 at 16:51:

Pa sej to je pohvale vredno ce mene vprasas. Manj pohvale vredno je da je cena telefona ista, apple pa razglablja o tem kako so environmentally conscious. 

Pohvale vredno?

Zdaj bodo vsi sledili. Nekateri že. Cena je ista ali višja. Pakiranje manjše. Profit? 

A pozabljate, da novi telefoni tudi polnijo hitreje? In če bom hotel polnit s polno zmogljivostjo bom moral kupiti nov polnilec. 

Torej dodatna pošiljka. Nov paket. S tem nič ne pripomorejo k temu. Meni s tako potezo ne delujejo prav nič environmentally conscious. Kvečjemu obratno. 

Še več smeti se bo delalo. 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...