Skoči na vsebino

iOS


Arey

Priporočeni prispevki

iTunes al music al karkoli je že ime ti omogoča točno to. Sicer ne boš mogelsyncat direkt folderja ampak boš moral playliste/albume uredit v Music (če nimaš id3 tagov porihtanih te čaka zabava), sicer pa je to točno to kar iščeš. Ja, je prizadeto ampak to je pač applov način ki ima prednosti in slabosti.

Povezava do prispevka

Ja, ce mas vec apple zadev je super. Na enem mestu mas urejene albume/skladbe, potem pa naredis playlisto za kar rabis. Meni je super ker se vedno musko poslusam na nanotu in shufflu. Ali pa streamam na hifi sistem pac. Kaj bos to ma telefonu urejal ali pa za vsako napravo posebej. Samo ja, ce ti sistem ni kul bos klel. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Imam telefon (galaxy s20), ki mi je yt testu zaslon spraskala konica trdote 6, pa še to bolj provizorično. Telefon imam vedno v Fitbag ovitku iz alcantare, v kateri je samo telefon, čez zaslon pa prasko, ki jo z mal pozornosti tudi čutiš z nohtom. In se mi niti mal ne sanja od kdaj in od česa.

 

Pač ne vem, telefon je objekt, namenjen vsakdanji uporabi, dobesedno ure je v rokah, mačkom je zanimiv za metat z miz, odpiraš vrata med klicem pa gre svojo pot, odvibria v avtu nekam pod sedeže. Zaradi prask (in počenega stekla na zadnjem delu v moje primeru) ne deluje absolutno nič drugače, ne vpliva na UX in ne bo prej crknu, je pa absolutno jasn, da ni večen. Mnogo prej kot kremenčev pesek in bančne kartice ga bo zjebal naključni dogodek kot je moj lačen maček zjutraj ali pa enostavno povozil čas, kjer lahko samo poskrbim, da bi čim bolj recikliran in čim bolj premišljeno zamenjan.

 

Mislim, da voham nek smisel za tvojimi posti in skrbmi, samo iskreno mi deluješ mal čudn s tem detajli. Vsi smo sužnji telefonov očitno, samo ti na mal drugačen način.

 

Edit: aja, najlažji način "rešit" zaslon pred praskam je screen protector, Samsungi pridejo že tovarniško z njimi, za jesus phone je pa teh artiklov po netu na tone.

Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 16 urami:

A kdo od vas uporablja usnjene ovitke, ki na levi notranji strani držijo bančne kartice? Je možno, da robovi kartic opraskajo površino telefona? Gledam trdote materjalov po Mohsovi lestvici in Iphone 13 naj bi imel 5-6, na nekaterih testih naj bi šele orodja s 7 konico (tu je npr. kremenov pesek če ti ponesreči zaide v ovitek) naredila očitno prasko. Akrilne snovi, plastične mase pa naj bi imele 3-4 trdoto. Na internetih se sicer ljudje pritožujejo glede opraskanih telefonov, ampak gre vedno za starejše Android modele in nihče ni specifičen glede kartic (nekatere imajo lahko kovinsko obrobo), glede uporabe kartic (pri vtikanju v kovinske aparate se mogoče lahko nabere trša usedlina na robovih) ali modelov ovitkov, ki lahko različno regulirajo pritisk na telefon.

 

Če ti je kul imet tak ovitek, ampak te skrbi praskanje ekrana, si omisli zaščitno steklo. Z Aliexpressa ga dobiš pod 1€. Gre pa tudi men blazno na jetra ob sončnih poletnih dneh, ko se vidijo vse praske na ekranu. 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 2 urama:

 

Če ti je kul imet tak ovitek, ampak te skrbi praskanje ekrana, si omisli zaščitno steklo. Z Aliexpressa ga dobiš pod 1€. Gre pa tudi men blazno na jetra ob sončnih poletnih dneh, ko se vidijo vse praske na ekranu. 

To bi edino lahko dodal. Jz mam skos temered glass gor ker mi telefon tu ali tam pade na tla pa raje menjam steklo kot ekran. 
Glede kartic sm ti napisal da ti ne bojo spraskale ohisja razen ce imas kaksen prah pod ovitkom. Ampak, kot sem tudi napisal, se to lahko zgodi pod katerim koli ovitkom. Kot se lahko zgodi ce ovitka ne bos mel. Pristine telefona ne bos mel cez 3 leta ne glede na to kak naredis. 
Drgac pa mislim da sem ti okoli baterije povedal cist vse razen kok je lahko “skodljiv” un program za rocen management. Ce pa ti nisi razumel pa kaj ti naj. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 19 urami:

Aja jz sm mislu ds je bla to prva stvar k jo naredis :D Sicer ne vem kdaj sm nazadnje moral to narest (na androidu sm restartal 1x na dva tedna) ampak valda je to prvo k probas :D

 

od nakupa telefona (iphone 11, kupil ob izidu) in do zdej je to bil prvi manual reset (ne stejem ko se pri updejtu sam resetira), tak da sm se odvadu resetirat/ugasat telefon

uredilo bitje WinterThane
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
bendeho reče pred 20 urami:

da se blokirati(ignorirati) vse klice, ki jih nimaš v imeniku, da ne zvoni, samo javi neodgovorjen klic, če te nadlegujejo iz raznih UK številk, kot so mene, je to kar dober ukrep, po kakšnem mesecu, ko jim ne zvoni, obupajo

Za trenutek sem bil prepričan, da sem v PUP Facebook temi. 

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...