Skoči na vsebino

iOS


Arey

Priporočeni prispevki

Ma jz ne bi reku da je larifari ampak da verjetno res kaze nek priblizek kok maksimalne kapacitete baterija se ima. Sam se pa ne linearno zmanjsuje in IMO ni uporaben kot indikator prihodnosti (aka KDAJ bo padla pod sprejemljivo raven) ampak samo za indikacijo trenutnega stanja. Sam ker vidimo baterijo in procente nam je intuitivno povezat vzporednice z napolnjenostjo in praznjenjem, ki pa je, zaradi UX, bolj linearne narave. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Prešaltal sem iz Androida na iOS in mi je podrekalo vse datume pri fotografijah. A mogoče kdo ve kako bi se to dalo urediti, da mi ne bo import/export podrekalo exif podatkov? 

 

Kot zanimivost pa je to, da mi je pa izvozil pravilne datume za fotke, ki sem jih naredil z prejšnjim iphonom 7 let nazaj 

Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...

Delim izkušnjo: imam iphone 15 z usb-c. Kabel poleg je usb-c v usb-c. Vtaknem v nek charger, ki normalno polni vse telefone. Ne dela. Ok, to zrihtam. Nakar zaradi avta, ki ima samo ta velik usb, narocim za vsak slucaj dva razlicna usb v usb-c kabla s Kitajske. Iphone ne jebe ne enega, ne drugega, niti polni se ne, kamoli podatki. A bom res moral po 30-evrsko žico v apple store?!

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 19. 10. 2023 at 13:10:

Delim izkušnjo: imam iphone 15 z usb-c. Kabel poleg je usb-c v usb-c. Vtaknem v nek charger, ki normalno polni vse telefone. Ne dela. Ok, to zrihtam. Nakar zaradi avta, ki ima samo ta velik usb, narocim za vsak slucaj dva razlicna usb v usb-c kabla s Kitajske. Iphone ne jebe ne enega, ne drugega, niti polni se ne, kamoli podatki. A bom res moral po 30-evrsko žico v apple store?!

 

image.png.7df8420c20a11346c61c6299a5fb9e53.png

 

pa lep LP...

Drugac pa kup nek ugreen al pa anker al neki... bo boljs kvaliteta pa dlje zdrzal ko applov srot od kabla :D 

 

20€ za boljse namene ;D

https://amzn.eu/d/dEXYusT

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Mislim ja, not all usb-c-ables are created equally in apple špara na vsakem centu, trava je zelena.
Ampak da se tut filajo telefoni ne normalno na polnilcih drugih firm mi je pa kr čudno. Zdej, kdo je tle kriv za to ni ravno jasno iz febotovega problema, sam kislarija je vseeno.

Povezava do prispevka

Bi reku da je cheapo kitajski USB-A to USB-C kabel (verjetno USB 2.0), ki ga apple ne smirgla, ker nima spodobnega chipa notri da bi skomuniciral kako je obrnjen. Hence my nasvet da vzame ugreen al pa anker, ki nista niti pocen (napram 3€ kablom iz kine), niti draga (v primerjavi z apple USB 2.0 usb C kabli za 30€).

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
LordFebo reče Dne, 19. 10. 2023 at 13:10:

Delim izkušnjo: imam iphone 15 z usb-c. Kabel poleg je usb-c v usb-c. Vtaknem v nek charger, ki normalno polni vse telefone. Ne dela. Ok, to zrihtam. Nakar zaradi avta, ki ima samo ta velik usb, narocim za vsak slucaj dva razlicna usb v usb-c kabla s Kitajske. Iphone ne jebe ne enega, ne drugega, niti polni se ne, kamoli podatki. A bom res moral po 30-evrsko žico v apple store?!

Iz firbca sem probal in moj 15 pro se polni z bilokaterim usb-c kablom (ki so bili zraven DJI, Rode, idr. elektronike).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...