Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2 in DLC-ji


Priporočeni prispevki

Ne glej, jaz kritiziram tele reci ze vse od d1, ampak folk vsakic nori in seveda kupi deluxe, super deluxe, eververse ipd. 
 

Pol pa pride dlc in v jok na drevo. Ta dlc je tocno to, kar sem pricakoval, z vsemi napakami. Pravim, da kdor je pricakoval Forsakena, je imel previsoka pricakovanja, ker Bungo od kar je indie dev, ni sposoben deliverat kot je lahko, ko je imel Activisin zadaj. In tako bo tudi v bodoce, ze sedaj najavim.

 

 

Povezava do prispevka

Ja jaz sem pricakoval, priznam.. po prejsnjem letu, sem to leto pricakoval neki velikega.. nisem sledil novicam..

 

Sam okej.. ce bo po campaniji dosti za igrat, kot pravis, da ne bom rabil po dveh dnevih grindat samo milestone s 3 liki, cel teden pol ok

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Sem začel prvič z igranjem Destiny 2, pa me zanima, če imate kake začetniške napotke :D

Imam občutek, da te igra na polno vrže v sistem in se še malo lovim. 

 

Igram z titan klaso in sem po končanem kosmodrome prišel v City. Naredil sem oba kvesta za obe specializaciji ter dobil neki kvest aza exotic wepon v EDZju. Sedaj pa dejansko več nimam nobenga main kvesta, da bi napredoval v zgodbi, imam samo  tole:

1.jpg

 

Edit: A je to to, ali sem kje kaj spregledal/zajebal?

 

 

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

Ne pozabit, da 1230 za torek je BREZ artefakta. Jaz sem trenutno 1253 z artefaktom, brez pa 1242, tako da sem set za raid.

Ja ma ne bom igral raida, ker 1230 je jebanje in rabis res dobro ekipo.. jaz pa sploh nimam ekipe. Bom lepo pocakal, da naredijo world first in se odklene

 

Sicer pa kako si naredil 1253, kaj to samo smarr levelin in grind crucible al sem jaz kaj pozabil? Jaz imam tudi plus 11 artifakt.. pa se mi zdi da sem kar pametno leveliral, razen pri prvem liku ajde.. tam sem zajebal max 5 levelov.. samo..

 

Ne vem.. neki sem pozabil.. al pa grindas crucible nonstop ne vem hehe

Povezava do prispevka
dzaver reče Dne, 21. 11. 2020 at 21:12:

A noben ne igra raid @bigboss82 @bitsurugi? :) 

 

Itak, saj to je vedno najboljši kontent Destinyja. Raid je bil eden boljših v zgodovini Destinyja, zlasti po vzdušju (greš iz Europe na space station Clovisa, jo zrušiš na Europo s čimer dolgoročno spremeniš mapo Europe, nakar med ruševinami space stationa je arena final boss fighta), encounterji raida so zelo na nivoju, tudi všečni so z vidika bodočega grinda in ponavljanja.

 

Drugače po raidu se je odklenilo eno GORO kontenta za delat, skoraj več kot week1, vključno z nekaj exotici ter high level activitiji.

Povezava do prispevka

Ma eno goro =)) extotic quest naredis apcap, drugo je itak standart statis bounty killi hehe..

dobro mogoce je tam tam z week 1, neki je absolutno za delat =))

 

je pa res, da je ql, ki se nadaljuje story.. tega nisem pricakoval..

 

dobro zdaj sem vidu, da je se neka exotic snajpa hmmm :wub:

sicer pa mi je dlc zelo vsec, raje ga igram kot DeS na PS5 haha.. pac ql je delat te stasis bountije za razne builde in tko, upam, da bodo vlozili vec truda v razne builde v bodoce, to mi je zanimvo in me motivira za grind.. celo sem se jebal na crucible in gambit za une dodatne aspecte ipd =))

zdaj mi je ostal samo se raid:wub: morem pogledat tutorijale  in ta snajpa ocitno, uh sabotage.... to bom grindal drugic, ne da se mi, dovolj sem odlasal z raidom! =)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Skratka, so te lepo carryjali hočeš rečt :D @bigboss82

 

Samo še raid exotic bi dobil, pa bi bil kralj :D 

Haha ja.. malo swm bil razocaran ker ga niswm in ker sem imel filing da jadram na vrhuncu srece 🤣🤣

 

Pa dobil sem same armorje.. ampak okej.. ne smem se pritozevat 🤣

 

Sam pizda ce me lahko tako carryjajo pol vseenk ni neki hudo zajeban raid.. mislim sej so bli dobri, ma s5 niso bli neki veaoljci.

 

Pac ta light level se pozna full, pomoje so leveliranje naredili rahlo preizi in ocitno so tudi mehanike da en lahko glumi majmuna 🤣🤣 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ja itak. Samo. Tudi po contestu je ponavadi bilo trzje.. zdaj folk sploh ne umira od mobov dejansko mobi so bolj tako za foro.. se challenging niso neki ful nevarni ko si 1260+

 

Pac imo bi mogli dat +10 levelov tezavnost al pa se boljse, da bi naredili leveliranje tezje tako, da bi v povprecju bili vsi 10 lvl manj

 

Al pa sem jaz prevec grindal hehe

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...