Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2 in DLC-ji


Priporočeni prispevki

Ma nekaj cist drugega...

 

Dobro sej je ql.. sem sel v crucible in sem po dooolgem casu bil s5 prvu na lestvici hehe

 

Sam pizdu mater se vedno niso postelali HDR.. raje igram brez.. ze tako je prevec temna slika s tem hdr izgleda se bolj crna

 

Jaz ne vem, da ne morejo zrihtat ta hdr

 

Poleg tega v crucible 120hz mode se izklopi HDR kar pomeni da pac ps5 ne shendla hdmi 2.1 be oz vec kot 32 bps al kaj je hehe

Povezava do prispevka

@bigboss82 ti ki si igral na pcju :D končno 60fps in večji field of view na konzoli naredi nov špil. boli mene za hdr :) končno igram first person shooter kot se spodobi. ne pa na ušivih 30fpsjih + load times so res majhni oz jih sploh ni. prej sem porabil več časa za letet iz enga planeta na drugega. zdej je pa to tkoj

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

@bigboss82 ti ki si igral na pcju :D končno 60fps in večji field of view na konzoli naredi nov špil. boli mene za hdr :) končno igram first person shooter kot se spodobi. ne pa na ušivih 30fpsjih + load times so res majhni oz jih sploh ni. prej sem porabil več časa za letet iz enga planeta na drugega. zdej je pa to tkoj

Ma ja sej imas prav.. ki iz pcja na to je pac.. okej hehe

 

Sicee po pomoti sm si downloadal za ps4 in mk je slo na kozlat, resolucija, 30fpa in fucking tearing slike prvic videno na konzoli 🤣🤣

 

Ne sam res ta hdr pizda.. jaz ga imam raje izklopljenega.. ampak ti povem iskreno na pc 1080p na nekem monitorju za 200 eur mi je boljsa slika.. mislim ne za ful ampak preferiram.. ceprwv igra na konzoli in velikem ekranu ima tudi svoj car.. sem si dal fov 105 in je res ql prav vidis vse tudi majhne mobe v dalajvi

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Idi day1 ga igrat pa reci kak je izi. Sej je en lažjih day1 bil, ampak vseeno je folk na veliko pocepal in pojokal na tretjem bossu. 

 

Zdaj pa je LFG že tolk nadrkan, da te pač vsaka slabša grupa lepo pocarryja skozi, niti ne rabiš mehanik znat, si pač na add clear. Pa tretji boss je po contest mode in odkar je Lament zunaj mačji kašelj.

 

Se pač pozna ali raid gledaš s prizme po treh mescih ko je zunaj ali day 1 ali week1. Sej je blo vedno tako. Community tudi najde vse možne cheese.

Povezava do prispevka

Ja, to itak, sam vseen so grandmasterji težji imo. Noben raid ni tok težek. Noben te ne more carrijat pri grandmasterjih. Vsaj meni ni bil noben raid tko težek. Medtem ko pri grandmasterjih sčiješ kri... vsaj pri treh to sezono. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
coupet reče pred 3 urami:

Kolk je to vredno igranja zdej?

 

mam nekje v knjižici, pa bi nazaj zdownloadal.

je za ps5 kej updatano?

Sam igram na PS 5 in ja igra je next-gen updejtana. Igra teče gladko v 4K 60, PVP je v 1080p 120fps. 

Bungie je naredil odlično delo. 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

 

Ne se ustrašit, DLC reveal začne na 1:11 dalje, močno priporočam ogled.

 

Destiny je od vedno veljal meme za štorjo, sedaj postaja vredna igranja ravno za to. Že lanski DLC je bil izvrsten, sezone so pa še najbolj zanimive zaradi štorje ter novih orožij.

Witch Queen gre še korak naprej v tem smislu.

 

 

In ja, cross play je live že sedaj.

 

Povezava do prispevka

Ne vem jaz sem bil kar na pol razocaran z beyon light.. ceprav sem ga preigral in celo naredil raid.. vse skupaj je bilo bolj solo experience.. 

 

Niti se ne spomnem dobro ma od takrat ne igram vec D2 ker se mi zdi  da gre malo po slabem. Prevec casual. Statis pa mi je itak zjebal pvp .. raid sem natredu v prvem poizkusu, so me carryalai ok  ampak vseeno wtf.. par misij je bilo dobrih. Grind je bil okej. Stasis kot receno mi n iibl vsec.

 

Witch Queen bom sigurno igral full, upam, za ostalo pa se mi ne da vec kot toliko izgubljat casa doklee ne bodo dali kaj on the nexr level.. zdaj bom igral malo ta season of the lost, zek i ga imam na XB, v zpanju da me kaj povlece

Povezava do prispevka

Tudi mene zanima koliko priporočate Destiny 2 za začet iz nule na PS5? Je potrebno kupit najdražji pass ali se da osnovno zgodbo preigrat v tej free verziji pa kupit pass potem kasneje?

 

V taprvem Destinyu sem pustil ogromno ur in imam zelo lepe spomine na tisti čas. Še sedaj mi v ušesu zveni bitsujev glas "...ma kaj te je ubilo?!!" Ampak sem praktično 2 leti igral samo Destiny in sem ga imel potem že poln kurac pa motilo me je tudi, da nisem uspel igrat nobene druge igre v tistem času, ker imam omejen čas za igranje in ta je šel v celoti v Destiny. Gameplay in občutek pri šicanju mi je bil vedno fenomenalen, ravno tako lore, čeprav so bile zgodbe predstavljene bolj švoh. Nimam ravno želje dnevno tlačanit v Destiny, ampak tako za malo kažual pokanja bi se pa spustil notri. Bi bil zelo hvaležen, če bi kdo malo objasnil kako je s tem.

Povezava do prispevka

Jaz ne vem tocno naj ti objasne kdo ki bolj obvlada

 

Ma pomoje se ne izplaca neki iz nule.. mislim itak story je od kurca kaj ces.. razen ce si radoveden ko hudic

 

Najbolje oz jaz bi zacel zadnji dlc pac light dobis in to je to.. edino fe hoces kaksno specificno orozje pac gres naredit kar moras, ce to pomeni kupit kaksen ekspanšn za nazaj kupis..

 

Najjace ti je igrat na xboxu gamw pass imas vse free.. edino witch queen ne bo fre ker pac hocejo zasluzit

Povezava do prispevka

Destiny ima sicer tisti chain kvestov New Light, ampak so dokaj kaotični in nejasni za novega igralca. Plan je, da v prihodnje bo izdan New Light 3.0, kjer bo za popolne novince povsem jasno v kakšnem vrstnem redu delat kveste in kaj se dogaja. 

 

Sicer priporočam osnovni Destiny in DLC Beyond Light s sedanjo sezono.

 

Sezone so tok neka nadaljevanka: vsak teden imaš novo epizodo štorje. Zadnje leto je zgodba prav očitno napredovala v tempu in v sami naraciji ter zanimivosti. Nič več zgodbe le skozi Grimoire karte kot je bilo nekoč. Witch Queen/ Savathun so lepo zgradili tekom zadnjih nekaj let in zdaj prihaja na plan. Še posebej to sezono, ko jo prvič srečaš.

Povezava do prispevka

Kolikor vidim imam 3 opcije, če bi po dolgem času Bungieju nakazal keš.

1. Beyond Light, ki vključuje aktualno sezono

2. Beyond Light Deluxe, ki vključuje sezone 12-15

3. Destiny 2 Legendary, ki vključuje 3 expansione in aktualno sezono

 

Kaj za nazaj lahko igram expasione in te sezone ali to sproti pucajo, ko pridejo nove zadeve ven? Če prav razumem vsak expasion traja 1 leto in zajema 4 sezone, ki se dodajajo na 3 mesece? Vidim sicer, da je gor že Gatsu jamral, da novega igralca vržejo notri brez konteksta. Precej konfuzno vse skupaj. Sem ukucal v Youtube Beginner Destiny 2 in mi vrže video dolg 4 ure in pol :confused:

 

uredilo bitje Denny Crane
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Včeraj prišel Witch Queen DLC.

 

Kljub napovedanim queuejem in gneči je bil to absolutno najbolj butter smooth launch. Mičken queue za začet, pol pa rock solid stabilni serverji, kar še nisem videl od...  nikoli.

 

Kampanja je AAA+ kakovosti. Pozabite stare Destiny kampanije. Bolano dobra, kot bi bil to nek podaljšani dungeon. Kvaliteta z naskokom daleč tudi pred dosedaj najboljšimi kampanjami (Forsaken in Taken King).

 

Imaš pa dve težavnosti, normal in Legendary (slednja te res bogato nagradi). S klapo smo naredili celo Legendary in je kar lep izziv, ni pa pretežka. Za tiste, ki redno igrate obvezno it na legendary.  

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Podobni obcutki da, ta kampanja je so far knocked out of the field, dolzina, story, raznolikost, setting je amazing, muzika kot vedno, kampanja gladko nad cemurkoli do sedaj. Midva sva sla dva igrat na normal pa po 5 urah se nisva koncala (nisva ful rushala pa minmaxala tko da sva bla za vecino misij krepko pod light levelom). Upam da bo ostalo ki pride after that na podobnem nivoju

In ja, v queuju sem bil 15 min in potem 0 issues, nikoli videno do zdaj.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...