Skoči na vsebino

DND: Critical Role


Niblonian

Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 2 urama:

@Slinch ni kej prevec za razumet. Par hudih voice actorjev igra DND z res hudim GMom. Skoraj vsi bi ti mogli bit poznani saj posojajo glas skoraj v vseh AAA spilih. Mogoce bi ti se najbolj bla poznana Ashley Johnson - Ellie iz TLOU

 

Ne bega me koncept kanala, ne vem splohkako funkcionirajo ti namizni RPGji. Pač v lajfu nisem imel izkušnje s tem, če prav razumem si folk izmišlja zgodbice in pol neki mečejo kocko, ki jim pove kako daleč lahko grejo s svojimi zgodbicami, en model/model,a pa pove če je vse ok.

 

Pač probal sem gledat nekoč in mi ni bilo jasno kaj gledam in sem nehal gledat. :D 

Povezava do prispevka

@Slinch dnd je ubistu zelo lahek koncept za dojet se posebi za gejmerje ki so vsaj enkrat u lajfu igral kaksen rpg. 

 

Gm (game master) si lahko predstavljas kot igrico per se. Ti opiše okolje in predstavi situacijo v kateri se znajdes in deluje kot UI. Med tem ko kocka določi izzid tvojih odločitev in akcij. 

 

Vsak PC ima character sheet z statistikam ki vplivajo na izzid meta kocke. Kater ability score vpliva na action določa GM itd... All in all rule book je zajtna knjiga, ampak pogledas em session pa si vec al manj seznanjen z vsem kar rabis vedt. 

 

Ampak čar igre je pa definitivno svoboda izbire, GM ni omejen kot so omejene RPG igrice. Igralec se lahko izmisli dobesedno kar koli in naloga GMa je da improvizira in pelje zgodbo naprej. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 21. 10. 2021 at 16:19:

Je tudi v podcast formi, sam majo tud video posnetke sessionov. 

 

https://youtube.com/c/criticalrole

hudo tenksic

 

Slinch reče pred 9 urami:

 

Ne bega me koncept kanala, ne vem splohkako funkcionirajo ti namizni RPGji. Pač v lajfu nisem imel izkušnje s tem, če prav razumem si folk izmišlja zgodbice in pol neki mečejo kocko, ki jim pove kako daleč lahko grejo s svojimi zgodbicami, en model/model,a pa pove če je vse ok.

 

Pač probal sem gledat nekoč in mi ni bilo jasno kaj gledam in sem nehal gledat. :D 

probaj film reroll, je lazje sledit ker mas framework filma ki ga "igrajo" 

 

priporocam npr john wick epizode

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

In spremlja kdo redno? kako se vam kej zdi kampanija do zdej? Res slow zacetek sam karakterji so mi za enkrat zelo vsec,

Spoiler

na zalost so se znebil meni najljubsega kar hitro, RIP Bertrand Bell  

Taliesin ima top shit barbara, pa fresh cut grass je dost freaky karatker me zanima kako bo to slo skoz. 

Povezava do prispevka

Zaenkrat redno, če bo kdaj luknja, bom pa pač nadoknadil. Všeč mi je, da so spet v novem delu sveta, da je Ashley končno iz lastne kletke in seveda da je Sam še vedno Sam. Manjka še malo kemije, kohezije; sploh Orym se mi že od prejšnje kampanje zdi, da nikoli noče biti tam, kjer je.

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...