Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Arey reče Dne, 18. 9. 2020 at 15:41:

Kaksni zakoni prepovedujejo prikaz oglasov?

Nevem, sej izrecno jih najbrž niti ne ampak očitno pri nas/v evropi zakonodaja boljše ščiti pri tem kot naprimer v ameriki ali pa v aziji kjer so telefoni zasičeni z oglasi in prednaloženimi sponzorskimi aplikacijami. 

Povezava do prispevka

Vidim, da so evropske trgovine (DE, AT) že dvignile ceno Pixla 4a. Če je na google trgovini v DE 340 ima sedaj v drugih trgovinah ceno 399€. Haha. :sick:

Itak še ni zalog vendar če ne bo šla cena dol potem pa res ne vem če bom kupil 4a. 

In sem spet na začetku v iskanju novga telefona. <_< 400€ pa ne dam za Pixla.  

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 15 urami:

Vidim, da so evropske trgovine (DE, AT) že dvignile ceno Pixla 4a. Če je na google trgovini v DE 340 ima sedaj v drugih trgovinah ceno 399€. Haha. :sick:

Itak še ni zalog vendar če ne bo šla cena dol potem pa res ne vem če bom kupil 4a. 

In sem spet na začetku v iskanju novga telefona. <_< 400€ pa ne dam za Pixla.  

 

Mislm, da je od štarta že tako, nič niso dvignili.

 

Pošiljat bodo začel nekje v štartu oktobra, do zdej so pa samo Preorderji. Zakaj je to dobr me ne praš, ker se men to zdi smešen sistem. So me dobili na haklc, ko sm hotu naročit.

 

Je vreden 400€, ampak če ga lahko dobiš za 340 obviously greš to pot.

Povezava do prispevka

Na police je končno prišla Nokia 8.3 5G ... končno nov telefon v Android One programu in vsaj na papirju evropski proizvajalec... 

 

Zgleda zanimivo, z izjemo tega da slike in video v low light pogojih delujejo grozno glede na reviewje, ki so bili objavljeni doslej :ermm: 

Povezava do prispevka

Nokia še ni uspela hardwera kamere ustrezno podpret s softwarom za dobre slike. Glede na to da majo hude probleme tudi z updejti za določene modele, kaže da al nimajo dost man powerja al pa majo čudne deve. Either way, dvomim da se bo kdaj stvar spremenila na bolje, ker manjka v fundamentu, ne v "pravem modelu telefona".

 

Če te to ne zmoti, go for it.

Povezava do prispevka

Mal čudno bi blo to, če bi blo res tako. Kera banka pa omogoča uvažanje kartic tuje banke? Pomoje je Hirabbit to malo narobe razumel. Z GPayem linkaš revolut kartico, na revolut kartico oz. račun pa si nakazuješ iz slovenske banke. Ker limitacija GPay v slo je to, da ne dela s slovenskimi bankami, zatorej s slovensko kartico v Revolutu ne bi naredil nič, al kaj? :nicjasno:

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 urama:

Mal čudno bi blo to, če bi blo res tako. Kera banka pa omogoča uvažanje kartic tuje banke? Pomoje je Hirabbit to malo narobe razumel. Z GPayem linkaš revolut kartico, na revolut kartico oz. račun pa si nakazuješ iz slovenske banke. Ker limitacija GPay v slo je to, da ne dela s slovenskimi bankami, zatorej s slovensko kartico v Revolutu ne bi naredil nič, al kaj? :nicjasno:

 

Res je, se opravičujem, zamešal Revolut in Curve. S Curve bi pa moralo delat, ker se Curve kartico lahko uporablja z Google pay.

 

Drugače pa imajo nekatere banke moznost plačevanja preko NFC. Na primer Abanka ima app Abadenarnica, za druge ne vem.

uredilo bitje hirabbit
Povezava do prispevka

Glede GPay ste me zrajcali in sem probal karkoli povezat, ampak tisti ki ste to naredili pred določenim datumom je šlo s Curve, z Revolut je bila pred časom fora da si menjal na DE naslov in ustvaru virtualno kartico, ampak nič od tega ne deluje in trenutno Google Pay v Sloveniji ni mogoče dobit na noben način - v vednost,  da ne boste odpirali Curve brezveze kot jaz :)

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 1 uro:

Glede GPay ste me zrajcali in sem probal karkoli povezat, ampak tisti ki ste to naredili pred določenim datumom je šlo s Curve, z Revolut je bila pred časom fora da si menjal na DE naslov in ustvaru virtualno kartico, ampak nič od tega ne deluje in trenutno Google Pay v Sloveniji ni mogoče dobit na noben način - v vednost,  da ne boste odpirali Curve brezveze kot jaz :)

Zanimivo... jaz sem to naredil 2 dni nazaj brez tezav.... Povezal s Curve....

Povezava do prispevka
Mic-E reče pred 16 minutami:

Zanimivo... jaz sem to naredil 2 dni nazaj brez tezav.... Povezal s Curve....

A ti omogoča brezstično plačevanje? Poveže se že vse, ampak piše da brezstično plačevanje ni mogoče s to kartico. Nisem poudaril da se mi je šlo zaradi brezstičnega plačevanja, sej druge vrednosti Google Pay ne vidim :)

uredilo bitje Kunta Kinte
Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 9 urami:

A ti omogoča brezstično plačevanje? Poveže se že vse, ampak piše da brezstično plačevanje ni mogoče s to kartico. Nisem poudaril da se mi je šlo zaradi brezstičnega plačevanja, sej druge vrednosti Google Pay ne vidim :)

Seveda... Deluje odlično.... Saj lih to je fora Gpay... Da ne rabim kartic v denarnici...

Povezava do prispevka
Mic-E reče pred 3 minutami:

Seveda... Deluje odlično.... Saj lih to je fora Gpay... Da ne rabim kartic v denarnici...

Ampak kdaj si svoj Curve odpru? Ker ravno pred kratkim je Curve spremenil to kompatibilnost z GPay. Sem poskusil ravnokar še enkrat, ampak vedno dobim ekran: Nastavitev brezstičnega plačevanja ni mogoče dokončati ... obrnite se na svojo banko ... :(

uredilo bitje Kunta Kinte
Povezava do prispevka
osis reče pred 1 uro:

Ima kdo kak predlog za aplikacijo, ki pogleda zakaj imam zadnje tedne tak velik battery drain. Najprej sem pomislil, da je problem, ker sem bil na veliko na meji in okoljih z manj signala in je telefon preklapljal med 4G in 3G in ostalimi variantami. Ampak problem ostaja. Sem pa na HOT in delefon je LGjev.

Betterbatterystats

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...