Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Hvala. Bom preveril. in če je play store je zadeva res glupa, ampak vseeno upam da je res to krivo. Me pa skrbi, ker jaz opažam to precej časa že. Bom sporbal tudi program, ki ga @RAD!OACTIVE priporoča. Trenutni program, ki ga imam mi pravi da sta top porabnika avast mobile security in play store s tem, da je play store res nad 30 % discharge speed.

Povezava do prispevka
osis reče pred 13 minutami:

Hvala. Bom preveril. in če je play store je zadeva res glupa, ampak vseeno upam da je res to krivo. Me pa skrbi, ker jaz opažam to precej časa že. Bom sporbal tudi program, ki ga @RAD!OACTIVE priporoča. Trenutni program, ki ga imam mi pravi da sta top porabnika avast mobile security in play store s tem, da je play store res nad 30 % discharge speed.

 

 

:nicjasno:

Povezava do prispevka
hirabbit reče pred 14 urami:

 

Lahko poskusiš še s tem https://www.xiaomitool.com/V2/

 

Se malo hecam zdaj, poleg tega, da ne ponudi Note 9S, ko izbiraš model telefona, tudi potem ne najde ROMa, ki bi obnovil napravo.

Ne verjamem, da se kaj da s tem telefonom :) 

 

Verjetno je problem tudi v tem, da telefona ne morem odklenit (unlockat), da bi karkoli preko FASTBOOTa lahko štimal.

Posnetek zaslona 2020-09-27 112633.jpg

uredilo bitje Mrhovinar
Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 2 urama:

 

Se malo hecam zdaj, poleg tega, da ne ponudi Note 9S, ko izbiraš model telefona, tudi potem ne najde ROMa, ki bi obnovil napravo.

Ne verjamem, da se kaj da s tem telefonom :) 

 

Verjetno je problem tudi v tem, da telefona ne morem odklenit (unlockat), da bi karkoli preko FASTBOOTa lahko štimal.

Posnetek zaslona 2020-09-27 112633.jpg

 

Hmm...glede napake "Lenght can not be less than zero" je lahko kriva tudi specifična verzija Miflash toola, glede na debate po Mi forumu. Poskusi še s kakšno drugo verzijo.

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 7 urami:

Ampak kdaj si svoj Curve odpru? Ker ravno pred kratkim je Curve spremenil to kompatibilnost z GPay. Sem poskusil ravnokar še enkrat, ampak vedno dobim ekran: Nastavitev brezstičnega plačevanja ni mogoče dokončati ... obrnite se na svojo banko ... :(

Aja... Curve uporabljam ze dobro leto....

Predvsem pa... Ali že imaš fizično kartico? 

Povezava do prispevka
-wicked- reče pred 2 urama:

Jaz sem sedaj disablov play store in ni več draina... Na oneplusu to.

Jaz zdajle imam še vse as if, ker mi tisti program dela analizo. Sem pa opazil, da se mi drain močno poveča, ko uporabljam mobitel (ne glede kaj delam), torej, kot da bi zaslon po novem močno povečal porabo.

Povezava do prispevka

 

osis reče pred 23 minutami:

Jaz zdajle imam še vse as if, ker mi tisti program dela analizo. Sem pa opazil, da se mi drain močno poveča, ko uporabljam mobitel (ne glede kaj delam), torej, kot da bi zaslon po novem močno povečal porabo.

 

med uporabo se ti poveča tud ker delajo druga jedra pa na višjih frekvencah

 

a v deep sleep ti sploh gre?

Povezava do prispevka

Kako je možno, da se telefon tako zabricka, da se ne da z njim nič?

 

A je že kdo uveljavljal garancijo preko banggooda? Ti kitajci verjetno ne jebejo kaj dosti pogoje garancije?

Zdaj mi pribijajo neke linke, kako si naj popravim zabrickan telefon. WTF, zdaj se naj grem še servis zraven...

uredilo bitje Mrhovinar
Povezava do prispevka

Saj to bi najraje, ker se mi ni za ukvarjat s servisom, niti nisem nekaj poučen o tem. Ur mi tudi nihče ne povrne, naj se oni tam hecajo, jaz pa uporabljam nov telefon.

 

Ne vem kaj lahko pričakujem na mail jutri, ker sem jim že drugič odgovoril, da nisem pooblaščen serviser in da želim uveljavit garancijo in rabim telefon. V bistvu se mi ne bi mudilo, ampak ta "rezervni" telefon je v čistem k, kjer mi pa touch ne dela in je bil tudi ravno iz garancijskega roka :D smola

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 4 urami:

Saj to bi najraje, ker se mi ni za ukvarjat s servisom, niti nisem nekaj poučen o tem. Ur mi tudi nihče ne povrne, naj se oni tam hecajo, jaz pa uporabljam nov telefon.

 

Ne vem kaj lahko pričakujem na mail jutri, ker sem jim že drugič odgovoril, da nisem pooblaščen serviser in da želim uveljavit garancijo in rabim telefon. V bistvu se mi ne bi mudilo, ampak ta "rezervni" telefon je v čistem k, kjer mi pa touch ne dela in je bil tudi ravno iz garancijskega roka :D smola

 

Ma Banggood (sej si tam kupil, če se prav spomnim?) ima običajno 30 dni return policy brez razloga in brez kakšnih koli vprašanj. Drugače je za nekatere izdelke 180 dni return policy, če pa niti v to kategorijo ne spadaš je pa pač možnost garancija in en od uradnih servisov (z računom greš tam).

 

Edit: dejansko piše "the warranty is managed on chinese territory". Očitno ti lahko pomaga samo Banggood, ce ne pa edino še sam bog 😮

uredilo bitje hirabbit
Povezava do prispevka

Kolegu so zadnjič vrnili denar, ki ga je že nakazal za nakup 4a pred nemškega google stora in stornirali naročilo. Pa je imel naslovljeno na nek nemški mailbox. 

 

Nevem če bomo mi prišli do tistih slušalk :D

 

A je kdo sploh zasledil kje se jih lahko kupi (če se jih sploh lahko že) v Evropi?

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

4A 5G se men zdi precej boljši deal kot 5. Edino kar sem men zdi dober dodatek pri 5 je IP rating. Za refresh rate, aluminij, wireless charge in ekstra ram mi prav dol maha in in se mi prav ne zdi vredno ekstra minus headphone jack.

 

Kljub vsemu je pa 4A še vseeno čisti zmagovalec p/p.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Jodlar reče pred 7 urami:

Pomoje bi ti zavrnil ta deal za slušalke, ko bi vidli da imaš nemški mailbox naslov. Hočejo en kup podatkov

 

Če maš kako žlahto al pa znanca v GER ga mogoče lahko prosiš da ti pomaga. 

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka

Kakšno priporočilo za telefon za starejšo osebo?

Trenutno uporablja Samsung Galaxy A5 2016 vendar ima telefon malo pomnilnika in par aplikacij sem gor nasnel (xiaomi home itd...).

Sedaj je telefon že izredno počasen in se jasno kažejo leta.

 

Uporablja ga predvsem za klicanje, sms in recimo xiaomi home za sesalc. Nič drugega. Brska po spletu ne.

Torej ne rabi nekaj zmogljivega. Le dobro baterijo in da je poceni.

 

Zahteve:

- poceni

- solidna baterija

- ne prevelik (maks. 150-155mm)

- ne pretežak (pod 160g)

 

Obstaja kaj takšnega?

 

 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...