Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 10 urami:

Si probal prek nemskega amazona?

 

Jest sm v Belgijo narocu brez tezav. Ne vem pa a so enaki pogoji za Slo. 

 

Sicer je pa ta Pixel 5 glede na reviewe nekam sumljiv. Neobičajno počasen procesor in, kot kaže, neke težave pri sestavljanju (odstopanje stekla od ohišja). Pa tudi kamera ni dobila glih neke dobre ocene, kot sem pričakoval glede na pretekle generacije. No, je zelo dobra, ni pa najboljša oz. med najboljšimi, kot sem mislil, da bo 🤔

Povezava do prispevka

Thx za info glede odstopanja, še nisem zasledil. Bom še malo počakal, da se Google zjasni glede napake. Vidim, da ga majo zdaj že v mnogih nemških spletnih trgovinah, tako da verjetno ne bo problem dobit. 

 

Meni se zdi hud koncept Pixla 5, srednje drag telefon z vsemi featurji, ki jih hočem. Predvsem IP68 in pa slike ter video med boljšimi na trgu. Poleg tega pa se mi stock Android zdi najbolj pomemben feature, ki ga hočem enkrat doživet. Do zdaj sem mel S8 in mi gre Samsungov sistem že praktično od launcha na polno na živce.

Povezava do prispevka
hirabbit reče pred 11 urami:

 

Sicer je pa ta Pixel 5 glede na reviewe nekam sumljiv. Neobičajno počasen procesor in, kot kaže, neke težave pri sestavljanju (odstopanje stekla od ohišja). Pa tudi kamera ni dobila glih neke dobre ocene, kot sem pričakoval glede na pretekle generacije. No, je zelo dobra, ni pa najboljša oz. med najboljšimi, kot sem mislil, da bo 🤔

 

ker že od original pixla (ali pa vsaj pixel 2) uporabljajo isti kamera hardware/senzor. nekje se pa tud optimizacija softwara in machine learning konča, preden si prisiljen v upgrejd. pixel 5 je na splošno nek čuden telefon za svojo ceno, če mene vprašaš. splošen konsenz da je dober zato ker je "primerno" postavljena cena pač še ne pomeni, da gre za smiseln nakup, imho.

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 2 urama:

Kateri mobitel srednjega razreda trenutno ponuja najboljše razmerje med ceno/zmogljivostjo?

 

Kolebam med samsung galaxy A51 in Xiaomi redmi 9 note pro?

 

Z kitajci še nimam izkušenj...

 

 

https://www.amazon.co.uk/Google-Android-Mobile-Phone-GA02099-UK/dp/B08F7ZM2G4

 

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de-DE

 

za to ceno pomoje ne dobiš boljše kamere, mogoče če pogledaš še Iphone SE.

 

to je pa to po čemer se telefoni zdaj razlikujejo, imho

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče Pravkar:

iPhone SE ma hudo rak rano, ker nima opcije nočnega načina slikanja. To je recimo zame tak dealbreaker, da bi tak fon lahko mel zgolj kot drugi telefon.

to je pa res, sem glih predvčerajšnjem opazil na telefonu od dekleta, kr slabo. Je pa tradicionalno močen v video sekciji

Povezava do prispevka

Jaz si lastim Pixla 5 že skoraj 2 tedna. Prednaročil preko znanca in Nemčije, in teden nazaj so mi tudi potrdili preorder bonus Bose QC35 II. Za tisto kar jaz rabim je telefon več kot dovolj. Dobra kamera, dovolj hiter proc za te stvari ki jih počnem, nadpovprečna baterija ter redni updejti.

 

Kar se tiče odstopanja zaslona oziroma gap-a. Dejansko je moj, out of the box, res prišel z rahlo večjim gapom pri selfie kameri levo zgoraj. Res minimalno...niti približno toliko kot sem videl na določenih slikah na netu. Če nebi zasledil teh novic, nikoli nebi opazil. Prvo sem še sekiral, ampak potem ko sem dal kr dost tight Spigen case gor in ko sem videl teardown telefona, sem si rekel da se ne bom obremenjeval. Vseeno je mogoče boljše počakat na nasljednji batch. 

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
hirabbit reče Dne, 2. 11. 2020 at 20:33:

 

Sicer je pa ta Pixel 5 glede na reviewe nekam sumljiv. Neobičajno počasen procesor in, kot kaže, neke težave pri sestavljanju (odstopanje stekla od ohišja). Pa tudi kamera ni dobila glih neke dobre ocene, kot sem pričakoval glede na pretekle generacije. No, je zelo dobra, ni pa najboljša oz. med najboljšimi, kot sem mislil, da bo 🤔

Dons je prsel in zaenkrat zgleda ok. Cena je nizja od high end telefonov z jurja, tko da je za pricakvat da ne bodo dal not vse top komponente.

 

Ga bo pa uporabljala zena, ker moj Pixel 2 se vedno dela tko kt se spodobi. Ne vem ce bom se kdej kupu telefon ki ni pure android.

Povezava do prispevka

oneplus se zapira v svoj garden. totalno spremenili look oxygena, s fejsfukom majo deal da bojo prednalagal fejsfuke in ne boš moglu obstranit, brez mal iznajdljivosti. modelov so začel štepat 15 na dan in to lepo potegne za sabo, da je lineup tolk umeten, da večjih bratov ne osmeši ala Nord je pičkin dim od value, če lahko kupiš zapakiranega 7T za podoben keš. cel kup telemetrije so začel pobirat z vsemi useless stvarmi, ki jih dodajajo...

 

novi 8t je meh od telefona, waste of material, bi blo vseeno če ne bi obstajal. cene so v pizdi in kamera performance jih ne opravičuje.

 

oneplus je days past. jst jih ne povoham več.

 

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Kaj d fak pol lahko kupiš od androida da ni drek :D Pixli so precej slab value, za 700€ nimajo top of the line proca gtfo, oneplus očitno tut ne bo več valid nakup, raj kot nakup samsunga naredim harakiri, cheap kitajci so pa itak vsi povrsti al nek MIUI govno al pa cheap sranje :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 uro:

oneplus se zapira v svoj garden. totalno spremenili look oxygena, s fejsfukom majo deal da bojo prednalagal fejsfuke in ne boš moglu obstranit, brez mal iznajdljivosti. modelov so začel štepat 15 na dan in to lepo potegne za sabo, da je lineup tolk umeten, da večjih bratov ne osmeši ala Nord je pičkin dim od value, če lahko kupiš zapakiranega 7T za podoben keš. cel kup telemetrije so začel pobirat z vsemi useless stvarmi, ki jih dodajajo...

 

novi 8t je meh od telefona, waste of material, bi blo vseeno če ne bi obstajal. cene so v pizdi in kamera performance jih ne opravičuje.

 

oneplus je days past. jst jih ne povoham več.

 

 

Ne bodo preloadal facebook... 

Povezava do prispevka

Maja (letos) sem kupil 7 Pro in sem happy camper. Upam, da zdrži do ... 2024?

Tako gladkega UI ni bilo od Windows Phone 8.1 in tudi če z enajstko naredijo darmar, se bom prilagodil.

Glavno, da ostane odzivnost na vrhu, ker tu praktično nimajo konkurence.

(Ja, tečno je, da moram "onemogočiti" Netflix. Ampak OK, naredim enkrat, pa imam mir.)

In ker ne rabim drugih zaganjalnikov (launcherjev) za nameščanje paketov ikon.

Ekran: UI imam nastavljen na 1080 pri 90 Hz. Ker je ekran 1440 PenTile (zadovoljen bi bil z 1080 RGB, teh pa žal ni).

Kamerca? Kot je rekel en na YouTubeu, na nivoju 90% najboljših, in se strinjam.

Fingers crossed, da postane namizni način v AOSP, vsaj dvanajstki (ki jo serija OP7 najverjetneje dobi), uporaben.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 minutami:

Ker se pozna, presdvsem ko kakšen bolj ornk app zalavfaš (google maps je dovolj ornk app da rabi trenutek dlje kot je comfortable), in čez 3 leta ko še imaš telefon se kr začne poznat.

 

pa ja, razumem. sekunda dlje. glede na to da maps ni app k ga uporabljaš vsak dan, preživiš tisto sekundo. za ostale težke appe k jih uporabljaš konstant pa tko ne rabiš skrbet, ker ostanejo v ramu.

 

ne vem no, as mal too much picajzla arey. :D

Povezava do prispevka
Panthera Tigris reče pred 5 minutami:

Maja (letos) sem kupil 7 Pro in sem happy camper. Upam, da zdrži do ... 2024?

Tako gladkega UI ni bilo od Windows Phone 8.1 in tudi če z enajstko naredijo darmar, se bom prilagodil.

Glavno, da ostane odzivnost na vrhu, ker tu praktično nimajo konkurence.

(Ja, tečno je, da moram "onemogočiti" Netflix. Ampak OK, naredim enkrat, pa imam mir.)

In ker ne rabim drugih zaganjalnikov (launcherjev) za nameščanje paketov ikon.

Ekran: UI imam nastavljen na 1080 pri 90 Hz. Ker je ekran 1440 PenTile (zadovoljen bi bil z 1080 RGB, teh pa žal ni).

Kamerca? Kot je rekel en na YouTubeu, na nivoju 90% najboljših, in se strinjam.

Fingers crossed, da postane namizni način v AOSP, vsaj dvanajstki (ki jo serija OP7 najverjetneje dobi), uporaben.

 

pa ni za kej. :D

 

na ta način lahko odstraniš še cel kup oneplusovega bloata in telemetrije.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 8 minutami:

ne vem no, as mal too much picajzla arey. :D

Picajzl je my middle name :D Ne sej pravim, za 350€ je definitivno dober deal, sam popolnega top shelf androida pa res ni. Google se je neki trudil s pixlom sam so očitno obupali. Oneplus je itak že ista cena kot ostali vendorji s tem da pravite da tut ni več kvazi vanilla droid. Samsunga ne taknem z 10m palco, tko da ne vem, res najbolj da kupim iphone pizda.

Povezava do prispevka
daljinec reče pred 14 minutami:

Kje kupit pixel 4a?

 

ebay je best bet. nemški saturn in avstrijski mediamarkt ga imata za 340€, ko je na zalogi. kake 3 tedne je bil, kolkr sm jst spremljal. so mel okol 130 prodanih oboji skup, preden so pošli listingi. zdej ga pa tudi že kake 3 tedne ni, pa tudi uradni google store je zgleda čist out ker je tak naval.

 

tko da... počakaj. ali pa dilaj s skalperji na ebayju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...