Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Na UK Amazonu majo zelenega Pixla 5 in stock pa cena je ok (600 funtov). Mislim, da je to prva opcija k sm našel, da ne rabim reshippat k nam iz Nemčije. Sem kr naročil. Za barvo mi je res vseeno, ker bom itak kupu skin. 

 

Piše sicer, da je in stock, sam ob oddaji naročila pa ni delivery estimata, tko da bomo vidli :P

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pr men je blo glih obratno. Hotu zelenga sam je bil samo črn na zalogi. Naroču kar z nemškega google stora za 613€.

V živo je res lep in velikost je idealna, ker ne maram prevelikih telefonov. Minusa sta mi edin slab zvočnik za klicanje, ker je pač pod ekranom in da je kamera ista kot v 3 leta starmu Pixlu 2. Vse ostalo je top

Povezava do prispevka

Dubu fon ful hitro pol, manj kot en teden. Totalno všeč mi je, edino zvočnik za pogovarjanje po telefonu je malo švoh (bolj kvaliteta zvoka kot glasnost), ker je za steklom. 

 

@Jodlarmaš ti EU polnilec? pri meni je seveda UK, tako da polnim na starega. Koliko ur rabi, da orginalen napolni od skoraj praznega? Meni je 3 ure, pomoje bom moral kupiti močnejšega. Na 10W wireless polnilnici pa ni bilo dovolj štorma, da bi bla razlika. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Za novega bi ti mogoče svetoval Poco F3 (250-ish evrov). 

 

Jaz imam Poco F2 Pro in mi je odličen telefon, v 4 mesecih uporabe nisem našel še ene slabe lastnosti, razen tega, da je telefon pač velik, ampak to je in plus in minus. 

Povezava do prispevka

Imam Samsung Galaxy s10e pa ima katastrofalno zanič kamero. Povrh vsega sem ga konec poletja razbil na dveh točkah spredaj. 

Ker pa je menjava ekrana + stekla okoli 200€, sem malo razmišljal, da bi mogoče kar nekaj drugega kupil. 

 

Samsungi so mi preprosto zanič telefoni. Ko pa sem preizkušal iPhone pa se mi ni dopadel sploh + cena je previsoka. 

 

ali dobim kaj pametnejšega za cca 300€ (predvsem z boljšo kamero)?

Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 urami:

Za novega bi ti mogoče svetoval Poco F3 (250-ish evrov). 

 

Jaz imam Poco F2 Pro in mi je odličen telefon, v 4 mesecih uporabe nisem našel še ene slabe lastnosti, razen tega, da je telefon pač velik, ampak to je in plus in minus. 

 

Verjetno misliš Poco X3. Ravno dva dni nazaj sem ga naročil na Banggood (128GB verzijo) za 176€ + 4€ poštnina. Se mi zdi super cena.

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 15 minutami:

A nima poco tko res driske od kamere? Sploh v primerjavi z upper tier telefoni?

 

Dejansko ne. Imam F1 in ima popolnoma enak senzor kot Pixel 3 (minus OIS). Z Gcam so slike super. Tudi original kamera app od xiaomija je precej napredoval. Sicer pa imaš na dxomark reviewe. Poco F1 je na primer rangiran glede fotografije med iPhone 8 in Pixel 4.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 8 urami:

Imam Samsung Galaxy s10e pa ima katastrofalno zanič kamero. Povrh vsega sem ga konec poletja razbil na dveh točkah spredaj. 

Ker pa je menjava ekrana + stekla okoli 200€, sem malo razmišljal, da bi mogoče kar nekaj drugega kupil. 

 

Samsungi so mi preprosto zanič telefoni. Ko pa sem preizkušal iPhone pa se mi ni dopadel sploh + cena je previsoka. 

 

ali dobim kaj pametnejšega za cca 300€ (predvsem z boljšo kamero)?

Za 349€ dobiš ne nemškem storu pixla 4a.

Kar se kamere tiče nimaš it kam naprej.

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

A kdo ve kako nastavit Android auto, da bi lahko uporabljal glasovno iskanje? 

Imam S20 FE in sem pod android auto vse jezike nastavil na angleško. Vendar ko pritisnem na ekranu radia ikono za glasovno iskanje mi začne govoriti v tujem jeziku (češčina? ugibam). 

Nikako mi ne uspe nastavit glasovnega iskanja oziroma ne dela. 

Pravtako sem danes pri povezavi z avtom dobil tole obvestilo: preverite povezavo in poskusite znova.

 

Se komu sanja kako to rešit? Jezik za pomočnika imam nastavljen na angleški jasno saj slovenski ni podprt. 

 

 

Screenshot_20210105-152759_Google.jpg

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...