Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 1 uro:

meni avto zgleda okej, ostalo zelenje v ozadju pa ne glih. but what do I know.

 

zgleda kot neko hardcore procesiranje, ker da sam senzor ne bi bil zmožen česa dobrega, dvomim.

 

kaj pa interneti pravjo oz. mnenja drugih ownerjev pravijo?

 

Tudi avto ne izgleda ok. Kje je kakšna ostrina?

Še Mi 9 mi je delal ostrejše fotke.

 

Sem pa zasledil nekaj kritik na GSMArena v commentih.

 

@Arey

Kupljen pri A1. 

Dvomim, da je fake.

Povezava do prispevka

Oj

 

Kateri so kaj trenutni GO TO 200 € "Hofer" telefoni z Androidom, ko rabiš sekundarni telefon za službene reči, google mapse plus običajno kak Youtube video in post na Jocker forumu?

 

Vem za telefone za 2 SIM kartici sem pa tja, ampak prav namensko želim ločen aparat, ker ga bom večkrat puščal v predalu.

 

Pri prejšnjem mi je bilo to bolj na izi, ko sem pet let nazaj kupoval, zdaj pa je mal težje dobit low budget Kitajca z Androidom al neki, vsi majo ta kitajski OS, a to deluje isto kot android in me ne rabi motit?

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Oj

 

Kateri so kaj trenutni GO TO 200 € "Hofer" telefoni z Androidom, ko rabiš sekundarni telefon za službene reči, google mapse plus običajno kak Youtube video in post na Jocker forumu?

 

Vem za telefone za 2 SIM kartici sem pa tja, ampak prav namensko želim ločen aparat, ker ga bom večkrat puščal v predalu.

 

Pri prejšnjem mi je bilo to bolj na izi, ko sem pet let nazaj kupoval, zdaj pa je mal težje dobit low budget Kitajca z Androidom al neki, vsi majo ta kitajski OS, a to deluje isto kot android in me ne rabi motit?

Poco X3 Pro je na Aliju za 190€ iz spanije....

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Oj

 

Kateri so kaj trenutni GO TO 200 € "Hofer" telefoni z Androidom, ko rabiš sekundarni telefon za službene reči, google mapse plus običajno kak Youtube video in post na Jocker forumu?

 

Vem za telefone za 2 SIM kartici sem pa tja, ampak prav namensko želim ločen aparat, ker ga bom večkrat puščal v predalu.

 

Pri prejšnjem mi je bilo to bolj na izi, ko sem pet let nazaj kupoval, zdaj pa je mal težje dobit low budget Kitajca z Androidom al neki, vsi majo ta kitajski OS, a to deluje isto kot android in me ne rabi motit?

 

Kot so ti svetovali, Kitajce vzemi preverjene (a la Poco, Xiaomi...), boš vsaj imel update kolikor toliko redne, pa še prodaš ga lahko na koncu.

 

AliExpress ali Banggood, glej, da je shipping mode EU Priority line (pride iz Kitajske/Hongkonga po bog ve kakšni poti, da ne plačaš carine in dodatnega davka, prikazano je, kot da prihaja iz EU) ali pa EU Direct, kar pomeni, da je na zalogi v EU v skladišču. V prvem primeru čakaš cca mesec, v drugem nekje en teden.

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

V kratkem bom verjetno kupil nov Android, glede zmogljivosti bi nekaj kar bi lahko poganjalo Genshin Impact pri spodobnem frameratu in glede na velikost updatov za spil manj kot 128GB ne bi gledal. Glede ostalih stvari pa po prioritetah iscem nekaj kar je aktivno podprto kar se tice posodobitev, ima microSD slot (ce ni, ni konec sveta ampak potem je 128GB res minimum) in ni Samsung. Cenovno pa tam okoli £350.

 

Velik bonus ce ima telefon se avtomatsko ciscenje dovoda za elektriko.

 

Nekaj sem gledal in je nekaj ljudi svetovalo OnePlus Nord v tem cenovnem rangu ampak ne poznam znamke tako da kaksno mnenje?

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

OnePlus je v redu znamka (premium Kitajc) ampak zdaj pride OnePlus Nord 2, jaz bi raje počakal. Se mi pa zdi zadnje čase OnePlus precenjen za to, kar je.

 

https://www.androidpolice.com/2021/08/03/oneplus-nord-2-review/

 

Če se ti gre samo za zmogljivost definitivno kakšen Xiaomi ali Poco, dobiš največ za to kar plačaš.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

OnePlus je v redu znamka (premium Kitajc) ampak zdaj pride OnePlus Nord 2, jaz bi raje počakal. Se mi pa zdi zadnje čase OnePlus precenjen za to, kar je.

 

https://www.androidpolice.com/2021/08/03/oneplus-nord-2-review/

 

Če se ti gre samo za zmogljivost definitivno kakšen Xiaomi ali Poco, dobiš največ za to kar plačaš.

Gledam 256GB varianti Poco X3 Pro (£249) in Poco F3 (£349). X3 Pro ima microSD slot ampak F3 zgleda bolj future proof kar se tice zmogljivosti.

Povezava do prispevka
rajc91 reče Pravkar:

realno nisi nič zamudil, 720p resolucija na 6" ekranu, USB micro, manjko NFC-ja, 32 Gb prostora, android 10, k je pa tudi edini OS, ki ga bo ta telefon kdaj videl.

 

Škoda materiala za tak telefon 

ma za 19 € je po moje super backup - za primer da bi mi moj čofnu u vodo/polomu ekran ipd...

Povezava do prispevka
Navedek

Pred četrtletjem se je Xiaomi komaj dobro prebil na drugo mesto med proizvajalci pametnih telefonov, minuli mesec pa je uvrstitev še izboljšal. V Counterpoint Researchu so izmerili, da je bil julija Xiaomi s 17,1-odstotnim tržnim deležem med proizvajalci pametnih telefonov vodilni. Na drugo mesto je zdrsnil Samsung s 15,7 odstotka, tretji pa je Apple s 14,3 odstotka.

 

Povezava do prispevka

samsung pa že ima krizne sestanke.

 

sej ni drugega pričakovat, če ti kitajci štepajo telefone levo in desno brez nekega hudega smisla. telefoni z istimi imeni sploh niso isti telefoni v seriji, its that fucking bad. prvi niso zato, ker so dobri ampak so prvi zato, ker so zasičli čist vse jebene police. kar se mene tiče, da samsung ni v celoti razvodenel svoje linije (brez repa in glave kot kitajci) je v moji knjigi plus, sam iz stališča biznisa pa očitno to ne gre.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 23 minutami:

samsung pa že ima krizne sestanke.

 

sej ni drugega pričakovat, če ti kitajci štepajo telefone levo in desno brez nekega hudega smisla. telefoni z istimi imeni sploh niso isti telefoni v seriji, its that fucking bad. prvi niso zato, ker so dobri ampak so prvi zato, ker so zasičli čist vse jebene police. kar se mene tiče, da samsung ni v celoti razvodenel svoje linije (brez repa in glave kot kitajci) je v moji knjigi plus, sam iz stališča biznisa pa očitno to ne gre.

Samsung si je največjo škodo naredil s tem ko so zaceli delat 3 verzije istega telefona, s21 serijo, da ne govorimo o note seriji. A serija je tudi tako nepregledna da ne ves kaj je kaj... Kitajci so pa itak zmesani.... Sploh xiaomi 😆

Povezava do prispevka

thats the name of the game, ker so cene telefonov duplo tistega kar so ble nekaj let nazaj. to ti avtomatsko pomeni, da rabiš pokrit vse cenovne spektre, če želiš držat market pozicijo. to pa narediš samo s štepanjem eni in istih telefonov, ki jih umetno pohabiš, preoblečeš v plastiko ali pa obratno, dodaš nek desirable feature. konec koncev je cel mobilni trg razvodenel v 3 pičke materne.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 urami:

To je isti razlog kot pri avtih. Valda nimas kesa za nek racecar za 300k€, ampak zato ratajo tudi avtomobili nizjega ranga bolj zanimivi, ker firma ZNA narest tudi luksuzne izdelke. 

 

Meni se tudi tako zdi, pred tem je bil Xiaomi čisto neprepoznaven oz. bi rekli nekateri, kitajsko sranje, čeprav ima že od nekdaj zelo dobre izdelke (ne samo telefone). Zdaj je pa kar naenkrat vsesplošno znan.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Rhaegar reče Dne, 27. 7. 2021 at 13:09:

Sam sem nasedel na Nokio pred časom.

Ogni se je v širokem loku- po pol leta ti telefon freezne na vsakih 5 minut in moraš zaklepat in odklepat zaslon da postane spet odziven. 

 

 

 

No, pa še kontra izkušnja, Nokia 7 Plus, moj glavni foun, kupljen maja 2018, niti enega problema v vsem tem času, dela ko šus, no bloatware, redni updejti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...