Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Na mojemu androidu že nekaj časa ne deluje pravilno Reddit app. Zadeva mi sploh na naloada slik in videov. Poizkusil sem že dosti enih stvari, kot force restart, dodajanje dovoljenj v sistemu pa se par malenkosti in stvar še vedno ne deluje... Ima mogoče kdo kaj izkušenj na temu področju in bi mi znal svetovati kaj lahko naredim? Reč se je zgodila še pred prihodom android 12.

 

Screenshot_20211223-090504_Reddit.thumb.jpg.38afdcb697dfe7597ac8a8afc058fb39.jpg

Takole mi prikaže...

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče Dne, 23. 12. 2021 at 9:45:

probi kak drug reddit app, official je smeti (jst sm mel sync

 

https://www.reddit.com/r/Android/comments/o1z1dk/which_reddit_app_do_you_use_and_why_2021_edition/

 

 

Sem si potem naložil Sync in Relay in ostal pri slednjem, saj mi tudi Sync ne naloži fotografij in videov :nicjasno:

Mi je pa Sync vizuelno lepši.

 

No kakorkoli... Hvala za pomoč pri reševanju problema 

Povezava do prispevka

Po 5 letih me zapusca S7 Edge, baterija zdrzi le se nekaj ur intenzivne uporabe in tudi polni se bolj ali manj samo se preko brezzicnega polnilca (ki jih imam na sreco kar nekaj :D). Zanima me kaj imam trenutno na voljo za 800ish evrov. Ker bi rad telefon uporabljal z eno roko mi v oci pade edino S21. So sploh kaksne pametne alternative temu? Pixel mi je sicer vsec, se pa ne bi jebal z narocanjem iz tujine. In ali je legit pocakat do S22?

Povezava do prispevka

Hm, dejansko Xperia zgleda zelo vredu. Vsec mi je, da zgledajo malo boljsi materiali kot na samsungu in malo tudi, da ima 3.5mm izhod, da jo lahko skonektam z avtom (ni najnovejsi in je to najudobnejsi nacin), nekaj cesar S21 recimo nima. Kako je Sony kaj z updati svojih naprav?

Povezava do prispevka

Kolikor vem imajo Xperie praktično stock android (no, nekaj malenkostnih Sony dodatkov je). Svoj čas je to pomenilo, da so bile posodobitve hitro na voljo. Me pa raje ne držat za besedo.

Nekaj se tudi šušlja, da naj bi se Sony pridružil Samsungu in nudil 3 leta posodobitev svojim napravam.

 

Se ti pa po mojem splača vzet kakšnega Sonyja v roko, to je, če se ga da sploh kje dobit za šlatanje. Xperie imajo namreč za telefone precej nenavaden aspect ratio - 21:9 - kar pomeni, da so ozke in dolge in to nekatere moti.

 

 

 

EDIT:

še primerjava z S21:

 

 

Povezava do prispevka

Za fotra iščem nek telefon. Glede velikosti se je že sprijaznil, da bo cegl, ker noče izkašljat velikih vsot keša za manjši/kompaktnejši telefon. 

Precej standardna uporaba:

- klici/SMSi

- maili

- vreme/net

- sem in tja kakšna fotka

- kak YT posnetek

 

Budget cca. 150€.

 

Xiaomi, Motorola??, Nokia??

 

Hvala!

uredilo bitje Mrhovinar
Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 3 urami:

Za fotra iščem nek telefon. Glede velikosti se je že sprijaznil, da bo cegl, ker noče izkašljat velikih vsot keša za manjši/kompaktnejši telefon. 

Precej standardna uporaba:

- klici/SMSi

- maili

- vreme/net

- sem in tja kakšna fotka

- kak YT posnetek

 

Budget cca. 150€.

 

Xiaomi, Motorola??, Nokia??

 

Hvala!

Redmi 9

Realme c21

Motorola Moto G10

 

To je vse okoli 150€ in po mojem najboljše, kar za ta denar lahko dobiš.

 

Drugače kakšna akcija na Poco X3 ali Redmi note 10, če imaš srečo.

 

Cegl ni tak problem, meni je precej moteča teža, npr. Poco X3 je res težka reč (skoraj 220g).

 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 17 urami:

Kolikor vem imajo Xperie praktično stock android (no, nekaj malenkostnih Sony dodatkov je). Svoj čas je to pomenilo, da so bile posodobitve hitro na voljo. Me pa raje ne držat za besedo.

Nekaj se tudi šušlja, da naj bi se Sony pridružil Samsungu in nudil 3 leta posodobitev svojim napravam.

 

Se ti pa po mojem splača vzet kakšnega Sonyja v roko, to je, če se ga da sploh kje dobit za šlatanje. Xperie imajo namreč za telefone precej nenavaden aspect ratio - 21:9 - kar pomeni, da so ozke in dolge in to nekatere moti.

 

EDIT:

še primerjava z S21:

 

Vedno bolj konvergiram k Samsungu. Ce cesa ne rabim je to pro kamera app :) 

Povezava do prispevka
kola reče pred 10 urami:

Vedno bolj konvergiram k Samsungu. Ce cesa ne rabim je to pro kamera app :) 

 

Mene od Sonyjev najbolj odvrača cena. Za dobrega tisočaka bom pač raje vzel Samsunga (sploh ker za ta denar dobiš že Ultra verzije), ki je IMO celovito gledano boljši paket. Če bi bila tista Xperia 5 mk III recimo okoli 700-800 eur bi mi bila dosti bolj mikantna.

 

Oziroma, še raje bi vzel recimo tistega Asusa. Primerljive - flagship specifikacije, oldies goldies dobrote (3,5 mm priključek, notifikejšn LED), vsaj na videz soliden build quality, minimalistična prevleka čez android, hkrati pa stane 300eur manj od Sonyja oz. 150eur manj od S21, če se omejimo samo na Mimovrste.

 

 

Povezava do prispevka

Sony je imel vedno premium ceno ampak pri telefonih mene ni nikoli prepričal, žal. 

 

Asus je vedno na papirju ponujal veliko ampak na splošno pa tudi ti telefoni niso bili bog ve kaj, bi za to ceno pričakoval malo več. Bi rekel da je v rangu raznih Xiaomi flagshipov ipd. ki jih dobiš ceneje z enakimi ali mogoče celo manj kompromisi. 

 

Pri nas je trenutno top premium Android izbira S21 Ultra, Note 20 Ultra (če se ga še kje dobi), Fold 3. Huawei je imel odlične, konkurenčne telefone ampak so jih ZDA popolnoma zatrle na tem področju. Tudi sam sem iz omenjenega razloga migriral nazaj na Samsung. Drugače je bila meni Huawei Mate serija odlična. 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 14 urami:

 

Mene od Sonyjev najbolj odvrača cena. Za dobrega tisočaka bom pač raje vzel Samsunga (sploh ker za ta denar dobiš že Ultra verzije), ki je IMO celovito gledano boljši paket. Če bi bila tista Xperia 5 mk III recimo okoli 700-800 eur bi mi bila dosti bolj mikantna.

 

Oziroma, še raje bi vzel recimo tistega Asusa. Primerljive - flagship specifikacije, oldies goldies dobrote (3,5 mm priključek, notifikejšn LED), vsaj na videz soliden build quality, minimalistična prevleka čez android, hkrati pa stane 300eur manj od Sonyja oz. 150eur manj od S21, če se omejimo samo na Mimovrste.

 

Ja, jurija je malce kisla cena, pa se neznano dolg support. Pomojem bo kar Samsung, edino pocakal bom do S22 in se pol odlocil med S21 in S22.

Povezava do prispevka
kola reče pred 6 urami:

Ja, jurija je malce kisla cena, pa se neznano dolg support. Pomojem bo kar Samsung, edino pocakal bom do S22 in se pol odlocil med S21 in S22.

 

Ja sej na koncu bom verjetno tudi jaz končal (spet) na Samsugnu, kolikor se prepričujem, da me motijo njihove potegavščine (da nam Evropejcem podtikajo svoje inferorne Exynos procesorje in slepo sledenje Applu).

Je pač safe bet oz. vsaj do sedaj je vedno bil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...