Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Prstni odtis dela kot delajo prstni odtisi, ni hiter, ni pa tako počasen kot govorijo, kupil sem ga na ebayu...ko sem čakal na paket sem prebral toliko slabega o tem telefonu, da sem bil že zelo jezen, po uporabi zdaj že 10 dni lahko rečem, da so kritike neupravičene in verjetno sproducirane s strani Kitajcev ali appla...

Povezava do prispevka

Je tole dobr deal? https://www.amazon.de/gp/product/B09154DDRK/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A3DDQKEBHGHRZ2&th=1

 

Če ima kdo boljši predlog za sub 200 EUR telefon pa naj pove. Rabim dual sim, solidno kamero in 128 gb prostora. Do sedaj bil zelo zadovoljen s bolj poceni Huawei in Honor telefoni, vsi zdržali več kot 3 leta brez nekih problemov. A kot gledam jih praktično ni več na voljo.

 

Gledam še tegale : https://www.amazon.de/-/en/Smartphone-Contract-MediaTeK-Processor-Powerful/dp/B09FPRRL7G/ref=sr_1_2?crid=R6LPARR42UJ&keywords=realme&qid=1642081413&refinements=p_n_feature_eight_browse-bin%3A14210575031&rnid=14210568031&s=telephone&sprefix=realme%2Celectronics%2C145&sr=1-2&th=1

 

Druga opcija mi je Xiaomi, je kar nekaj modelov med 180 in 250 EUR.

uredilo bitje Vincent
pozabil
Povezava do prispevka

Opažam, da imam na svojem fonu (Redmi Note 10 Pro) še vedno verzijo Google Play system update iz 1 Aprila 2021. Sicer sem imel že 1. September 2021, ampak sem uninstallal update od Google Main Components, ker mi ni našlo posodobitve in sem sklepal, da bo tako kaj bolje, pa je sedaj še slabše. Posodobitev ne najde ničesar novega, očitno se je zadeva zaštekala. Ima kdo kakšen predlog?

 

EDIT: Evo ravno danes, kot naročeno, je prišel update MIUI in se je potem tudi zgornja težava rešila. No ne čisto sama od sebe - našlo je Google System Update ampak je po restartu telefona verzijo revertalo nazaj na april. Po brisanju cachea in podatkov Google Play Services in Play Games pa se je normalno updatalo na decembrski patch.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

tako, private dns je najboljsa in najbolj elegantna opcija. skurit dns tunel za blokiranje adsov je kul vkolikor drugega vpnja clovek ne uporablja.

  • Ad-blocking version – adblock.doh.mullvad.net

se mullvadov public DoH. ni sicer tko dober pri adblocku kot adguard.

 

sicer pa sploh ni stvar v browserju. danes je pretty much vse kar rabis v browserju uBlock origin z enejblanimi seznami, ki nadomestijo tudi 5 drugih vticnikov. thats it. pa firefox edini, ki tudi na androidu omogoca ublock vticnik. ergo, imas lahko isti experience na mobilnem FF kot na desktopu (ker si ufuras isti config).

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...