Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Hvala! Sicer me bolj zanimajo dolgoročne izkušnje uporabnikov. Po specifikacijah so itak super, vidim pa, da se v reviewih folk pritožuje nad štekanjem po določenem času, pregrevanjem, segrevanjem pri polnjenju, itd.. kar najbrž v testih niti ne opazijo v tako kratkem času.

 

Pa ne bi glih pljunil 700€ in imel potem take osnovne probleme.

 

Edit: evo naročil Pixel 6 Pro pa bo, kar bo.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
MorskaGlista reče Dne, 17. 9. 2022 at 17:47:

Ima kdo Pixel 6 ali 6 Pro? Razmišljam o nakupu ampak so reviewi na amazonu kratko malo grozni, milijon problemov. Kakšne imate kaj izkušnje? Hvala.

 

Mam Pixel 6 kaksen mesec in pol. Na zacetku sm bil kr malo slabe volje, ker se je ful grel in baterija zlo slaba. Cez cas updejtal na Android 13 in je vse to odpravljeno. Z baterijo pridem bp skozi dan. Nekje 5ur SoT. Greje se ne vec in bi lahko rekel, da je zdaj brez napak zadeva. Neke vrste grajo bi lahko dal na omejenost fotica. Presaltal sem iz Huawei P30Pro in je mel veliko vec raznih mode-ov, macro, zoom,.. Kamera na Pixlu je bol za portretno fotografijo (tle je res super) in landscape. Je pa res da dodajajo razne funkcionalnosti kamere skozi updejte.

Skratka js sm zlo zadovoln

Povezava do prispevka
azoman reče Dne, 21. 9. 2022 at 8:49:

Huawei P30 je šel po treh letih rakom žvižgat. Kaj predlagate, kot zamenjavo? Nek p/p telefon, ki ima kamero v praksi vsaj tako dobro, kot P30. Hvala

Sicer ti ne znam svetovat, ampak sam imam P20 kot službeni telefon in Poco F2 Pro kot osebni, res, kakšna nora razlika v kvaliteti fotk, P20 dela svetlobna leta boljše fotke. Če bi mi to bilo glavno merilo, bi še naprej fural Huaweija. 

Povezava do prispevka
azoman reče Dne, 21. 9. 2022 at 8:49:

Huawei P30 je šel po treh letih rakom žvižgat. Kaj predlagate, kot zamenjavo? Nek p/p telefon, ki ima kamero v praksi vsaj tako dobro, kot P30. Hvala

 

Mogoče Pixel 6, trenutno so po 500€, kamera je res dobra, lahko potrdim (sicer na Pro, ampak itak je razlika samo telephoto).

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Je kdo tukaj menjal baterijo na lepljenih telefonih?

 

Note8 mi umira, pa bi probal menjat baterijo. Problem je da po mojih izkušnjah telefoni z novimi baterijami še vedno delajo bolj tako-tako (pa to orignalne baterije, seveda). Poleg tega so danes telefoni še zlepljeni skupaj in kolikor slišim slabo prenašajo razdiranje.

 

Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Thenksič :) 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 1 uro:

Je kdo tukaj menjal baterijo na lepljenih telefonih?

 

Note8 mi umira, pa bi probal menjat baterijo. Problem je da po mojih izkušnjah telefoni z novimi baterijami še vedno delajo bolj tako-tako (pa to orignalne baterije, seveda). Poleg tega so danes telefoni še zlepljeni skupaj in kolikor slišim slabo prenašajo razdiranje.

 

Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Thenksič :) 

 

Ma po navadi dobiš skupaj z baterijo cel komplet za ponovno lepljenje. Načeloma je isto kot nelepljen telefon, samo, da pred ponovnim sestavljanjem dodaš še tisti samolepilni trak/tesnilo. Razdiranje pa nič posebnega, pazljivo treba s tistim toolom (trzalico) po robu odstranit lepilo in to je to.

 

Z baterijami je pa loterija, najboljše, da preveriš reviewe. Jaz sem na svojem, ko sem menjaval baterijo, vzel neko nemško znamko, bi moralo nekje v tej temi pisat. In je bila praktično enaka originalu.

 

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 3 urami:

Lahk povprasas pr Gizzmo.si za ceno pa ce sploh majo dele.

Dokaj quick & painless.

 

Baterije direkt nimajo (vsaj na netu ne), ponujajo pa menjavo, z original baterijo je 72 eur, fejk je 52.

 

Se mi potemtakem verjetno bolj splača nest na uradni servis, če ne drugega imam bližje.

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 15 urami:

 

Baterije direkt nimajo (vsaj na netu ne), ponujajo pa menjavo, z original baterijo je 72 eur, fejk je 52.

 

Se mi potemtakem verjetno bolj splača nest na uradni servis, če ne drugega imam bližje.

Gizzmo je glih tak pooblasceni servis.

Drugi Oradni servis je pa Ram2.... good luck :D 

https://www.samsung.com/si/support/service-center/

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...