Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

MorskaGlista reče Dne, 13. 5. 2023 at 9:13:

 

Sem kupil za mojo in bi kupil še enkrat. Po mojem je trenutno še najboljši nakup, ampak za 600€, po kolikor se zdaj dobijo.

na a1 je trenutno po 480 na mid paketu; če skeširaš vse takoj, je še 10 % cenej (432)

uredilo bitje Sovicha
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Dne, 20. 5. 2023 at 13:13:

Na Pixlu 6 Pro kar na enkrat ne delajo SMSji, ko poskusim poslat javi "can't send message with A1, error code 98". Prejemam jih normalno. Kdo ve, v čem je fora?

Si poskusil restartat telefon?

 

 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 11. 5. 2023 at 6:35:

Proton Drive v trenutnem stanju sramota, da se temu sploh reče cloud ker je v celoti featureless. Ipak gre za proton, heroje halfbaked izdelkov. ampak pustmo to. :D

 

jaz uporabljam syncthing. vse kar želim imet backupirano imam dodano v syncthing, ki takoj, ko telefon doma priklopim na polnilec zažene sync job med mojim telefonom in nasom.

 

da pride to karseda seamlessly do izraza in da se ne backupira samo slik, selektivno uporabljam appe, ki imajo dobre backup opcije. primer; na avtentikatorju recimo, vsakič kot nardim kako spremembo baze kod, se avtomatsko ustvari lokalna kopija te baze in ob polnjenju fona takoj leti na nas. signal recimo tudi omogoča lokalni backup. tak način ne rabim razmišljat, če sm kaj pozabil backupirat, ko pride do sranja. niso pa vsi appi narejeni enako, viber recimo ne omogoča lokalnega backupa, ker so preveč neresni, da bi uporabljali karkoli drugega kot drive.

 

na tak način mi nov telefon ulavfat traja minimalno dlje kot če bi koristil goolagov drive.

Da mal bumpnem temo o temle. Berem o tem syncthing in same dobre stvari se slišijo. In me zanima ali zna naredit npr. snapshot celega telefona? sej verjetno lahko tako naredim, da mi synca na PC in je to-to.

 

Rabim nek backup. Berem da ima google one neko e2e enkripcijo po novem, ampak vseeno. Nazadnje ko sem šel pogledat kaj mi telefon synca, so ble vse viber fotke naložene na drive, ipd. kar je glupo. Zdaj bojda pride en zaklenjen paket, sam vseeno ne bi hotel da mi google bere kaj je notr, al pa fotke gleda.

 

 

Povezava do prispevka

a ni neka fora z DACi?

 

torej, da je odvisno, a slušalke same pretvarjajo digital to audio ali potrebujejo za to dac na telefonu.

 

Vem, da je bilo nekaj govora o tem s prihodom usb-c porta na telefone ampak do sedaj še nisem niti videl usb-c slušalk.

 

A ostali telefoni ti jih pa prepoznajo?

Povezava do prispevka
rajc reče pred 16 minutami:

a ni neka fora z DACi?

 

torej, da je odvisno, a slušalke same pretvarjajo digital to audio ali potrebujejo za to dac na telefonu.

 

Vem, da je bilo nekaj govora o tem s prihodom usb-c porta na telefone ampak do sedaj še nisem niti videl usb-c slušalk.

 

A ostali telefoni ti jih pa prepoznajo?

Ne, tud ostali ne (probal še na realmeju enmu); kaj je to dac in zakaj ne zna zaznat usbc? ker adapter za 3,5 jack, ki je bil zravn istega huaweia p20 priložen mi zazna, ko dam slušalke tja gor (katerekoli že so)

Povezava do prispevka

DAC = digital to analogue converter. Torej pretvarja digitalen signal iz telefona v analognega za slušalke. Če telefon/slušalke tega nima ne boš dobil zvoka ven. Ena opcija je dongle, xiaomi ga celo prodaja kot ne HIFI dongle.

 

Probaj še na kakšnem drugem telefonu, korejskega porekla recimo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...