Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Zdravo,

 

ima kdo predlog za kakšen bolj ugoden android telefon, ki ima podprt e-sim? Se mi zdi zelo uporabna zadeva za potovanja, da imaš samo eno mednarodno e-simko za vse obiskane države, namesto da se vsaki državi hecaš z nakupom in nastavitvijo fizične simke.

 

Ampak tega ne podpira noben budget telefon, ki ga jaz gledam.

 

Mene ne bo noben prepričal, da rabim dat 600+€ (ali celo 1000€) za telefon :) Zato iščem nekaj med 200 in 300€, pogojno do 400€. Honor, Xioamo, Poco,...?

 

Nakup verjetno preko Amazona, v primerjavi s Slovenijo so boljše cene in več ponudbe..

Povezava do prispevka
Vincent reče Dne, 7. 12. 2023 at 15:16:

Zdravo,

 

ima kdo predlog za kakšen bolj ugoden android telefon, ki ima podprt e-sim? Se mi zdi zelo uporabna zadeva za potovanja, da imaš samo eno mednarodno e-simko za vse obiskane države, namesto da se vsaki državi hecaš z nakupom in nastavitvijo fizične simke.

 

Ampak tega ne podpira noben budget telefon, ki ga jaz gledam.

 

Mene ne bo noben prepričal, da rabim dat 600+€ (ali celo 1000€) za telefon :) Zato iščem nekaj med 200 in 300€, pogojno do 400€. Honor, Xioamo, Poco,...?

 

Nakup verjetno preko Amazona, v primerjavi s Slovenijo so boljše cene in več ponudbe..

 

myPhone Now eSim ~ 130€ :D

*Nokia G60 ~ 180-260€

*Vivo V29 Lite ~ 230€

myPhone Hammer Blade 3 ~ 250€

*Sony Xperia 10 IV ~ 260€

Apple Iphone SE (2020) ~ 290€

*Nokia X30 ~305€

*Motorola Edge 40 ~ 320€

*Samsung Galaxy A54 ~ 340€

*Sony Xperia 10 V ~ 350€

Google Pixel 6a ~350€

*Honor 90 ~ 400€

 

itd itd...

z * so izsli 2022 ali kasneje

 

Izbire dosti, samo vprasanje kaj rabis...

 

Povezava do prispevka

Ima kdo izkušnje z odklepanjem zaklenjenih-na-samo-eno-omrežje telefonov?

Imam šanso zastonj dobit Galaxy S10+, ki je žal zaklenjen na A1 austria tako da bi rabil način oz. service ki bi mi to urihtal.
(A1 sicer ponujajo odklep, ampak bi me prišlo 150 EUR, toliko je pa glih vreden telefon tko da meh meh)

 

Kolikor sem browsal interwebse je edina druga šansa kak shady third party website, kjer jim pač zaupaš da te ne opeharijo za tistih nekaj 10EUR kolikor stane.

 

Povezava do prispevka
kajzrca reče pred 11 urami:

Ima kdo izkušnje z odklepanjem zaklenjenih-na-samo-eno-omrežje telefonov?

Imam šanso zastonj dobit Galaxy S10+, ki je žal zaklenjen na A1 austria tako da bi rabil način oz. service ki bi mi to urihtal.
(A1 sicer ponujajo odklep, ampak bi me prišlo 150 EUR, toliko je pa glih vreden telefon tko da meh meh)

 

Kolikor sem browsal interwebse je edina druga šansa kak shady third party website, kjer jim pač zaupaš da te ne opeharijo za tistih nekaj 10EUR kolikor stane.

 

to lahk probas 
https://drfone.wondershare.de/unlock/free-for-samsung-galaxy-sim-unlock.html#Teil3

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...