Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

mumbo360 reče pred 54 minutami:

Ma še kdo kakšno idejo kako bi to zrihtal? Non stop ven meče, ne da se normalno uporabljat telefon. Včasih je pomagalo pri taki napaki brisanje podatkov aplikacije in začasnega pomnilnika a v tem primeru ne pomaga. :ranting:Fakin android & google :wacko:

 

apli.jpg.44a9e7e9d1f7c13223fef603a4efa2bc.jpg

 

Na zadnje, ko se je to dogajalo, je bil failan update Google play. Rešitev - force stop Google Play appa potem uninstall update in updatas ponovno. Če se vedno zajebava ponoviš in ne updatas nič ampak počakaš fix. Po navadi pride zelo hitro za take zadeve.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 9 urami:

Ma še kdo kakšno idejo kako bi to zrihtal? Non stop ven meče, ne da se normalno uporabljat telefon. Včasih je pomagalo pri taki napaki brisanje podatkov aplikacije in začasnega pomnilnika a v tem primeru ne pomaga. :ranting:Fakin android & google :wacko:

 

apli.jpg.44a9e7e9d1f7c13223fef603a4efa2bc.jpg

Zradi takih neumnostih sem sel dol iz samsunga na apple.... ampak pogresam android tako da bom preizkusil sreco s Pixlom 7.....

Povezava do prispevka

Ni se dalo zbrisat updejtov, niti ustavit to aplikacijo ki dela probleme. V bistvu se ni dalo narediti nič. Klical sem še na servis in so rekli da je edina rešitev ponastavitev na tovarniške podatke. :blink: Ni bil moj telefon, sem ga vrnil stranki in ji dal kontakt Ram2 pa naj se oni dalje s tem zajebavajo. :) 

 

So mi pa stranke prinesle že parkrat telefon s takšno napako a mi je uspelo vedno nekako popraviti. Tu pa ni šlo. A je tu Samsung kriv ali Google da pride do tega? Kaj naj bi bil vzrok?

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 13 minutami:

Za black friday bi probal kaksen telefon ujet pa sem cist out. Pojma nimam kaj je zdej ok. 

 

Cenovni rang cca. 200 €, kul kamera in da je med manjsimi. 

 

Mate kak predlog? 

Hvala. 

 

Če si blizu Italije imaš v Unieuro Redmi Note 10 Pro za Black Friday za 180€, ima super kamero edino majhen ni, ampak za to ceno mislim, da ne boš dobil majhnega telefona.

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 12 urami:

Ne dela tudo VoLte + random nedosegljivosti.

 

https://slo-tech.com/forum/t683713/2199

Dejansko do sedaj nikoli nisem uporabljal VoLTE ali VoIP... Na s21FE mi ni nikoli pokazalo te ikone... Tako da dvomim da bom prikrajsan.... Nedosegljiv in slab signal sem imel na XIAOMI MI11i in na S21FE.... pa tudi na iPhone 11pro sem imel padce klicev.... To govorim za ljubljano... Tako da mi moje deduktivne sposobnosti pravijo da je krivo omrezje A1.... Je pa imel iPhone zelo dober signal tam kjer so prej počepali vsi moji prejsni telefoni s prej omenjenima s21fe, MI11i ter Huawei Mate 10 Pro...

 

Fakin Amazon še vedno ni poslal telefonaaaaaa....

Povezava do prispevka

Ker sem precej v dvomih, da mi bo Google rešil težavo z zaslonom v garanciji, sem začel malo gledati po netu za nadomestni zaslon za Pixel 6 Pro in....kronično primanjkuje zaslonov. Nikjer ni zaloge. Edino kakšni Kitajci imajo zalogo po absurdnih cenah, tam od 350 - 400€. Tako da sploh nimam pojma, kaj lahko naredim :cry:

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

3G (in 2G) imata univerzalno podporo za glasovne klice. Vsak 3G telefon bo lahko vzpostavil govorni klic v kateremkoli 3G omrežju.

 

4G (in 5G) omrežja v osnovi ne podpirajo govornih klicev. Namenjena so samo prenosu podatkov. Govorni klici v 4G so možni samo kot dodatna storitev, ki se ji reče VoLTE. Če telefon ali operater ne omogočata VoLTE, potem telefon za potrebe govornega klica preklop na 2G ali 3G.

 

In če v telefonu onemogočiš uporabo 2G (link zgoraj pravi, da je na Pixlih to možno), 3G omrežja pa ni na voljo (in pri Telekomu ga ni), potem telefon ne more narediti glasovnega klica (razen prek VoLTE - ki pa pri slovenskih operaterjih na Pixlih ni podprt).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...