Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Arey reče pred 22 urami:

Telefon rabi dac, tako je. Slusalke ga nimajo in pricakujejo cist obicajen analogen audio signal ampak prek usb-c konektorja.

Ne razumem še vseeno. Huawei je torej mel dac za svoje slušalke in delajo samo na njihovih telefonih njihove slušalke, medtem ko Xiaomi ima za svoje slušalke pa svoj dac?

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 17 urami:

Ne razumem še vseeno. Huawei je torej mel dac za svoje slušalke in delajo samo na njihovih telefonih njihove slušalke, medtem ko Xiaomi ima za svoje slušalke pa svoj dac?

 

Bi bilo možno, ja. Če ima xiaomi po svoje izpeljano pretvorbo..

 

Nekak tako kot pri samsungu zazna, da ni original kabel za polnjenje in nekateri ne polnijo telefona ali pa polnijo počasneje...

Povezava do prispevka

Ja, xiaomi s tem verjetno prišpara dolar na telefon, oz verjetno nek košček dolarja. Nekaj je če prodaš veliko naprav.

USB-C je super sam čakaj ko boš rabil kable za filanje in prenos podatkov z močnejših naprav, tisto bo šele fešta :D

Anyhow, bojda ima pikslov usb-c -> TRS (3.5mm jack) DAC. Nisem ziher tko da preveri, ampak če je tako ga kupiš in pol uporabljaš kar ti srce poželi z navadnim priklopom. Al pa kupi BT slušalke tko kot večina nas ostalih, čeprav lahko razumem da ti ni do tega.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 5 urami:

Ypi, še en kos šare za ker ga morm skrbet, da ma nafilano baterijo

Men je to sicer majhen tradeoff da nimam kablov okol face, ampak kot pravim, lahko stekam. Zarad istega razloga sem zamenjal applovo uro za analogno ker mi res ni blo do filanja ure vsak vecer.

Povezava do prispevka

Jaz sem dobil zraven pixla 2 ta dongle usbc na aux in deluje dobro, ga sedaj uporabljam pri S22 ki je isto sranje kot pixel ki nima vgrajenega daca. Sem si z ebaya naročal nov adapter ki piše da ima vgrajen dac in ga lahko še polnem zraven, pa presenetljivo deluje :)

 

Je pa z  usb-cji cela štala. Doma mi vsi dobri kabli polnejo telefone brez problema, a mi nočejo fpolnit nekih philips slušalk in baterije za svetiti. A te slušalke in baterijo lahko polnim z nekim tankim usb-c kablom, ki sem ga dobil zraven jbl zvočnika, ki pa ne polni telefona....

 

Ne gre mi to več skupaj :D

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 8. 2. 2023 at 11:37:

Zadeva deluje.

 

https://github.com/kyujin-cho/pixel-volte-patch/blob/main/README.en.md

 

angleški guide je lažje prebavit. kitajščina je total debby downer.

 

lep dokaz, da Goolag umetno cockblocka od njih "nepožegnane" države pri VoLTE.

 

Evo sem tudi jaz to poskusil na svojem Pixlu 7, in zadeva dela... na A1 imam sedaj tudi VoLTE.... Kot ze prej napisano A1 ne podpira VoWIFI.....

 

Zdej k sem to naredi, in uporabil powershell, se počutim kot

 

hackerman.jpg

 

:happy:

uredilo bitje Mic-E
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...