Skoči na vsebino

K: Zbirko Jokerjev


CheapShit

Priporočeni prispevki

Ah, se zgodi. Jaz se drgač ukvarjam z digitalizacijo PC Gamerjev, imam že nekaj cifer poskeniranih, ampak so ene bile v slabem stanju, raztrgane itd.

 

Nekaj časa sem si jih izposojal varianta poskeniram in vrnem, ampak sem ugotovil, da so tisti skeni slabši. Treba je pač razfukat vezavo, da so proper skeni, kar pa pomeni, da moraš potem dat revijo nazaj vezat (kar je velik strošek) ali pa fuknit v smeti, zato jih zdaj jemljem v dar

 

Skratka, če bi jih kdo šenkal ali pa menjal za PS4/Switch igrice, bodo šle za dober namen ohranjanja SLO_gamerske dediščine in nazaj lahko dobi cifre v PDF :D 

Povezava do prispevka

Jah, nisem mel dostopa do zastonj profi skenerja :P 

 

Saj tudi skene Jokerjev imam namen ob priliki dofilat (jih imam že vse doma, tako da tega ne rabim). Sam PC Gamer je mal bolj esencialen, ker par številk nimajo niti v arhivih NUK-a, kar pomeni, da bodo potencialno za vedno izgubljeni, če se jih ne arhivira. Jokerje imajo pa vse ...

 

Saj drgač se zavedam, da je PC Gamer dosti manj relevantna revija, samo se mi vseeno zdi, da je nostalgični del marsikaterega otroštva, sploh na Štajerskem, tako da bi bilo malo škoda, da se kar izgubijo ... 

 

Po PC Gamerju in Jokerju pa se malo lotim licenčnih stripov, ki so bili prevedeni v sln :D 

  • Račka +1 8
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 urami:

Saj tudi skene Jokerjev imam namen ob priliki dofilat (jih imam že vse doma, tako da tega ne rabim). Sam PC Gamer je mal bolj esencialen, ker par številk nimajo niti v arhivih NUK-a, kar pomeni, da bodo potencialno za vedno izgubljeni, če se jih ne arhivira. Jokerje imajo pa vse ...

Imaš mogoče tudi Megazine skenirane? 

Povezava do prispevka

Jep, Megazine imam na kompu komplet skenirane, ampak ne od sebe oziroma niti ne vem, kdo jih je. Nekdo mi jih je poslal pred leti :/. Ti pošljem na ZS, ampak kot rečeno, nisem avtor skenov. Če ga kdo pozna, naj kar napiše, da se mu zahvalimo oziroma naj se javi, če je celo med nami. Dobiš na ZS

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 5. 11. 2021 at 20:49:

Jep, Megazine imam na kompu komplet skenirane, ampak ne od sebe oziroma niti ne vem, kdo jih je. Nekdo mi jih je poslal pred leti :/. Ti pošljem na ZS, ampak kot rečeno, nisem avtor skenov. Če ga kdo pozna, naj kar napiše, da se mu zahvalimo oziroma naj se javi, če je celo med nami. Dobiš na ZS

Hvala. Se priporočam za link. 

Povezava do prispevka
Burned Fox reče Dne, 5. 11. 2021 at 21:57:

Hernier, mas mogoce tud link od slovenskih knjig v kindle prijaznem formatu?


Kateri pa je kindlu prijazen format? Na ipadu sem sicer imel Kindle app in sem imel naložene SLO Douglas Adams knjige v .mobi formatu in je lepo delovalo.  (Posledično torej .mobi?)
edit:
Čeprav na strani Electronic library. Download books free. Finding books (ug1lib.org) ponujajo tudi možnost "send-to-Kindle" za registriane uporabnike (večina knjig mislim, da je v epub formatu!). Preveri. Izbira sicer res ni enormna, ampak vsaj nekaj se najde. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...