Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Sem se odlocil, da zakljucim z LA Noire. Odspilal 15ur (nekako na 2/3 primerov sem) in me ne vlece vec. Predvsem, ker so si primeri prevec podobni med sabo - na homicide je bilo dobesedno 5 zensk ubitih na isti nacin, in vsakic je po enakem postopku krivda padla na moza. Btw, prisel sem do tretjega primera pri vice, ampak je premajhna razlika med departmenti da bi to res kaj pomenilo. Poleg tega je mesto zeh in ne spodbuja nekega dodatnega raziskovanja. 7/10, tam nekje da ne ves a bi stisnil zobe in prespilal, a bi zakljucil.

 

Priblizno eno leto sem on&off igral Burnout Paradise Remastered, zbral 25 ur, pa ga isto postavljam v kot. Mi je pasalo za cisto casual mozgani-totalno-na-off igranje, ampak me ne pritegne dovolj. Prvo kot prvo se mi zdi, da tak open world koncept, kjer tudi dirkas po cisto prosti poti do cilja, ne sede Burnoutu (sploh ce primerjam s slinslin trojko). Poleg tega pa moras, da dobis kao najboljso voznisko dovoljenje (kazalnik tvojega napredka v spilu) veckrat spilat ene in iste dirke, ki so si med sabo precej podobne, samo startna in ciljna tocka sta mal premaknjeni. 7/10, v redu za neobvezujoce obcasno spilanje.

 

Nadaljujem z Uncharted 3 (lol sami stari spili)

Povezava do prispevka

Meni je zaenkrat Persona 5 bolj dolgočasna kakor Persona 4 Golden. Mogoče to kok se enega koncepta drži, P4 se vsaj začne z enim umorom in je to vleklo naprej, pri P5 imaš pa pogovor z nekom in tako razkrivaš zgodbo.

 

Pa smeh mi je, ko mi špil loada 5 sekund za eno 10 sekundno sceno, potem pa spet 5 sekund loada. Ful enih dialogov, ki so preveč japanese-cringe in bi jih najraje vse preskočil. Bitke in sam UI dizajn so kul, ampak čist preveč je enga dolgočasja poleg. Upam, da odigram vsaj 10 ur in padem not, samo nekako dvomim. Zelo razočaran zaenkrat.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 6 urami:

Sem se odlocil, da zakljucim z LA Noire. Odspilal 15ur (nekako na 2/3 primerov sem) in me ne vlece vec.


Uh, jaz sem pred časom preigral in vse primere rešil na 100% (PS3) , nekaj kasneje pa sem celo še enkrat šel skozi, ko jo je R* dal free na PC :) . Meni je bila igra zelo dobra, ampak mesto je pa res "samo sebi namen". V bistvu nisem uporabljal "proste vožnje", ampak samo skipal do naloge, pa tudi nobenih "skrivnosti" nisem iskal. Ni mi bilo vredno časa. :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Končal Mortal Shell in moram reči, da je to bilo eno veliko razočaranje. Glede na potencial, ki ga ima igra z menjavo "lupin", so se res potrudili in naredili zadevo nezanimivo. Takoj na začetku so ti več ali manj na razpolago vse 4 "lupine" (ja, samo 4) in več ali manj je princip boja enak. Nobene res zanimive posebnosti, ki bi bila specifična za katero "lupino", torej tudi menjave niso privlačne, ampak večino časa preigraš v eni. Vsega 4 orožja in 20-30 različnih item-ov v igri. Vse skupaj se lahko preigra v 10 urah ali manj. 

3-4/10

 

Jutri pa začnem Sekiro. Zagotovo bo popravil okus, po razočaranju omenjenem zgoraj.

 

Povezava do prispevka

Jaz pa komaj čakam, da kupim nov tv in da si potem še kupim RDR2 in Psychonauts2, pa še Witcher3, Uncharted 4, Arkham Knight, The Last Guardian in Last of Us šparam za takrat.

Do takrat bom pa probal dokončat Bloodborne in probal čimdlje pridt v Personi 5. Samo glede na listo špilov, ki sem si prišparal za kasneje, ful ne verjamem, da ne bom Persone zbrisal takoj, ko mi dopizdi.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

RDR2 se mi enostavno ne da začet, ker je tolk vsega lol.


RDR moraš samo na easy vzet, brez obremenjevanja okoli vsega. Dejansko se preslikaš v fenomenalno kavbojščino, delaš to, kar ti trenutno paše in kolikor časa ti pač paše. Jaz sem recimo veliko ur zapravil samo za to, da sem brezciljno jahal skozi pokrajino, opazoval okolico in doživljal neke svojevrstne zen občutke. Malo je takih iger, vsaj zame.  

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 urami:

RDR moraš samo na easy vzet, brez obremenjevanja okoli vsega. Dejansko se preslikaš v fenomenalno kavbojščino, delaš to, kar ti trenutno paše in kolikor časa ti pač paše. Jaz sem recimo veliko ur zapravil samo za to, da sem brezciljno jahal skozi pokrajino, opazoval okolico in doživljal neke svojevrstne zen občutke. Malo je takih iger, vsaj zame.  

Ravno ta freedom mene ubija. Jaz zalutam povsod sam ne na glavne misije. Pol pa vidim, da je preteklo 5-6ur, imam pa 1% completion. Takrat me sam zagrabi depresija, k se spomnem, da moram tudi plačevat položnice in ne morem bit full time gamer. :D

Enostavno je preobsežna igra.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Ravno ta freedom mene ubija. Jaz zalutam povsod sam ne na glavne misije. Pol pa vidim, da je preteklo 5-6ur, imam pa 1% completion. Takrat me sam zagrabi depresija, k se spomnem, da moram tudi plačevat položnice in ne morem bit full time gamer. :D

Enostavno je preobsežna igra.

 

Same, tudi mene popolnoma iste stvari odbijajo od špilov kakšen je RDR2. Enostavno je preveč stvari za delat, jaz pa imam navadno vtakniti nos v vse možne postranske stvari. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

From software je bil trans preden je bilo to kul. Reversal ring in brass armor na kosmatem vikingu :no:

 

20211109131639_1.thumb.jpg.92ae7f49d5ff87bae43eed3ce6f45df0.jpg

 

 

From software in Gwyndolyn sta reppala proper trans robo ko so USA developerje še cvrli z elektrošoki že če so nosili preveč tanke štumfe, tbh

 

Dark.Sun.Gwyndolin.full.2543018.jpg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 minutami:

Sej tale screenshoot je iz Gwyndolin sobice in če hočeš gibat boke kot Naomi na catwalku furaš njegov prstan. Ful me sicer matra firbec, kako ga je v DkS1 prvi igralec brez inteneta in namigov najdu, samo to je druga zgodba.

Saj pa Gwyndolin ni tako skrit, da bi bilo do njega kakšna posebnost prit.

 

In  Girdle of Masculinity/Femininity je tudi obstajal že v Baldur's gate, če si hotel bit trans. Da ne omenjamo še Edwin/Edwina štorije. 

 

Povezava do prispevka

platiniral It Takes Two

 

kolko enih spominov na otroska in manj otroska leta, kako vrhunsko in genialno je zasnovana in sestavljena igra. treba je obrnit vsak koticek.

9,5/10


 

Spoiler

 

FG8VYEV.jpg

 

Vk7LpEo.jpg

 

sMktkR8.jpg

 

ksSVM4I.jpg

 

uneO9ga.jpg

 

 

 

ceprav sem se duval, da bom nardil se en skozihod Death Stranding Dierctor's cut, se lahko Kojima na mrtvo napije in fukne v ribnik. po 120 urah, ki so sle za platino vanile, dobis za 10 eur polurni nateg na suho. prav ne morem verjet.

 

 

Far Cry 6

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

ceprav sem se duval, da bom nardil se en skozihod Death Stranding Dierctor's cut, se lahko Kojima na mrtvo napije in fukne v ribnik. po 120 urah, ki so sle za platino vanile, dobis za 10 eur polurni nateg na suho. prav ne morem verjet.

 

Imo se jeziš na napačnega... Če bi bil DLC konkreten bi te olupli za 20$ tak ko v primeru GoT. 10$ je pač PS5 upgrade davek ki ga je postavil Jimbo in ne Kojima. Slednji je dal pač polurni bonbonček v igro in par QoL sprememb ki so verjetno igro naredile presimpl ampak mrbit bo dejansko zdej tud kak Tomažek preigral igro k mu ne bo treba več ravnotežja lovit ker ga lahko bo un robot nosil naokrog :)

Povezava do prispevka

Ehhh... kje pa se mi ljubi neke pakete okrog nosit lol :) Pa sploh nisem vedel za kaj se gre, ker me zgodba ni zanimala in sploh nisem bral/poslušal kaj mi govorijo. Ne vidim razloga zakaj igrati z moje strani. Vi pa kar uživajte, če vam sede :D

 

Takrat si sploh nisem pogledal katere gumbe moram pritiskati (rb in lb al kaj blo), da loviš ravnotežje...3x sem padel in pobrisal pa prodal naprej.

uredilo bitje tomazek
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@tomazek: meni pa je bila zadeva zelo kulska. Predvsem zgodba. Dočim, tudi unikatna igralna mehanika (čeprav na trenutke "tečna") mi je bila vseeno res všečna in precej dobrodošla. Nisem sicer končal :( ampak obupal pa še nisem. Enostavno nisem našel časa in problem je, ko igro za par dni odložim, se težko spet nazaj vrnem..
Haha, daj povej kakšno mnenje o Conwayu. Res sem radoveden.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...