Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

ker sem na bolniški sem se spravil igrat Celeste, da vidim kako se obnese moja retardirana hand-eye koordinacija in finomotorika...ni blo ne :D

 

preprosto zajebana platformščina, brez pomoči googla tko ne bi našel vseh jagod in kaset, da ne govorim o crkotih ki se jih je že sedaj nabralo okol jurja :rofl:

 

zaenkrat sem obdelal prva dva levela, sedaj sem v hotelu pri dosadnem cringe creepy guy-u

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Saj drgač jagodke in kasetke so dosti bonus stuff, komot igraš samo kot from A to B platformer brez nabiranja

 

Sploh modre kasetke so bolj puzzle varianta, niti niso vezane na to, da jih najdeš v svetu, ampak da pogruntaš neko puzzle mehaniko

 

Tako da ti samo trgaj do konca, če ti ni za nabirat jagodk

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 33 minutami:

Saj drgač jagodke in kasetke so dosti bonus stuff, komot igraš samo kot from A to B platformer brez nabiranja

 

Sploh modre kasetke so bolj puzzle varianta, niti niso vezane na to, da jih najdeš v svetu, ampak da pogruntaš neko puzzle mehaniko

 

Tako da ti samo trgaj do konca, če ti ni za nabirat jagodk

sej sem bral da je to pač tok da potešiš svoj OCD al neki, kar je tudi pri meni izstopilo

 

na začetku sem bil ok sam da pridem do konca pol pa počas k napreduješ in pobiraš te jagode prideš na konec, vidiš da manjka še 5 komadov od 20 in valda greš pol še to nardit, če sm se tok prejebu bom pa še malo :D na konc maš tak en občutek zadovoljstva kr ti je ratal, dko k pr DS seriji na začetku :D

 

sem pa probal en level B kasete pa sm vidu da ne bo šlo, mogoče na konc k zaključim main kampanijo

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Preigral sem Dragon's Dogma: Dark Arisen. Mislim da sem se ga spravljal igrat par let, zdaj mi je pa končno uspelo. Ne vem, mogoče sem od  igre pričakoval malo preveč. Saj ni bila slaba, še zdaleč ne, sam nikakor se mi ni uspelo vživet v zgodbo. Kvesti me niso pritegnili, svet pa je imel premalo lora. Proti koncu sicer kar potegne, zaključek pa je odličen. Mogoče mi je nekoliko pokvarilo izkušnjo tudi pomanjkanje geara na začetku, ko sem se počutil res prešibkega. 

 

Anyway, nadaljujem s Hades-om. Nekje 10 runov je že za mano in igra vleče za popizdit, še bolj kot Dead Cells. 

Povezava do prispevka
horror reče pred 2 urama:

Preigral sem Dragon's Dogma: Dark Arisen. Mislim da sem se ga spravljal igrat par let, zdaj mi je pa končno uspelo. Ne vem, mogoče sem od  igre pričakoval malo preveč. Saj ni bila slaba, še zdaleč ne, sam nikakor se mi ni uspelo vživet v zgodbo. Kvesti me niso pritegnili, svet pa je imel premalo lora. Proti koncu sicer kar potegne, zaključek pa je odličen. Mogoče mi je nekoliko pokvarilo izkušnjo tudi pomanjkanje geara na začetku, ko sem se počutil res prešibkega. 

 

Anyway, nadaljujem s Hades-om. Nekje 10 runov je že za mano in igra vleče za popizdit, še bolj kot Dead Cells. 

 

Si naredu otok? Ker tist je ful soulslike izkušnja in vsaj men najboljši del igre.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 urami:

A to je Farm Simulator? A to je prav open world zdaj :D (sklepam po mini mapi spodaj)?

 

jp, to je Farming Simulator 22. So bili tudi prejšnji že open world.  Gradiš lahko po svoje, se peš premikaš, jahaš, voziš karkoli se ti poželi. Delaš na farmi, hodiš v mesto prodajat, kupovat itd. Skratka, naredili so pravi "playground" in bogvekaj se bo še mod skupnost spomnila. Je že sedaj na youtubu nekaj videov, ko folk počne vse živo tukaj, le kmetuje ne, sploh v multiplayer načinu :). Je pa res, da ni niti pod razno to life sim. Le farm sim. Aja, je pa kul, da so tokrat prvič letni časi vključeni. Tako lahko recimo pozimi plužiš sneg, ali odpravljaš polomljeno drevje po blizardu in podobno. 

Povezava do prispevka

unknown.png

 

Znalci, kaj naj level upam od tu dalje? Dex bom spravu do 40, k vidim, da itak nima smisla višje. Kaj pa pol? VGR, ne vem če bi višal, ker pol res ni nobenga izziva.

Sem pa spucal še Škorpijonko, Pajka, Podgano in par brezveznikov na poti. Ne vem več kam it dalje, tko da najbrž cajt, da skočim v luknjo v Majuli.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ma jaz nikoli ne uporabljam magije, tko da tisto bom raje skipal. Najbrž kak ADP, k ti izboljša premikanje in podobne zadeve...?

 

EDIT: Too slow for @Me3do:D

 

Aja, pa spomnil sem se, da je še ena lokacija, ki bi jo lahko dal prej skozi (Winter Shrine). Tamle sem sam stopu not, vidu meglo in sneg in sem NOPEal nazaj ven. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Skozi Shrine of Winter itak ne moreš dokler ne narediš luknje.   edit: aja ne. Milijon duš je tudi dosti. My Bad. Vseeno najprej luknjo naredi.  

 

In Str itak do 60.  Če zdaj s temi statsi ne narediš luknje brez smrti pa si tudi levak. 

 

In kdaj boš začel powerstancat za vraga? Ne moreš furat ščita no.  To je za luzerje kot sem jaz. 

uredilo bitje Majek
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Majek reče pred 48 minutami:

Skozi Shrine of Winter itak ne moreš dokler ne narediš luknje.   edit: aja ne. Milijon duš je tudi dosti. My Bad. Vseeno najprej luknjo naredi.  

 

In Str itak do 60.  Če zdaj s temi statsi ne narediš luknje brez smrti pa si tudi levak. 

 

In kdaj boš začel powerstancat za vraga? Ne moreš furat ščita no.  To je za luzerje kot sem jaz. 

Jp soul memory je cez milijon tko da ni panike ampak vseeno v luknjo ker je se en dlc dol. Pol pa Drangleic akcija

 

Adp ja nabij do kraja zarad iframov

Povezava do prispevka

Me skoraj ima da bi zadevo znova zagnal. Če se prav spomnim  se je tole celo splačalo iti ng+. Malo lustov pa vseeno je zbudila zgornja debata. 

 

 A ne, bom raje počakal do februarja in vrgel čas v tisti peskovnik.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Evo, še jaz sem, kot totalen noob, pognal Dark Souls I. 

 

In čisto resno vprašanje: meni je ta fighting sistem zelo okoren, clonky. Včasih se mi zdi, da trikrat pritisnem eno tipko, da sploh ima kak efekt, prou debilno mi je. A to pač tko je v vseh DS igrah al sem samo jaz popoln debil? 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pizda, ne vem, če me bo prepričal. Saj štekam, timing is the key, ampak tu se mi zdi, da vse gre z zamikom. 

 

A je Sekiro kaj bolj dinamičen? Oziroma a je kakšen drug DS naslov vsaj malenkost bolj dinamičen ali je dobesedno to to?

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Pizda, ne vem, če me bo prepričal. Saj štekam, timing is the key, ampak tu se mi zdi, da vse gre z zamikom. 

 

A je Sekiro kaj bolj dinamičen? Oziroma a je kakšen drug DS naslov vsaj malenkost bolj dinamičen ali je dobesedno to to?

Psokusi s kakim vodičem na YT, da te vsaj na začetku mal za roko pelje, splača se potrudit!

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

Psokusi s kakim vodičem na YT, da te vsaj na začetku mal za roko pelje, splača se potrudit!

Ma bom, sem tudi že gledal preden sem sploh inštaliral. Ker ravno ne bi takoj odnehal, tudi sprašujem, če je kakšen drug DS špil boljši za začet, ker ima recimo malo bolj "dodelan" gameplay al karkoli. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče Pravkar:

Ma bom, sem tudi že gledal preden sem sploh inštaliral. Ker ravno ne bi takoj odnehal, tudi sprašujem, če je kakšen drug DS špil boljši za začet, ker ima recimo malo bolj "dodelan" gameplay al karkoli. :) 

trojko probi je najbolj spolirana od vseh treh

 

pa če ti bo tam isto, pol to ni zate, mogoče maš pa sam kontroler zjeban :D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

trojko probi je najbolj spolirana od vseh treh

 

pa če ti bo tam isto, pol to ni zate, mogoče maš pa sam kontroler zjeban :D

Haha, bi rekel, da je prej problem v meni kot pa kontrolerju :D 

Bessie reče pred 5 minutami:

Jaz naredim vsak dan 1 ogenjček redko več... pačasi in brez hitenja DS2 igram že pol leta :D
Pač začni z Demons Souls, ki je vse začel, lažji ni noben, vsi so podobno težki...

Ma bom še malo vztrajal s temle, zdajle gledam nek starter guide, pa vidim, da mi je večina stvari bila že kar precej jasnih, ampak ja ... Mogoče tole samo ne bo zame :) 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Od vseh souls iger je sekiro najbolj tight kar se tiče kontrol, ampak mogoče zaradi tega tudi najtežji 

 

Jst bi vztrajal na tvojem mestu, veliko je odvisno tudi od orožja ki ga uporabljaš, če hočeš "hitrejši" odziv, mogoče vzami kakšno manjše/hitrejše orožje 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Če pa res sovražiš sebe, svojo familijo in nasplošno hočeš uničit lastno življenje, špilaj Nioh 2. Hitra, ogromna, combat neprimerljivo boljši kot Dark souls, težja, diablo loot, japonska, samuraji, ima svega.

 

on topic

 

Zaključil sem z Monster hunterjem, dobrih 450ur, vse je narejeno, vsaj tisto kar ni striktno odvisno od RNG. imam vse, ubil/ujel sem vse, mislim, da je čas za počitek dokler Rise ne pride na PC.

 

hands down meni najljubša igra ever. Z veseljem skočim v lov še kdaj.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Back 4 blood

2/10

Screenshot_2021-09-04_at_22.02.04.png?w=

Razvijalci Left 4 dead so naredili kopijo te legendarne igre in generalno zafukali na celi črti.

Karakterji, pogovori, premikanje, zvok, muzika, zgodba, mape.... Vse je katastrofa. Boti se pogosto enostavno zataknejo in se lahko jebeš. "Boss" infected so zelo slabo dizajnirani in jih na cheesy načine pokolješ, ko stojijo pred vrati in čakajo, da v njih spustiš vso amunicijo. Netcode je katastrofa, ker se vsi karakterji teleportirajo okoli po par metrov naenkrat. Celo sam imaš konstantno mikro alokacije svojega karakterja, če tečeš ali skočiš. Zombiji se premikajo zelo leseno in ne reagirajo smiselno. Tudi ko jih ustreliš je animacija čisto ločena od tega s čim in kam si jih zadel.

 

V igro so dodali več custumizacije orožij, dodatek kart, ki spremenijo igro in nudijo višje nagrade in buildanje moči lika skozi XP. Ampak vse to ne more nikakor popraviti dejstva, da so izdali tako nespoliran izdelek, da je 1x več aktivnih igralcev na L4D2 kot pa v tej igri, ki je ravnokar izšla. Po dveh urah sem ruknil refund s težkim srcem.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 7 urami:

Haha, bi rekel, da je prej problem v meni kot pa kontrolerju :D 

Ma bom še malo vztrajal s temle, zdajle gledam nek starter guide, pa vidim, da mi je večina stvari bila že kar precej jasnih, ampak ja ... Mogoče tole samo ne bo zame :) 

Jaz sem zaenkrat igral samo Bloodborne, ki mi je odličen pa tud večji povdarek je na agresivnosti namesto na temu, da igraš defenzivno. Dark Souls sem probal pred leti na PCju pa tudi mene ni pritegnu, samo zdej po končanem Bloodbornu (pa začetem NG+) si želim probat tud ostale igre, vsaj Dark Souls 3 in Bluepointov Demon's Souls. Če imaš PS4/5, je Bloodborne igrat nuja!

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...