Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče Pravkar:

Drugače pa farmanje soulsov v dvojki je zelo slaba ideja, ker dvojka ima koncept soul memoryja in se splača ga imet čim manj. Dobro, če ne misliš nič pvpjat ali coopat je vseeno, ampak zgolj v vednost.

 

Sicer je meni ena najboljših izkušenj dvojke, poleg red covenant arene bila kaotična izkušnja Bell covenant na low Sol memory ter pvp do 100 killov v njem. Daleč najboljši način za farmanje upgrejd materialov in mislim, da je tudi skoraj nuja, če nekoč želiš platino, saj ima en spell, če me spomin ne vara.

Ma ne, ne lovim platine in ne igram sploh online.

Povezava do prispevka

Preden postane tema Trenutno (se) igram (s/z) zival.jpg bi samo sporocil, da sem pretekli teden skoraj ragequital pri Demon’s Souls. Shrine of Storms sem tolikokrat ponavljal, da sem bil blizu tega, da mi v rokah ostane samo se fini prah namesto miniaturnega DS3 kontrolerja. Prvo me 2 kosturkota nagarbata na nekem hodniku, potem me crni kosturko seseklja, potem stopim na stikalo in mrknem od nekih puscic, potem me rumen kosturko nalomi, ker mi je target lock obrnil kamero gor proti tistim letecim pizdam, potem me te pizde pokosijo z rafali, potem se skotalim v prepad, potem me zbrca tist crn kosturko pred bossom, potem pridem do bossa in hocem videt kako sploh zgleda, grem do roba in dobim po glavi z neko lovko, padem dol in tam se enkrat okoli uses in spet napis CRKNU SI. Sem si samo reku, ok dost je blo ponizevanja za danes in sel spat…:rofl:

uredilo bitje Denny Crane
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 3 minutami:

ker mi je target lock obrnil kamero gor proti tistim letecim pizdam,

Jooo, evo, edini res frustrating moment v Sekiru je to, ko mi target lock "zašteka", sploh, ko sem v kakem ozkem prostoru ali kaj podobnega. Zaradi takih tehničnih "glitchev" bi najraje fuknil gamepad v monitor :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...