Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 7 minutami:

in zakaj da fak lahko samo doma shraniš? zdej moram čakat da dokončam temnico da lahko shranim 

Japonci naj bi bili dobri v game designu lul

 

Zbriši to dol in pozabi... jaz sem po 5 minutah, takoj po uvodu :D

 

P.S.: Baje traja čez 100ur. Kaj bi rad popizdil zraven, če te že zaj živcira? :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Zato ker imam Persona 4 v lepem spominu, sedaj pa vidim, da so vsi Persona špili narejeni po istem kopitu. Final Fantasy serija se poserje na Persono, tud tisti deli, kjer so annoying liki se vsaj tok potrudijo, da je nekaj novega vsakič.

:( pa pasal bi mi nekaj takega, zgleda bom res mogu igrat Mario+Rabbids, k sm ga zaradi Bloodborna dal na stran

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Imo se jeziš na napačnega... Če bi bil DLC konkreten bi te olupli za 20$ tak ko v primeru GoT. 10$ je pač PS5 upgrade davek ki ga je postavil Jimbo in ne Kojima. Slednji je dal pač polurni bonbonček v igro in par QoL sprememb ki so verjetno igro naredile presimpl ampak mrbit bo dejansko zdej tud kak Tomažek preigral igro k mu ne bo treba več ravnotežja lovit ker ga lahko bo un robot nosil naokrog :)

 

pac, pred ocmi imam rahlo opitega Kojimo, kako je poleti hypeal DC. mislm, vec casa sem porabil, da sem prenesel game progress iz PS4 na PS5, kot plezal v eno in isto bazo na hribu in nazaj v DLC.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Rime najbolj overrated indijanka generacije. Drgač pa Wera, Persona 5 je res res dober špil, ampak zares večina mehanik in nek dober flow se meni začne pri tretji temnici aka 20 ur v igri :D. Pol je ene 40 ur hude odličnosti, pol pa še 20 ur tugice, ker že čakaš, da se vse konča :D.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Nisem, imam pa željo :D

Sem glih pred par dnevi obrnu in sem se ob creditsih mal zamislu čemu mi je bilo treba tega. :D

 

Krivim faking OCD (Obsessive Completionist Disorder), ki me sili k temu, da vedno odkrijem 100% mape. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Evo Majek pomagal pri Bloodbornu, s tem da sva šla še neke iteme pobrat pa da sva odklenila še nekaj za kar niti slučajno nisem vedel. Uglavnem Bloodborne 10/10 in hvala Bogu, da so Japonci tak napaljeni na NewGame+, ker vidim kako še ne gre to dol iz diska.

Zdej moram pa it posodo pomit, preden pride žena domov in se sprašuje zakaj je kup posode v pomivalniku večji od nje.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

ma fora je da mi je enkrat zabuggalo pa sm mogu še enkrat od začetka, v drugo sem pa mislu da mi je shranlo lih mal pred koncem misije k sm mogu nujn it

 

nope, spet od začetka misijo ... no vsaj zdej bo normalno mapa odprta pa da vidmo

Rest mode = best mode

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...