Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 23 urami:


Jaz bom verjetno vzel enega Echo 4, ker nujno rabim še za v eno drugo sobo. Čeprav me silno mika Echo Studio (samo je še vedno 200 € in čakam, da bo znižan). ;) 

Povej če ti bo šlo skozi. Sem želel naročiti pa mi napiše da dostava ni mogoča v Slovenijo (sem videl zdaj da imajo napisano zgoraj da je ta paket le za Austrijo in Nemčijo).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

JAz sem za 15 evrov več dobil novega OLED-a tako da kar slab deal:D

 

Aja vidim da ima še Mario Kart zraven, malo bolje, čeprav je samo bedna download koda.

Tudi tebi takoj pade baterija na 97% pri OLED-u, kmalu po tem ko vzameš iz docka?

 

Sam sem že parkrat opazil, čeprav še nisem niti nikoli igral v ročnem načinu, vedno v docku, samo ko se malo poigraš z nastavitvami pa takoj padejo procenti...

Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Nisem nikoli niti pogledal, ampak sčasoma se te notranje baterije zjebejo in ne delujejo več tako kot na začetku :)

Ja, ma stvar je dobesedno nova ;)

 

Pa tudi mislim, da sem že zaznal drift joy-cona pri mario kart 8 deluxe, ko s hčerko igrava in na enem če dam samo gas vleče v desno, sem naredil kalibracijo bp. Bo verjetno samo optika za nastaviti :D

 

Kako pa je drugače z uveljavljanjem garancije za tole, če mogoče veš, moraš poslati celo konzolo ali samo joy-con, ker joy-cone imam še en komplet novih in ne bi rad cele konzole pošiljal v bigbang...?

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 1 uro:

Tudi tebi takoj pade baterija na 97% pri OLED-u, kmalu po tem ko vzameš iz docka?

 

Sam sem že parkrat opazil, čeprav še nisem niti nikoli igral v ročnem načinu, vedno v docku, samo ko se malo poigraš z nastavitvami pa takoj padejo procenti...

Procent baterije ne pomeni nič o njenem dejanskemu stanju napolnjenosti tko da jz na tvojem mestu ne bi preveč gledal na to.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...