Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

Teh težav z tujimi škatljicami res ne razumem.. Načeloma igro odpakiram prvič pogledam ovitek, jo dam notri in potem se zgodba zaključi, če le je jezik igre v angleščini mi je popolnoma vseeno če so na škatli kitajske črke. :D Kadar kupim kaj v Mullerju ali Amazonu je tudi DE ovitek pa... fakit, res pa da nisem zbiratelj iger.. ko zadevo preigram gre na bolho :) Ima pa trenutno gamers, kar dobre popuste... me je zamikalo, da bi se podal v Deamon Souls vode za 35€ pa sem zamudil deal. 

Povezava do prispevka

Jaz sem mega zbiratelj, bi si upal trditi da sem na tem forumu med tistimi z največjo kolekcijo, pa me tudi precej boli kurac za jezik na škatlici. Res da so lepše v angleščini, ampak kot multilinguist tako razumem skoraj vse evropske jezike. Tako da če je možno se izogibram kitajskim, arabskim in madžarskim škatlicam, vse ostalo pa je all good. Če pa mi daš dobro ceno na arabsko škatlico pa bom raje vzel to kot dal več denarja za angleško (razen če je collector's edition kakšnega res top top špila ala withcer 3 - tisto res probam dobiti angleško).  

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Največji problem Playstationa so njihove fucking regije. Sem imel primer ko v Sloveniji kupljene igre z angleškim ovitkom nisem mogel nadgradit na PS5 verzijo na SLO PSN ampak sem moral it na UK PSN... Da o DLCjih niti ne govorim ampak ker načeloma kupujem igre kjer me DLCji zanimajo vse digitalno teh težav niti nimam.

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 16 urami:

 

Vse je madžarsko. Kupljeno ceneje čez mejo, prepeljano v Slovenijo in prodano.

 

Ok, še uradno. Danes prejel kar sem naročil. Valhalla je bila celo v angleščini, možno da ni bila importana zadeva, ker je cena tam tam z drugimi pri nas.

 

Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition pa je ovitek pričakovano v madžarščini ampak kot rečeno, 43€ napram 60 povsod drugje in za ta denar bo padla ena cela igra na PSN storu, tako da no ragrets

Povezava do prispevka
Jurus reče Pravkar:

 

Ok, še uradno. Danes prejel kar sem naročil. Valhalla je bila celo v angleščini, možno da ni bila importana zadeva, ker je cena tam tam z drugimi pri nas.

 

Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition pa je ovitek pričakovano v madžarščini ampak kot rečeno, 43€ napram 60 povsod drugje in za ta denar bo padla ena cela igra na PSN storu, tako da no ragrets

 

No zdej me pa zanima če ti bo koda za Spiderman remaster prijela na SLO PSN storu :)

Povezava do prispevka
George reče pred 18 urami:

Polog gotovine na bank pač stane in računajo pač to, big deal. Mimovrste je drugače vsa zadnja leta delal konkretno izgubo.

Nekje sem bral, da je to za rastoče mega spletne trgovine, v katerih dobiš vse od igric do bormašin, dosti običajno, tudi z Amazonom je bilo tako pred leti. V bistvu so nove glave, kupci vredni več kot profit. Je pa res, da je Mimovrste že dolgo na spletu in je mal hecno, da še vedno ne bi delali nič profita

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 15 urami:

a je mel kdo šanso sprobat te samsung galaxy buds pro al kaj so inear slušalke u glavnem, 200 neki evričev iirc

 

 

 

evo ti brutalen deal :D

 

https://www.amazon.de/-/en/WF-1000XM3-Canceling-Headphone-bluetooth-connection-black/dp/B07T2FGG2Z

 

še tole poklikaš pa nafilaš 80e za 8e popustka

 

https://www.amazon.de/b?node=15569986031&ref_=DE_Incent_ASV_MAPLE_Mobile_PB_80-8&tag=preisjaegerugc-21&ascsubtag=38991420

uredilo bitje RAD!OACTIVE
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 urami:

Evo to je to, to so nam bratski jeziki... Slovani in to... Tudi kulturno smo bliže njim in balkancem. Ampak vsi hočejo biti amerika dandanes. Pač bolj kul se sliši. 

 

Od zdaj naprej pri njih najprej cekiram ponudbo, ko bom kaj nabavlja! 

to ne morš verjet, kak so se madžari not vmes nasrali ne 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Kolikor spremljam, se Series X dobi še težje kot PS5

Vsake toliko je na Amazonu, včeraj bi lahko vzel, pa sem se premisli, ko sem že imel v  košarici, ker bi mi samo plac zasedal, itak imam One X... uporablja ga pa ta mala, da igra Hades.

Samo danes 3x alert

image.thumb.png.2265ac0b8cefc5edf335b3917f3f025a.png

uredilo bitje Bessie
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...