Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

Za plačilo po povzetju sem pri ogormno firmah zasledil, da se računa 0,9€ ali 1€. In to ni od prodajalca, ampak Pošta to vzame za provizijo za transakcijo, da nakeže denar njim (gotovinsko poslovanje, ki ga oni pretvorijo kasneje v transakcijo). Je pa res verjetno stvar dogovora med njimi (torej B2B). Ampak jih dosti računa ta strošek. Ne vem kako je danes, ker itak delam vse preko mobilne banke, ampak pred leti je tudi Pošta računala 1€ provizije za vsako plačano položnico... in to je zdaj to.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 urama:

Ne vem o kakšnem kasiranju prevzema govoriš. Pred 1 uro mi je vrgel 2 PS+ kartici v kaslc. Plačal sem 76€.

 

tomazek reče pred 28 minutami:

Za plačilo po povzetju sem pri ogormno firmah zasledil, da se računa 0,9€ ali 1€. In to ni od prodajalca, ampak Pošta to vzame za provizijo za transakcijo

 

aja drugač zgleja smo govorili o različnih zadevah, ta keš zaračunajo / so zaračunali ob osebnem prevzemu v btc

 

in dodatno še za plačilo tam na šaltarju

 

lep lp

Povezava do prispevka

Aha ok, to pa je precej bedno ja :) Nikoli nisem bil na osebnem prevzemu, ker mi je daleč. Itak sem mel 2 leti brezplačno poštnino, ker sem bil VIP (neke zadeve za stanovanje naročeval...), zdaj pa vidim, da več nisem :( Poteklo in nisem opravil toliko nakupov v zadnjih 2 letih. Damn, pa ravno mislil nek kabel naročit. Zdaj pa je poštnina praktično isto kot kabel :D

Povezava do prispevka

Valjda ima TV brezplačno poštnino. Menimo se o generalno brezplačni poštnino za dobo dveh let. Ko si VIP stranka (preberi pogoje na njihov strani), lahko tudi paketek AA baterij za 2€ naročiš brez poštnine. In on je zgleda z nakupom TV-ja postal VIP stranka pač.

 

Jaz sem enega časa res kar izkoriščal to brezplačno poštnino. Naročal vsak teden nekaj... Mogoče samo baterije, samo tablete za pomivalni stroj, usb kabl... 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Če ima kdo probleme s prostorom na PS5 disku je par SSDjev konkretno znižanih:

 

ADATA XPG GAMMIX S70 Blade 1TB @Amazon.de 125€ + ptt   Ta že ima nek heatsink

Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB @Amazon.de  128€ +ptt

Samsung 980 Pro PCIe 1TB @Amazon.de 140€ + ptt

Samsung 980 Pro PCIe 2TB @Amazon.de 270€ + ptt

WD_BLACK SN850 1TB @Amazon.de 140€ + ptt

WD_BLACK SN850 1TB @Amazon.de 300€ + ptt

Pa še en pocen heatsink za 10€ 

 

In pa še po specifikacijah prepočasen ampak glede na testiranje DF vseeno dovolj zmogljiv za vse dosedanje PS5 igre z R&C vred  WD_BLACK SN750 NVMe SSD 1 TB @amazon.de 95€ 2TB verzija je pa 200€

 

 

Zdej pa še rečte da ni Sony ubral boljšo varianto z  SSDjem kot Microsoft ker njihov košta pa še vedno 210€ za 1TB :)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 22. 11. 2021 at 14:59:

Še zdej to delajo in je kar idiotsko

 

Polog gotovine na bank pač stane in računajo pač to, big deal. Mimovrste je drugače vsa zadnja leta delal konkretno izgubo.

 

Mam pa vprašanje glede gamers.si. So vse igre češke/bosanske, ker coverje imajo za vso robo angleške in nikjer opombe da so kopije delane za balkan (ozroma ustrezni coverji), ker če je tako, potem konkretno zavajajo, jaz si kaj takega ne bi upal nardit

 

uredilo bitje George
Povezava do prispevka
George reče pred 1 uro:

 

Polog gotovine na bank pač stane in računajo pač to, big deal. Mimovrste je drugače vsa zadnja leta delal konkretno izgubo.

 

Mam pa vprašanje glede gamers.si. So vse igre češke/bosanske, ker coverje imajo za vso robo angleške in nikjer opombe da so kopije delane za balkan (ozroma ustrezni coverji), ker če je tako, potem konkretno zavajajo, jaz si kaj takega ne bi upal nardit

 

Odpri temo PG trgovske dogodivščine in čitaj. Boš kmalu ugotovil, da so češki/bosanski cover najmanjši problem.:lol: Aja pa spoznal boš veliko dejstev o trgatvah. Ne sej ne.

Povezava do prispevka
George reče pred 1 uro:

 

Polog gotovine na bank pač stane in računajo pač to, big deal. Mimovrste je drugače vsa zadnja leta delal konkretno izgubo.

 

Mam pa vprašanje glede gamers.si. So vse igre češke/bosanske, ker coverje imajo za vso robo angleške in nikjer opombe da so kopije delane za balkan (ozroma ustrezni coverji), ker če je tako, potem konkretno zavajajo, jaz si kaj takega ne bi upal nardit

 

 

Vse je madžarsko. Kupljeno ceneje čez mejo, prepeljano v Slovenijo in prodano.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 7 minutami:

In kje je razlika ali je madžarsko ali slovensko?

 

Ogabna škatlica :sick:

 

Pa še podpiraš domače švercarje, ki poleg višjih zaslužkov še preplavljajo trg rabljenih iger s temi verzijami :sick:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 3 minutami:

 

Ogabna škatlica :sick:

 

Pa še podpiraš domače švercarje, ki poleg višjih zaslužkov še preplavljajo trg rabljenih iger s temi verzijami :sick:

Kaj prodajajo rabljeno robo pod novo?

Če ja pol naj grejo nekam, čene pa ne vem kje je problem, če se znajdejo za zaslužek?

Povezava do prispevka

Ne rečem, če bi vsaj prodajali po znatno nižjih cenah ampak so cene kar lepo iste kot ''naše uradne'' izdaje <_<

 

Aja pravi biser so pa Playgame verzije, ki jih pobira iz bundlov in ločeno prodaja. To so tiste, ki imajo na škatlicah še ogromen rumen logo NOT FOR RESALE

Mi je zdaj jasno zakaj :rofl:

Povezava do prispevka

Ni rabljeno.

 

Imam tudi jaz rajši angleške verzije ampak, če je fajn deal ne bom zgubljal spanca. Še posebej, ker živim na meji z Italijo in če bom kdaj videl kaj ugodnega v trgovini bom vzel. Tam pa je vse italijansko. In ne gledam ravno pogosto ovitkov :D

 

Na gamers.si je bila cena za Spider-Man Ultimate Edition dobrih 15€ manj kot kjerkoli drugje in za tak denar, ko dobim še celo drugo igro lahko, sem si rekel fuck it :)

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...