Skoči na vsebino

[PS4] Nioh 2


Priporočeni prispevki

  • 6 mesecev kasneje...

Tole mojstrovino bom oživel, pa tudi če se bom sam s sabo pogovarjal :D

 

Mam skoraj 60ur not, pa še pol igre do konca. Delam vse sproti, zbiram Kodame, ure in ure je šlo samo za kombinacije orožja, armorja in guardianov.

Prvi respec in spremembo orožja bom naredil v ng+, bom šel ali splitstaff ali tonfa, tega še nikoli nisem.

 

Malo sem gledal gameplay za ninja style...skoraj brezveze no, čisto vsakega bossa lahko ubiješ v eni minuti :D

 

btw, če kdo ni igral enke, lahko povem, da naj kar z dvojko začne, itak je prequel, itak je boljša, torej vse v enki nadgrajeno.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Fak, po Sekiru se bom imo kar lotil. Čisto preveč me hajpaš.

Upam, da ujamem kak sale na US Storu. :D

Jebes hajp. Nioh je drugacna igra, niti ne mores primerjat s soulsi po gameplayu, ful je hitrejsa, stamina ima zakon mehaniko za kontroliranje. Carski japonski lore itd itd

 

Ampak najbolj pomembno...lahko equipaš poln kurac razlicnih ogromnih hammerjev in razbijas glave :D (seveda, bolj hitri udarci in 20x vec kombo napadov kot v soulsih)

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 14 urami:

Začni z enko pls! Čisto preveč nas zanima, v koliko boš odlomil šefa na podpalubju (in b4 v prvo) :D

Sem se spomnil, da imam igro v ps+. Sem dal downloadat. Da vidimo to čudo. Če je tako zafukana kot kak Ninja Gaiden, pol bom samo tenko piskal. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 urami:

Ta šef je goli kurac proti veliki večini. Sam lokacija je glupa

Ma ne, prvi boss je dejansko noro hardcore (in drugi)

 

Kasnejši bossi mu ne pridejo blizu, ker si že bolj navajen na igrico, bolj ufural jele, dočim tega momca na podpalubju moraš odlomit, ko se s systemi šele spoznavaš: in to res ni zavidljivo, ker se fightaš v areni velikosti 4x4m :D. Pač kot boss ni ekstra zafukan, je pa izredno zafukan v kontekstu first time playerja :) 

Povezava do prispevka

Jaz sem v Nioh 1 vrgo cca 160 ur, res sem vedo kaj delam...no, pridem v dvojko precej pogumen, dobim po pički ko nikoli v življenju.

 

Igra res ma konkreten learning curve. In to pomoje razočara ljudi. Ampak po 10-20 urah, samurajska kri vre in glave padajo. 

In ja, prav maš, prvi boss je zajeban do amena. Dejstvo, da te igra prisili, da uporabljaš čisto vse mehanike pravilno mi je pa zelo všeč, drugače itak ne prideš nikamor.

Povezava do prispevka

Nioh 1 sem platiniral in  po težavnosti ni bila nič posebnega, dvojka se mi zdi skoraj, da malo tezja... Prvi boss po spominu, razen lokacije ni bil nič posebnega, težki so tisti opcijski, kjer sta 2 samuraja na enkrat...je pa res, da je večina ljudi totalno abusala par neumnih odlocitev designa igre (sloth etc..)

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 9 minutami:

Nioh 1 sem platiniral in  po težavnosti ni bila nič posebnega, dvojka se mi zdi skoraj, da malo tezja... Prvi boss po spominu, razen lokacije ni bil nič posebnega, težki so tisti opcijski, kjer sta 2 samuraja na enkrat...je pa res, da je večina ljudi totalno abusala par neumnih odlocitev designa igre (sloth etc..)

Sloth v dvojki ni tako ucinkovit kot je bil v enki. Ali je dvojka tezja, kaj pa vem, odvisno kako igraš. V dvojki mas par mehanik, ki res poenostavijo igranje, ce jih znas uporabljat, se da igrat brez problema. Sta pa obe igri meni tezji kot dark souls.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Če igraš samo to igro trenutno si lahko to zadevo urediš v PS nastavitvah.

 

Chamir reče pred 18 minutami:

Saj lah uno foro uporabiš, da remapaš gumbe na plejcu

 

Jaz to uporabljam, ko špilam kaj, kjer ne moreš nativno v špilu menjavat 

:avadodo: Sploh nisem vedel, da se to da. Thx.

 

Vučko3 reče pred 8 minutami:

Če Kekita tole pizdi, pol res komaj cakam na reakcijo tistega levela o katerem smo prej govorili :D

Prvi stražar me je ubil. :D

Povezava do prispevka

Drugače najprej imaš tako classic tutorial level, pol se šele začne zares

 

Sicer pa me res zanima, kako ti bo. Meni je uredu igrica, sam ima 2 ogromna minusa:

- stopnje so hudo enolične, v bistvu jame in neki jadni japanezerski templji

- enemy placement je v nekaterih stopnjah res debilen, zlasti kak side mission zaradi tega zamori

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Zato je dvojka boljsa, leveli so bolj zanimivi, dodana vertikalnost itd.

 

Ampak vse pomankljivosti ven vlece najboljsi combat sistem ever! 

 

Js sem res najbolj gnil fan te igre, prav sam sebi grem na bruhanje :D

Ma ne, saj kul, saj je hud špilčič, ni tle kaj

 

Dvojko bom ob priliki gotovo prešpilal, sam se mi še ni dalo :D 

 

Pa še DLC-je imam za enko kupljene + nikoli pognane (pač complete edition mam)

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 38 minutami:

Drugače najprej imaš tako classic tutorial level, pol se šele začne zares

 

Sicer pa me res zanima, kako ti bo. Meni je uredu igrica, sam ima 2 ogromna minusa:

- stopnje so hudo enolične, v bistvu jame in neki jadni japanezerski templji

- enemy placement je v nekaterih stopnjah res debilen, zlasti kak side mission zaradi tega zamori

Zaenkrat mi je samo zelo lesena. DS3 in Bloodborne sta me glede tega ful ful razvadila.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...