Skoči na vsebino

[PS4] Nioh 2


Priporočeni prispevki

Nioh 1 je top, meni je zadel ravno tak sweet spot med Ninja Gaidenom, Soulsi, Diablotom in kvalitetnim smrdečim japonskim sirom, da mi je ful sedel. Ampak dvojka se mi je pa potem že ful vlekla, kljub temu da ima precej bolj raznolike sovražnike in bolj zanimive sobe.

 

Upam da so momci zdaj dovolj zaslužili, da se naredi en proper Ninja Gaiden :wub:

Povezava do prispevka

Sem en malo igral (dvojko), zdaj dva dni pač res en malo, recimo 3 urce... najprej so eni golumi, niso neki zahtevni, potem je takoj en bajsi z buzdovanom, sem se mu ognil ker pač je velik in ne boš ti mene tepel,  premagam še ne par golumov, vmes odprem vrata za nazaj oz. bližnico za naprej, ko me bo spet ta drug bajsek ugonobil...  in ta drugi me je ene parkrat kar fino poslal na začetek, pa mi je vseno ratalo, pridem potem naprej dol v vas do save točke, dokaj na easy premagam človečke in odkrijem bližnjico do ta prvega bajsija, itka, da je še vedno prevelik, grem naprej po strehi, čez vodo, pa spet na streho, vmes premagal še neka človečkov in pobral lok in kar nekaj puščic, so fajn, v bistvu stražarje praktično z enim strelom pospraviš, sem na strehi, pade prvi s puščico iz loka, v daljavi že vidim meglico naslednjega bajsija, si rečem bom še enega človečka na strehi poslal rakom žvižgat, da me ne bo moril od zgoraj... neki slabo namerim in mu ostane za ništrc življenja in ga že vidim kako šiba prot meni... ha te bom počakal in z enim zamahom uničil... pripleza do mene na streho, si mislim pridi ptiček... se on pobarva rdeče, predem dojamem, sakasakaska, by by in sem pri dušni hišci al kaj je... ma dej fak, pa tako dobro mi je šlo...

 

Ne vem mene to stalno ponavljanje sob ubija, sploh ker je vedno isto, le formulo za naprej moraš pogruntat... in potem kao lej zdej pa en prehodek, da lahko hitreje prideš nazaj v tisto sobo kjer si bil prej že 10x... tko zelo toplo/hladno gledam na te souls igre, po svoje so mi zabavne, ker je nek izziv, po drugi strani je pa ravno to, da ni iziv premagati nasprotnika, ker enkrat ga pač boš, ko pogruntaš kako, ampak je največji izziv, zdržat ponavljanje enga in istega... doh!

Raje igram pinball, kjer je res skoz eno in isto, pa vseeno gre kugla vedno mal drugače :D

Ne sej bom še mal igral vsaj do tretjega bajsija, da vidm kaj bo, itak pričakujem, da pride za temi bajsiji en ta prav jebač in mi bo žal, da sem sploh tako dolgo vztrajal, sadomazo :santa:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Fakin shit. Obrnil sekiro in dark soulse, ampak tole je pa meni next level težko. Komaj prišel do prvega bossa, pol se mi ni dalo več jebat in sm prosil enga za pomoč (tiste modre stvari na tleh). Pol je šlo v prvo. Cmon. Not cool težko :/

 

Pol stvari mi ni jasno pri mehanikah - od fighta, do soul coreov itd. Preveč orožij. Ta mission select način mi je čist nek 90’ filing špilov. Grozno :) jst sm čist razočaran nad špilom.

 

Hvala @Bessie za kodo, ker bi mi bil to totalen stran vržen denar. Mal bom še vztrajal in počakal, če se mi izboljša zadeva. 
 

Zgodba je tut medla in nimam nobenga filinga zakaj se sploh kaj dogaja. A je to direkt nadaljevanje enke? Men ni nič jasno :) še Dark Souls mi je bil bolj jasen.

 

Se javim še kaj z vtisi :)

 

Največji plus mi je bil pri špilu do zdej nebroj možnosti pri ustvarjanju lika :D 

 

Sorry za homo screene. Če ne drugega imam vsaj hot samuraje 😂
 

p.s. slečem ga sam za photo mode :) ne igram brez armorja 🙈

 

25FE1417-50FA-4BC4-8216-4BD27E6DB497.thumb.jpeg.923482ddf90db1532a5f0e1c53d5e2f7.jpeg
 

803F8BCF-711E-4F06-891A-5C22A0A22ED1.thumb.jpeg.ddd0b9154c9bbf7dc7b6b5fccc7e943c.jpeg

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

hahahhaa o fuck @dzaver, nisi se hecal s HOT samuraji :D:D:avadodo:  Ni čudno da skoz crkuješ pri takih likih, pri tem špilu res rabiš skoz 100% krvi v možganih, ne pa da je je 20% v tiču

 

Drgač pa ko si narediš malo gršega lika ti priporočam, da 

a) pogledaš kak YT tutorial, jih imaš ko fuka

b) ne obupaš

 

Ker je dejansko ful cool špil, ko padeš notri :)

 

 

Povezava do prispevka

js furam vse Niohe dual blades + katana. Edino sem v Nioh 1 prešaltal na OP Kunai v faco build, ker enga seronjo v dlcju nisem mogo ubit.

 

Lahko se pa pohvalim, medtem ko imam Nioh 2 na pavzi, sem v Nioh 1 skoraj pred koncem zadnjega dlcja. 

Koliko ta igra v dlcjih goljufa je absurdno neverjetno in noro :D

Enega bossa sem poskušal ubit sigurno vsaj pol ure, in ko sem že bil pri koncu, govorimo o 4cm health bara....jaz pripravljen, da zaključim....

v areno vleti boss katerega sem pol ure nazaj ubil, in me seveda pokonča v eni potezi :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Verjetno igraš igro preveč kot Souls špil - in če ga, je res zajeban ko prasec. Fora tega špila je bolj blokiranje in držanje prave razdalje od demonov, ter čakanje na to, da oni napadejo, si strošijo KI, medtem ko ti na varni razdalji blokiraš in se izmikaš, potem pa jih začneš lomit.

 

Če navališ na njih in rušaš, ter se probaš izmazat z rolanjem, kar pozabi, boš crkoval ko prasica.

 

Jaz sem tudi imel kar nekaj rage seans v enki. Ampak me je vseeno vleklo špilat naprej, in moram reči, da rata špil sčasoma lažji. Dobiš neke cool spelle, naučiš se biti potrpežljiv, itd.

 

Sicer meni igra ni niti blitu Souls legendam, ampak je pa fun hack & slash in eden redkih souls clonov, ki je dejansko dober in ima neko svojo identiteto.

Povezava do prispevka

To je tudi mene na začetku čisto sfukalo. Blok je v tej igrici 10x boljša zadeva kot dash ali roll - slednjega se uporablja le pri šefih, pri ostalih je skoraj neuporaben.


Tako da prideš na nek safe distance, in kot smrdljiva goba počakaš da sovražnik izvede svoj kombo, probaš naresti tako da zgreši z vsemi tremi ali max da blokaš zadnji udarec, in potem imaš čas za kake tri safe hite. Sčasoma dobiš feeling za njihove napade in si lahko malo bolj agresiven, samo na začetku pa bolje da ne.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Samo kombiniraj block in dash in nimaš panike, čim več skille uporabljaj, drži se enega orožja, dokler ga ne obvladaš v nulo, pa bo. Jaz bom ta vikend tudi malo dvojko špilal.

 

Končno zaključil vse dlcje iz enke, in brez problema rečem, NE OBSTAJA bolj zafukana souls igra kot Nioh dlcji. Sekiro je sprehod v parku proti tem.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Mene je pa enka čisto minila. Prišel sem do tiste sobe, kjer je uni ogromni lava monster na bojnem polju, ki ti meče neke fireballe v glavo.

 

Prej kakšnih 14 dni nisem igral, tako da sem padel ven iz combata, crkoval ko svinja, demonov ko dreka... In me je res čisto minilo. Špil mi ni tako epski in fun, kot Souls serija, da bi se mi dalo z njem še ukvarjati. Dejansko se mi zdi, da temu špilu težavnost dela škodo. Ker je preveč zafukan zato koliko je dober :) oziroma preslab je, da bi si lahko privoščil biti tako zafukan. Ravno obratno kot Souls serija. Tam je vse tako popolno narejeno, da je zafukanost upravičljiva.

 

Morda probam še enkrat, ampak verjetno bom kar konec pogledal na youtube, dvojko pa v celoti skippal. Ker zdaj igram RE 4 remaster in The Walking Dead in mi oba špila dogajata na polno že več kot 10 ur, tako da res ne vidim pointa zgubljati čas s špilom, ki mi ni res ekstra cool experience.

 

Zdaj razmišljam ali naj enkico vseeno obdržim na polici. Načeloma imam pravilo, da špile, ki se mi jih ne da niti enkrat obrniti nimam na polici, moram pa priznati, da špil na začetku vseeno je bil zelo uživantski.

 

 

Povezava do prispevka

Hahaha... nisem pogledal datuma/cifre, samo na ps sem videl, da je update in prilimal prvi google zadek... sorči. 

 

Navedek

Nioh 2 Patch Notes 1.11 Update on July 29

By J.P. on July 29, 2020 on Gaming News - All Platforms News, Nioh 2, Patch, Update
Nioh 2 Patch Notes 1.11 Update on July 29

Tecmo Koei has released update 7.30 for Nioh 2. We have all the details for the patch notes on July 29.

The Nioh 2 Update 1.11 is now available for download for PS4. In total you have to download and install almost 5,8 GB. With today’s update, the Tengu’s Disciple DLC will be available. There are also some bug fixes.

Nioh 2 Patch Notes 1.11
We currently have no patch notes, we will update this article as soon as possible.

Tengu’s Disciple DLC

Story (Hen)
New weapon type / Armor
New character / Yokai
New guardian spirit
New stage
New skill
Higher difficulty

 

Source: gamecity.en.jp

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...