Skoči na vsebino

[PS4] Nioh 2


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 6 minutami:

 

Meni bi znal biti plus, ker mi je v Nioh 2 dejansko bilo prek preveč kombotov, stancev, udarcev, čiračarul... sem že star in vedno bolj motoričen debil. Že zdaj v Hogwarts Legacy se 100x zapletem med menjavanjem spell setov in castanjem, da začaram čist nekaj drugega kot sem mislil in spijem kak potion, ki ga sploh nisem htel... :D Ko pride panika, pritisnem vse L-je in R-je v božjo tetko :rofl:

 

Se absolutno strinjam s tabo, tudi zato sem rekel, da bo to morda nekomu tudi velik plus in prav je tako. Tukaj je res stvar osebnih preferenc, meni je bil Nioh2 res fenomenalen v tehničnem smilsu, sploh na poznejših NG ciklih.

Povezava do prispevka

Haha bitsurugi mi je smeh, tip vedno okurca.. kar je ql, ker ni nujno da je slabo, ker ima visoke standarde ampak ko pohvali pa je ql.. oz mogoce za casualce ne :))

 

sicer meni igra deluje, da so jo naredili za game pass.. niso sli all in.. verjetno del ekipe dela na novem projektu z novim enginom za next gen.. to so nastancali tko, star engine, star level design, manj orozji in movsetov, vrjetno tudi krajsa igra.. 

 

Podobno kot je FS naredil sekiro za activison, sam team ninja.. ql za game pass

Povezava do prispevka

Meta za tole igro je resnično brezvezna, ker igre iz te franšize so zaživele v polno šele, ko so bili izdani DLCji in prišle še višje težavnosti. NG so običajno le tutorial difficulty in glavnih mehanik niti ne rabiš (med drugim v Nioh: kovač!). 

No, praktično nihče od opisovalcev ni igral na višjih težavnostih, zato priporočam od vseh opisov vzeti v obzir le tiste, ki so na dolgo in široko preigrali Nioh. 

 

Kavboj je definitivno eden izmed takih. Ne vem kaj pravi, ker si še nisem uspel pogledat, ampak prav gotovo bo bolj relevanten od raznih ''pop'' opisovalcev.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 minutami:

Sej je combat noro tekoci, hiter in naraven, sam igra mi je malo grda, kar se estetike tice. Sploh razlozit ne znam :D

To me čudi, ker se mi zdi dosti bolj raznoliko in pisano od Nioh 2. Tole pri Cowboyju je itak samo ena stopnja taka. Saj si v prvem demu imel tudi bolj zeleno pokrajino.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 18 minutami:

men se je combat v štartu zdel super, dokler nisem uletel do tistega prvega monsterja z lvl 16 moralo al nekaj takega (ki ni samuraj), ki me je namazal kakih 20x preden sem zaprl in reku da sm prestar. :D

 

sej mene je tudi, sam pol ko si blizu level, je letel v 3 udarcih :D

 

Pravijo, da je tole dost lazja igra kot Nioh

Povezava do prispevka

 

Špil je ok,.. sicer za tako ko zgleda bi moral leteti 4K 200Brez problema vse na max (Pa žal ne) Volunetric fog nujno zbit,..Na 4 K še vedno zgleda soft as fuck kot da je interna rezolucija 800x600

 

PS ,.. na PCju nujno dat na SSD,.. ker jebiga čakaš pol ure za vsak kurac,.. (tako da te min po smrtie igrat) celo v main meni  prit iz igre ,.. kar lovda in lovda,..

Verjamem da ga bom z časom zelo vzljubil,. Samo morem reinštalirat na ssd,.. ker tole lovdanje je nevideno,.. zlasti če prihajaš z Playstationa,.. dejansko šok,.. da za vsako pozdarijo rabi pol ure,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...