Skoči na vsebino

[live spam] PS5: The Future Of Gaming / 11.6. ob 22:00


Kaj čemo danes izvedet?  

43 glasov

  1. 1. Kaj čemo danes izvedet?

  2. 2. PS5 cena, če jo izvemo


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Sovica reče Pravkar:

sm se enkrat prebral vprašanje in opcije ne vidm kaj točno bi ti kazal iz prstom na folk čez 3 mesece

oz. kak scenarijo bi se mogu odvit da bi ti tole prav prišlo

Glede na vse kregarije kaj jih dnevno vidim tu na forumu jaz vidim 9 na petnajsto možnosti za kreganje :) Kaj pa je dober razlog, da bi kliknil na ti simpl vprašanji anonimno?

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

nevem

navajen sm da k grem volt drugi ne rabjo vidt kaj sm obkrožu

 

verjamem pa da so to mokre sanje kihota

Jah, to je čist drugo. Tu pa je pravica tistega, ki si zamisli vprašanje, odločat o tem. Meni osebno je na forumih tudi v več kot 90% brezveze anonimna anketa. In brez smisla, ker so že itak uporabniki anonimni. Zdaj pa over and out do 22h, se vidimo, če ne zaspim :)

 

P.S. jaz kot glava družine grem tudi volit sam v imenu ostalih. Tak, da ni kaj skrivat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Možna prednaročila PS5 igralnih konzol, vsi paketi in cene in nove info, bodo objavljene  tukaj:

 

Okvirna cena naj bi bila vsega od 400e do 700e, možna prednaročila tukaj, točne cene se ne ve, prvih 50 kupec bo posebno nagrajenih, oz prvih 50 prednaročnikov, dodatno prvih 50 kupcev dobi darilo v vrednosti od 30 do 60e, v primeru da boš prednaročilo kasneje odjavil, je to seveda možno, za prednaročila NI potrebno plačila v naprej, si pa obveščen  kateri PS5  bodo takoj na voljo, kateri paketi ali bundli in playgame paketi, ter vse nove info glede PS5.

Zagotovo pa se potrudimo, da bomo imeli TOP SLO cene, možne vse menajave za vse druge igralne konzole PS5 za PS4, ali celo PS1 PS2 PS3 X1 X360 in vse ostale nove in retro konzole.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 minutami:

Mene pa je danes tu ubil playgame. Model gre na morje in vmes utopi par plejcev :avadodo:

IMG_20200611_212621.jpg

o fak ravnokar večerjam skor sem se zadavu. Mal napovej spust takihle bučk. :D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

?

pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Hell666 reče Pravkar:

pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

O čem ti to? Kera baba je zaj tu zraven in kaj bi se ti z mano menil, kdorkoli si? Si zadet?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...