Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Morem pricvrstit stojalo na pocivalnik ni druge..drugace ne mores vozit dobro ko mocno bremzas in ostro zavijas.....

 

v ponedeljek grem v nabavo materijala, da zasvasam in zasraufam par stvari.. pol bo imo ql.. do takrar bom dal na pavzo

 

 

z volanom samim sem precej zadovoljen, dela ql, plug and play

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tudi jaz danes dobil od Jazbine. Jutri gre v PS5, ko se vrnemo z dopusta. Prvi GT po GT2 na PSOne, mislim, da ne bom razočaran. 😁

 

PS: Moj prvi nakup pri Jazbini, za popust videl tule na forumu in se odločil za nakup. Hvala tistemu, ki je objavil akcijo in Jazbini za dostavo v obljubljenem roku. 👍

Povezava do prispevka

Hm, mislim da so zjebali un assist, ko ti v rdecem kvadratku pokaze v kateri prestavi je treba speljat ovinek in zacne utripat ob tapravem trenutku.
V GT Sport je blo perfect, zmer je zacelo utripat kako sekundo prej in si lepo ujel tapravi cas, zdej pa utripne tocno takrat ko mors ze bremzat in si seveda prepozen - tko da je ta asist zdej cist neuporaben. 

Mene kr moti k sem bil ful navajen na to...

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Vozi se lepo tudi na gamepad, grafika impresivna, ampak kaj vem niti se mi ni dalo več zbirat teh kompatkov na začetku, po 2 urah.. mi blo že mal zeeh. Je bila drugo pred desetletjem grindat SP, kot pa zdaj.. Sreča sem pol zagnal MP, da je bilo malo adrenalina. So pa cene enih avtov čist previsoke... ampak ok mi je jasno, pol ko vidiš da so že microtransakcije vklopili. Požeruhi. 

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 13 urami:

To je edina možna razlaga ja , da vleče z neta dol. Ker to pa res zna trajati tako dolgo na moji 10mbit liniji....

 

Jaz sem še gledal, da kako je tih pogon med branjem. :D

Ma pizda, kako nam ga trojansko zarivajo s tem fake retailom zadnje čase - prvo je začel Nintendo, zdaj počasi že vsi...

 

Povezava do prispevka
reaper reče pred 10 urami:

Tudi jaz danes dobil od Jazbine. Jutri gre v PS5, ko se vrnemo z dopusta. Prvi GT po GT2 na PSOne, mislim, da ne bom razočaran. 😁

 

PS: Moj prvi nakup pri Jazbini, za popust videl tule na forumu in se odločil za nakup. Hvala tistemu, ki je objavil akcijo in Jazbini za dostavo v obljubljenem roku. 👍

 

Ni za kaj :D

Sem bil mogoče tudi malo dosadan s to akcijo, ampak sem hotel, da nekaj zaslužijo, da mogoče imamo potem še kako tako v prihodnosti - ki bi res pasal en konkurenčen slovenski retailer...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...