Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 58 minutami:

To je 200 evrov, ki bi jih lahko dal nekam drugam (alkohol, vinilke, avti in proge za iRacing ...) pa mam en nov kos plastike doma, ki bo uporaben 10 ur v letu, sicer bo pa nabiral prah, zavzemal prostor in mi vzbujal slabo vest. Enostavno mi GT7 kot špila ni na nivoju, ki bi mi upravičil investicijo. A bi bil z volanom bolj konkurečen? BI. A bi ful več vozil in užival? Verjetno ne, MP mi je totaln trash od formata, pravil, načinov kaznovanja, nek yolo algoritm sredi dirke naredi avto transparenten, kazen je izguba gasa na nekem random delu piste, ki je čist nelinearno obtežen (pač tist desetinke sekund razlike več ne naredijo toliko škode kot izguba tempa, s tem da so kdaj cone postavljene sredi ravnine, kdaj na začetku, kdaj sploh ni ravnine, tko random wtf), uradne dirke furaš pitstop po 4 krogih (kjer je vse kar je treba pri pitstopu zadet vhod in gledat animacijo). Mi je ful hudo, da boš organiziral dejansko 2h dirko, samo imho sam GT7 ni dorasel takemu tipu dirkanja. Če bo stream pa se spomnim bom zih pogledal :P

zaradi tega sem nehal z GT7 in samo čakam da si nardim sim setup na PC. Folk ves čas hvali kako dodajajo free single player stvari in to ma kaj ko po parih mesecih igranja večina ljudi igra samo še sport mode ki je že leta in leta identičen z ISTIMI problemi ki si jih naštel. Še dirke so praktično identične že iz GT sport. Who the fuck hoče vozit na nek absurden random 9x tyre wear in 10x fuel consumption?!?! Igra se imenuje GT, a nisem še v življenju v njej igral nek normalen GT3 race, ker ga nikoli ni. Kar se tiče fizike, handlinga in grafike je igra TOP, ma kaj ko imajo tako katastrofalen format za multiplayer.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
[]D [] []V[] []D reče Dne, 15. 12. 2023 at 11:28:

A ste vidl, Digital Foundry potrdil da je GT > Forza.

 

 

mislim da je grafika še najmanj pomemben razlog zakaj je FM v trenutnem stanju. Niti replayov ne moraš shranjevat, igra lahko kadarkoli zmrzne, penalty system je hit or miss..
Edina dobra stvar FM je multiplayer in dejstvo da je na Gamepassu. Sicer ima igra potencial, ampak vprašanje če ga bodo znali izkoristit. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...