Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

ja ampak večina zahodnih studijev, ki furajo znane IPje, delajo špile primarno za američane, ker so ponavadi taki špili nekaj lahkotnega in drkajo na nostalgijo

 

dej platinum games Spidermanov IP pa bi blo bolanija fix. Od zahodnih developerjev kaj drugega kot štancanje istih špilov (če je znan IP) ne vidim

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 minutami:

Developerji, strojno stojimo dobro že od prejšnje generacije če niste opazili, dejte se počasi lotit česa inovativnega, jebem vas v usta - če je treba, pejte k Nintendu na inštrukcije, al neki, samo make games fun again.

Zmanjkalo ti je reakcij. Lahko seveda plačaš za več.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Kva je point tega pointless članka? Da trailer igre ki izide čez pol leta še ni iz finalverzije igre? To je res nekaj kar lahko gladko napišeš za 100% vse igre v razvoju lol. V amerik bo igra megauspešnica, drugje pa fun  one and done igra ki jo kupiš fizično in prodaš naprej.

Povezava do prispevka

Jaz sem se ravno prejšnji teden spomnil, da imam Moralesa na kompu, pa sem ga inštaliral, igral mogoče 1 uro in pozabil nanj? :D 

 

Saj je v bistvu že @Chenier vse povedal, bottom line je, da sem nekako po eni uri videl vse, kar mi bo špil ponudil? :) Bo pa, kot je tudi že omenjeno, čisto simpatično igranje ko hočeš samo malo "kruzat po mestu". 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Kva je point tega pointless članka? Da trailer igre ki izide čez pol leta še ni iz finalverzije igre? To je res nekaj kar lahko gladko napišeš za 100% vse igre v razvoju lol. V amerik bo igra megauspešnica, drugje pa fun  one and done igra ki jo kupiš fizično in prodaš naprej.

 

Namigujejo, da bo lepša grafika?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...