Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Full cenim studie, ki naredijo čisto nekaj drugega (KZ--> HZD), ampak meni igra ni potegnila pa sem se res trudil, da bi mi bila všeč (D1+ GOTY na razprodaji na psn).

Rdečelaske: yaaay
Robodinozavri, invisible walls in podajanje zgodbe s slabim VO (ne tako slabim, kot v AC): nieeeey

that being said
če bom imel konzolo za čas relisa bom verjetno kupil d1

Povezava do prispevka

@ĆAMIR Kulsko! Jaz sem odraščal ob Planet of the Apes filmih. In če se ne motim, je bila celo neka nanizanka? Res da pred sto leti in v mojem dokaj zgodnjem otroštvu, na RTV Ljubljana (ob sobotah?). Možno sicer tudi, da so kar film razrezali, nimam pojma. Ampak mi je ostalo vse skupaj kultno in v konkretni zavesti. Kot mulc sem celo nek konkretno dolg strip risal na to tematiko, z osnovnošolskim penkalom na modre bombice (takrat še nisem imel Rotring peres s tušem).  Seveda zgolj zase. /end offtopic :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ya ya - jaz sem zadevo prvič videl v otroštvu in me je močno zaznamovala. Prva filmska serija je bila dolga pet filmov, najljubša sta mi bila enka - seveda - in dvojka, s tem da mi je enka tudi med najljubšimi filmi vseh časov. So pa vsi deli neposredna nadaljevanja in majo tako hecno krožno zgradbo, da jih lahko jemlješ kot eno celoto. No, pol so sledile nadaljevanke, ena igrana in ena animirana. Nisem nikol gledal, sam bom prav pogooglal, če obstaja bluray :D. No pol pa je sledil TIm Burtonov spaček in pol reboot serija, ki pa je meni kr ok. 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 11 urami:

Drgač mi je kul, tak Planet of the Apes vajbič ma s tem Forbidden West, men pa so stari Planet of the Apes tako top nostalgija filmi, pomoje sem jih že miljonkrat pogledal :D 

pizda si mi dal hudo idejo

si mislis, da se ratvijejo ze neke opice humanoidi, roboti, ki kazejo znake inteligence, to bi bil plot twist

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 urami:

@ĆAMIR Kulsko! Jaz sem odraščal ob Planet of the Apes filmih. In če se ne motim, je bila celo neka nanizanka? Res da pred sto leti in v mojem dokaj zgodnjem otroštvu, na RTV Ljubljana (ob sobotah?). Možno sicer tudi, da so kar film razrezali, nimam pojma. Ampak mi je ostalo vse skupaj kultno in v konkretni zavesti. Kot mulc sem celo nek konkretno dolg strip risal na to tematiko, z osnovnošolskim penkalom na modre bombice (takrat še nisem imel Rotring peres s tušem).  Seveda zgolj zase. /end offtopic :)  

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Planet_of_the_Apes_(TV_series)

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

A bo sploh kak heavy hitter ob PS5 launchu, kolkr se spomnim konference je blo vse bolj TBA...

 

 

Za Ameriko je Spiderman Morales ultra heavy hitter tbh. Sem gledal kar nekaj analiz PS5 eventa in vsi po vrsti so bli noro navdušeni nad to najavo. Pa IGN je naredil anketo v kateri je sodelovalo 700.000 folka in je bil Spiderman gladko prvi.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 22 minutami:

A ni Morales samo neke vrste expansion? Ker drgač prvi Spider-Man spet ni bil nek showcase impresivnosti. Med vijuganjem je vse zgledalo carsko, ko si postaval po strehah ali - bog ne daj - tleh, pa je vse zgledalo precej late PS3/early PS4

Nop, bo kr nov špil. Insomniac je dovolj velik, da lahko delajo 2-3 naslove sočasno. In zadeva bo, kot je Gatsu reku, heavy hitter v ZDA.

 

Drugače bo pa s Horiznom II podobno kot je bilo z Infamous: Second Son, torej izid pol leta+ po lansiranju.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Kako lahko natedite temo HZD2, ki izide bogvekdaj.. a Halo Infonite ki izide cez 3 mesece nic? :( rasizem oz sonyzem vlada na tem forumu.. nismo objektivni fantje.. to ni ql za avandgardo.. enake moznosti ovo ono.. :(

Ponavad temo o igrici odpre nekdo, ki se mu doticna igrica zdi zanimiva.

 

Zato ni Halo teme.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 11 urami:

No gled na stipe state drive zdaj nimajo izgovora da ne nardijo sveta bol zivega, predvsem npcjev ker drgac bo tole same old s kakim novim weapnom in roboti

 

Ampak bo pomoje tocno tkole

 

Jaz bi rekel, da bo HZD 2 glede na prvi del izgledal še bolj noro lepo (in sodeč po trailerjih bo art še bolj tropski, kar bo meni odtrgalo kurca in ga pohodilo s 10-tonsko dinozavrovo nogo), da bodo porihtali acting / obrazne animacije in da bo veliko dogajanja pod vodo (spet, sodeč po trailerju). Kar je lahko kar fini update, če bodo vodni / podvodni deli dobro narejeni. Drgač pa tudi sam pričakujem more of the same ja - torej spet polica material :D 

 

Da se bodo pa neki Guerilla Gaymes kr tko iz enega dela na drugega naučili delati proper živ svet, poseljen z zanimivimi NPC-ji in proper dogodki, ki te vlečejo v raziskovanje, hm kaj pa vem no. CD Project je to pilil 8 let pa RES so kazali orenk talent že v W2. Že če bodo naredili bolj zapomljive like in malenkost upgradali raznolikost interakcij z njimi bo to ful napredek :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...