Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

BigFoot reče pred 9 minutami:

Full me mika da bi si nabavil Collector's Edition. Pri Mimovrste je 180€ kar je 20€ ceneje kot npr. pri Igabibi. A mi lahko kdo pove kako je kaj z day 1 dobavo špilov pri Mimovrste? Osebno bi prevzel v Kranju, pa me zanima če bom zadevo res dobil že 18.2.

 

Pri jazbini je 150€.

 

Samo ne vem koliko so zanesljivi za day 1. Ampak tudi na mimovrste se ne bi zanašal. Za SE preorder sem že dobil mail, da je prestavljen datum prevzema na 21.1., čeprav je relis 18. Dvomim, da bo za CE kaj drugače.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

Pri jazbini je 150€.

 

Samo ne vem koliko so zanesljivi za day 1. Ampak tudi na mimovrste se ne bi zanašal. Za SE preorder sem že dobil mail, da je prestavljen datum prevzema na 21.1., čeprav je relis 18. Dvomim, da bo za CE kaj drugače.

Ja za Jazbino vem, samo pri njih moram vplačat v naprej kar tudi pod razno ne mislim. Pri mimovrste pa lahko plačam šele ob prevzemu.

Thanks za info glede SE... bom po mojem tako kot ponavadi kar kupil navadno digitalno verzijo preko ameriške PSN štacune.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 32 minutami:

bigfoot: digitalno ti je najslabša opcija, NE MOREŠ PRODATI naprej.

 

https://b2b.colby.si/ps5-horizon-forbidden-west--collectors-edition

Nisem tip človeka, ki bi se mu dalo ukvarjat s prodajo naprej. Tako da glede na veliko nižjo ceno digitalnih verzih praktično 99% špilov kupim direktno preko PSN štacune.

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

Btw ne pozabt igra ima zastonj upgrade tako da ne kupujte PS5 verzije če hočte prišparat 10$/€

 

  

kmetek reče pred 15 urami:

bigfoot: digitalno ti je najslabša opcija, NE MOREŠ PRODATI naprej.

 

https://b2b.colby.si/ps5-horizon-forbidden-west--collectors-edition

 

A ti resno ne štekaš da eni kupimo digitalno igro zato ker jih ne mislimo prodajat naprej in ne maramo fizične navlake? Dej nehaj že končno utrujat v vsakem fucking topicu folku glede tega ffs.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
gojc reče pred 6 urami:

 

Embargo na opise se dvigne 14. februarja. 

Opisovalcem so že razposlali kode. 

 

 

Ocene bodo itak 9 in 10, tole je čisti špil za IGN like opisovalce. 

 

Drugače se ga prav veselim, res mi je kisla da ni vsaj en od elden ring / horizon uletel januarja, zdele se že daljšajo dnevi. :( 

 

Povezava do prispevka

Men iz art design vidika igra izgleda fantastično, ampak se nikakor ne morem znebiti občutka, da je neki hudo narobe z osvetlitvijo. Kot, da bi engine bil nastavljen "narobe". Vse scene, ki sem jih videl do sedaj mi delujejo nenaravno preosvetljene. Glavni vir svetlobe (sonce) bi moral biti močnejši, environmental lighting (bounce light) pa bi morala biti manj izrazit. Igra nima nobenih res temnih senc. Ves čas imam feeling, kot da se zadeva dogaja v nekem studiju in ne v naravi. :nicjasno:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 27 minutami:

Men iz art design vidika igra izgleda fantastično, ampak se nikakor ne morem znebiti občutka, da je neki hudo narobe z osvetlitvijo. Kot, da bi engine bil nastavljen "narobe". Vse scene, ki sem jih videl do sedaj mi delujejo nenaravno preosvetljene. Glavni vir svetlobe (sonce) bi moral biti močnejši, environmental lighting (bounce light) pa bi morala biti manj izrazit. Igra nima nobenih res temnih senc. Ves čas imam feeling, kot da se zadeva dogaja v nekem studiju in ne v naravi. :nicjasno:

Zdele si točno opisal moje občutke glede cut scen v Naughty Dog špilih (tlou pa predvsem uncharted), k jih sam nism znal ubesedit :D

uno ko je neki narobe, sam ne veš točno kaj

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 28 minutami:

Men HZD sicer glede barv spominja na Enslaved... tko prenasičene so al neki, pač nerealno, kar po svoje da občutek risanke...  kar pa tudi ni slabo :fun:

 

Enslaved Odyssey To The West GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

There is no try — Horizon Forbidden West – gameplay footage

 

Tudi tole, ja. Sam ajde, to se mi zdi dosti bolj stilistična odločitev. Sicer pa v tem gifu, ki si ga pripel mi stvar izgleda dosti boljše iz vidika svetlobe in sence.

  

kid666 reče pred 11 minutami:

Zdele si točno opisal moje občutke glede cut scen v Naughty Dog špilih (tlou pa predvsem uncharted), k jih sam nism znal ubesedit :D

uno ko je neki narobe, sam ne veš točno kaj

Pri Uncharted seriji sem imel dostikrat ta feeling, ja. Pri TLOU pa niti ne.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Enslaved is set 150 years in the future after a global war has ravaged the Earth, destroying most of the human race and leaving the world plagued by robots, known as "mechs", left over from the war. Mechs still follow their programming and seek to eradicate hostiles, now surviving humans.

 

Horizon

The story is set in post apocalyptic United States, in the American West, between the states of Colorado, Wyoming and Utah, in the 31st century. Humans live in scattered tribal-like populations with limited access to technology. Their technologically advanced predecessors are remembered as the "Old Ones". Large robotic creatures, known as "machines", dominate the Earth. For the most part, they peacefully coexist with humans, who occasionally hunt them for parts.

 

Enslaved ima en boljših koncev v igrah, itak je narejen po romanu, sem bil kr fan, edino gameplay je znal bit včasih kar zanič, na PS baje sploh, jaz sem igral na XB360.

Spoiler

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...