Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 10 minutami:

Nabavil sem v storu ps4 verzijo (preko browserja), ze zdavloadana in odšteva urica,  a zaenkrat kake opcije free ps5 upgrade ne vidim. Se pojavi ob polnoči skupaj z day one patchem ?

Ps5 update se vedno  odklrne na dan izzida.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 4 urami:

Nabavil sem v storu ps4 verzijo (preko browserja), ze zdavloadana in odšteva urica,  a zaenkrat kake opcije free ps5 upgrade ne vidim. Se pojavi ob polnoči skupaj z day one patchem ?

PS4 verzijo kr zbriš ker ti bo PS5 verzijo celo downloadalo. Ni to nek patch ki ti bo upgrejdal igro ;) 

Povezava do prispevka

Prvic sem startal game takoj k je counter sel na 0 :)

Igral kako uro pa pol. Switchal takoj na performance mode ker se bolj udobno igrat pa ni neke huge razlike.
Drugi fight takoj game breaking bug (stuck v eni pozi), upam da naprej ne bo podobno.
Zgleda fenomenalno, okolica in karakterji (facial animacije ene bolsih kar sem jih videl)

Gameplay pa podoben oz identicen enki zaenkrat, nisem se koncal tutorial levela.

Povezava do prispevka

Sicer jaz špila nebom igral, ker mi že prvi ni preveč dogajal. Nabavil sem ga pri Jazbini (hvala za kodo za popust) kot darilo bratu in lahko pa sporočim da na koroško je DPD pravkar dostavil špil.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...