Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 11 urami:

Ma na začetku rabi neki cajta, da prav zalaufa, sam ja, ful slab net mam tle kjer živim. 30/6 :hmm:

A z 6 mbit dela stream sploh, ko si rekel da cel dan streamas? Zgleda da sem lahk srecen, da mam v nasi vasi kjer je 30 bajt gbit/100 😅

Povezava do prispevka

Sem na sveže končal enko in dodatek, ravno včeraj, pol pa danes zalaufal dvojko.

 

Se vidi razlika, roko na srce mi je dvojka preveč šla na risankasto napram enki, težko opišem, ampak stil mi je mogoče bolj všeč od enke, se pa moram še navadit.

 

Kar mi je takoj padlo v oči oz. ušesa... zvok loka, ko sprožiš puščico. Ojej, kdo za vraga je nardil sound loka kot da bi streljal puško?! Ali se samo meni zdi? 

 

Zelo pohvalne so accessibility opcije. Edino ne vem kako za vraga izklopit, da mi ne fura sounda skozi joypad. V enki si imel le focus skozi joypad, v dvojki pa so dodali še štrike (zipline) preko pada, kar mi absolutno ne sede. MOČNO priporočam, dat focus na inverted, tako da samo tapneš R3 za focus in ne rabiš holdat, ker focus skozi rabiš. 

 

Aloy je ratala cela ninja, zdaj lahko odskoči kot spiderman. Kar se plezanja tiče... so far je ISTO kot v enki, pač plezaš lahko točno tam kjer so ti določili, nisem zasledil free climbinga. Toliko o tisti debati, ki je bila nekaj dni nazaj. Sicer disclaimer: sem šele končal ''tutorial'' cono (ki je zelo dolga).

 

Pohvalit moram to, da so v dvojki šli s statistikami, detajli in RPG elementi precej bolj v klasične RPG vode. Vesel sem tudi, da ni več whistla (no, vsaj do sedaj), saj je tisto naredilo ves stealth smešno trivialen.

 

Skill tree je MASIVEN in resno upam, da ne boš mogel imet vseh skillov, ker sem ene 20 minut gruntal, kam sploh dat prvi skill in je potenciala za različne builde ogromno.

 

Štorjo ti tudi zelo lepo na kratko in jedernato povzame. Končno so tudi dodali opis oseb v Witcher3 slogu, ko lahko greš v menu, pa si prebereš bio od pomembnih oseb. Sicer sem na sveže preigral predhodnika, tako da nisem to ravno rabil, ampak večini bo to zelo dobrodošlo. Na splošno je database že v štartu zelo dobro narejen in ti praktično povzame VSE bistvene podatke štorje iz enke, tako da res ni treba gledat kakih youtube videov.

 

Edini večji minus igre: datum izida, Elden ring minus 7 dni :D 

 

 

 

Povezava do prispevka

Sam enka je mela prvi del mape skor enako velik kot potem drugi del, kle je pa un mini del mogoce desetina celotne mape.

 

Cyberpunk pomojem 1h da prides v svet.

BOTW isto dobra urca da naredis plato.

RDR2 je itak kar se omejevanja igralca tice next level bedna open world igrica.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

A to govoriš za HZD al za RDR2? Škoda če ti je Rockstarjeva mojstrovina dolgčas, isto kot men Persona 5 :D

 

 

Hzd je dobra igrica, rdr2 je dolgocasna u pm. 2x sm ji dal sanso (dejansk moja prva igrica na ps4pro (k je bla moja prva konzola)) in obakrat sm prisel do Valentine pa tm mal questov. Ala 5h in obakrat se mi ni dal vec k je blo dolgcas

 

Persona 5 ma slabo grafiko, verjetn bi jo igral leta 2004, sam 15 let kasneje pa lol nope

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 urama:

wowzers, tole pa je looker pa pol

 

edino HDR nastavitve sem moral malo spedenat v špilu

Ne me jebat da igra ne podpira HGIG? Res mi gre na kurac da imaš na konzoli v sistemskih nastavitvah zelo simpl za nastavit HDR glede na sposobnost TVja potem pa tega nobena igra skor ne podpira... Nastavitve znotraj iger so pa večinoma popolnoma nerazumljive in nimaš pojma kako preko njih optimalno nastavit HDR...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Ni blo pre-downloada? To je kar glupost, da ne dajo. Potem pa po polnoči pač odprejo.

Kupil sem PS4 verzijo. Tisto sem lahko preloadal. Da lahko downloadam PS5 upgrade, sem moral počakati do US releasa (danes ob 6h po našem času).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...