Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

oca reče pred 6 urami:

A z 6 mbit dela stream sploh, ko si rekel da cel dan streamas? Zgleda da sem lahk srecen, da mam v nasi vasi kjer je 30 bajt gbit/100 😅

 

Katerega operaterja imaš za gbit - po uploadu bi reku Telemach? :D

S temi uploadi so drugače vsi postali neki stiskači, opažam - 11 jebenih let nazaj sem imel 300/300 optiko, zdaj pa v najvišjih paketih vidim 600/100, 750/150 - ajde, za kabelski razumem da je upload šibka točka zaradi tehnologije same, jebiga - ampak za optiko so se vedno duvali, da ki omogoča simetrične hitrosti.

Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 2 urama:

A maš tako švoh linijo? Ker sam sem dal dol vlečt okrog 6:20 dons. Mal pred sedmo sem že dobil notification, da je špil pripravljen za igranje.

Sej kul, ni mi treba naslanjat debelega tiča direkt na faco. :D

Itak da imam za en kurac linijo. Edini baker, ki nam ga cigani ne odpeljejo.

Povezava do prispevka

Grafično te igra kar sezuje, sploh ponoči na velikem ekranu plus 3d slušalke..vauuu, podobno se spomnim ob Ghost of Tsushima, tiste preplet barv in senc in vetra, ko si bil dejansko navdušen.

Nisem pa veliko igral, kake dobre pol ure, še tutorial del, preveč sem bil zaspan. Bom preklopil dans na performance mode, upam da ne bo previsoka cena. Za uprvo sem hotel bit grafična kurba.

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 6 minutami:

Grafično te igra kar sezuje, sploh ponoči na velikem ekranu plus 3d slušalke..vauuu, podobno se spomnim ob Ghost of Tsushima, tiste preplet barv in senc in vetra, ko si bil dejansko navdušen.

Nisem pa veliko igral, kake dobre pol ure, še tutorial del, preveč sem bil zaspan. Bom preklopil dans na performance mode, upam da ne bo previsoka cena. Za uprvo sem hotel bit grafična kurba.

 

Je kar visoka cena, že po tistem malo kar sem videl - če še DF svetuje fidelity, pol veš.

Performance je v bistvu PS4 Pro verzija, samo na 60fps

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 42 minutami:

 

Katerega operaterja imaš za gbit - po uploadu bi reku Telemach? :D

S temi uploadi so drugače vsi postali neki stiskači, opažam - 11 jebenih let nazaj sem imel 300/300 optiko, zdaj pa v najvišjih paketih vidim 600/100, 750/150 - ajde, za kabelski razumem da je upload šibka točka zaradi tehnologije same, jebiga - ampak za optiko so se vedno duvali, da ki omogoča simetrične hitrosti.

Telekom mam. Dejansko zelo zadovoljem. Telemacha se izogobam, vem kake tezave ma brat.🤨🤨

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Jaz sem prej dal na resolution mode... fak no,... ma občutek, ko greš iz dobrega tedna igranja Horizona na 60 fps na 30 fps je nenormalen.... tisto, ko misliš, da laufa 10fps.   Po desetih sekundah sem dal nazaj na performance mode... ni šans, da karkoli spet igram na 30 fps, razvada je huda reč.

Točno to. Men se zdi pol da vse šteka. No way ds grem pod 60fps

Povezava do prispevka
oca reče pred 9 minutami:

Telekom mam. Dejansko zelo zadovoljem. Telemacha se izogobam, vem kake tezave ma brat.🤨🤨

 

Hmm, sem bil 100% da je Telemach, ker bi reku da drugi imajo sigurno več uploada na taki liniji...svašta

Jaz sem dejansko zelo zadovoljen s Telemachom (razen če vprašaš tomazka in kekita), tako s televizijo kot z internetom - kakšne težave pa ima tvoj brat?

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 minutami:

Jaz sem prej dal na resolution mode... fak no,... ma občutek, ko greš iz dobrega tedna igranja Horizona na 60 fps na 30 fps je nenormalen.... tisto, ko misliš, da laufa 10fps.   Po desetih sekundah sem dal nazaj na performance mode... ni šans, da karkoli spet igram na 30 fps, razvada je huda reč.

 

dzaver reče pred 6 minutami:

Točno to. Men se zdi pol da vse šteka. No way ds grem pod 60fps

 

Hja, samo tokrat je res dilema, ker je razlika v grafiki velika - jaz ne bom niti probaval performance, ker tudi enko sem igral na 30fps

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 minutami:

Jaz sem prej dal na resolution mode... fak no,... ma občutek, ko greš iz dobrega tedna igranja Horizona na 60 fps na 30 fps je nenormalen.... tisto, ko misliš, da laufa 10fps.   Po desetih sekundah sem dal nazaj na performance mode... ni šans, da karkoli spet igram na 30 fps, razvada je huda reč.

Isto je pri meni. Pa sploh ni res kar Stipe prbija da je grafika dost slabsa :rofl:

Povezava do prispevka
seattle reče Pravkar:

Isto je pri meni. Pa sploh ni res kar Stipe prbija da je grafika dost slabsa :rofl:

 

Ja ne vem, nisem hotel preveč gledat, da si kaj ne spoilam, samo malo sem poškiljil - ampak če DF rečejo, da tokrat izjemoma svetujejo fidelity mode, potem bo nekaj na tem verjetno - ki tipi so res vedno 60fps uber ales

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Katero verzijo imaš?

PS4 je na 2 ploščkih - sem se malo začudil

 

kaj moraš prvo PS4 instalirat, da lahk pol na PS5 verzijo ? jz sm PS4 verzijo pr jazbini vzel. Dam notr data disk in mi začne PS4 verzijo dolvalčit

uredilo bitje spaceman
Povezava do prispevka
spaceman reče pred 5 minutami:

men noče. morm prvo data disc notr dat. Mam pa kanadski acc. mogoč še ni unlockana PS5 verzija al kaj je blo nekej govora za preload za PS5

Sam sem kupil PS4 digital verzijo kakšen teden nazaj. Danes sem pa še vedno moral it v PSN štacuno in "kupit" (cena je $0) upgrade na PS5 verzijo. Sklepam da je s fizično verzijo enako. Tako da probaj to.

Povezava do prispevka
spaceman reče pred 1 uro:

men noče. morm prvo data disc notr dat. Mam pa kanadski acc. mogoč še ni unlockana PS5 verzija al kaj je blo nekej govora za preload za PS5

Mislim da je težava v različnih regijah disk regije in regije psn računa. Dosti uporabnikov ne more naredit upgrade zaradi tega razloga. 

Obstaja rešitev, da narediš nov račun z isto regijo kot disk. In narediš upgrade. Nato lahko igraš s tvojim kanadskih računom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...