Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 3 minutami:

Tudi jaz sem 100 % prepričan

 

Dajte mi samo nekaj povedat momci, nisem igral snežnega DLC-ja, a se splača to obrnit pred dvojko ali za zgodbo ta ni neki essential? Imam GOTY edicijo, tako da formalno lahko grem na hitro še to obrnem po ER

Dlc je odlicen. Dogaja se pred koncem enke in mislim, da ni pomemben glede same zgodbe.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Tudi jaz sem 100 % prepričan

 

Dajte mi samo nekaj povedat momci, nisem igral snežnega DLC-ja, a se splača to obrnit pred dvojko ali za zgodbo ta ni neki essential? Imam GOTY edicijo, tako da formalno lahko grem na hitro še to obrnem po ER

 

DLC v bistvu ne. Pomemben del zgodbe se strne v enem stavku, pa še to boš zvedel itak iz character bio (lepo povzame).

 

V dvojki so mi Tallneck misije absolutno top. Na splošno nisem pričakoval takega napredka od enke v tem špilu, na vseh segmentih.

 

Bi opisal nore momente, ki sem jih doživel med lutanjem po mapi, ampak bi bil spoiler (non story), tako da kdaj drugič. Ampak če strnem na kratko brez da karkoli izdam, to ima mene, ko šetam po neznanem, lovim male živalce, nakar vidim nekega malega drekača, ga hočem ubit spotoma, pol aggrojam še njegovega večjega prijatelja, ki aggroja še svojih 5-6 drugih bistveno večjih in jeznih prijateljev, od tega še ena meni neznana beštja, nakar sledi dobrih 10 min fighta, po katerem imam na sebi ene 5 debuffov, 0 healing itemov, ker sem jih skozi fasal po buči in v radiusu 50 m2 leži ene 100 kosov mašin vse raztreseno naokoli za lootat.  Tolko o mojem planu, da ''na hitro ubijem tega malega in pičim raziskovat dalje''   ><

 

 

6/10 would not recommend :D 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@tomazekMa mislim, da to ni problem main quest-linea. Če bi samo tisto rushal skozi, bi najbrž obrnil igro precej hitro. Fora je, da imaš na voljo na tone side activities, ki so -zaenkrat- vse fun af, ampak znajo na dolgi rok postat ponavljajoče. Sam reviewerji so bili glede taga večinoma pozitivni in pravijo, da side content na trenutke spominja na Witcher 3, kar je precej pomirjajoče. Bomo vidli no. Enka mi je iz tega vidika bila precej meh, da bi pa samo ignoriral vse une znakce na mapi, gre kontra mojmu OCD avtizmu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Vedno mi bo misterij kaj vse nekateri imajo za spoilerje. Omemba besedice kenguru (ki itak nimaš pojma kako res izgleda ipd.). O čem pa bi se naj menili ljudje v temi o igri? Če bi vsak napisal samo igra je fina in sidequesti so dobri... bi imeli samo 3 strani teme in bi jo lahko zaklenili.

 

Zato obmo obvezno odprli spoiler temo o Elden Ring, ker jaz ne bom pazil na vsako besedico, da ne bi bil kdo užaljen ali jezen. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Noben ni omenil nič glede zgodbe, nobene slike živali ni not. Če rečem kenguru, in to spada pod spoiler, pol ga jebi. Govorimo čisto splošno o igri. Nič specifičnega vezanega na samo doživetje igre, razen težavnosti in razen tega, da vsi hvalimo igro in vse kar lahko počneš v igri. Če je pa kak problem, pač poberi svoj šupak ven iz teme in mirna bosna.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

Zakaj ne odprete potem tudi Horizon spoiler temo?

Spoilerji nekomu niso samo zgodbovni...

 

Sej drugače ni panike - pridem tudi jaz s podobnimi "ne spoilerji" v Elden Ring temo, pa če vam ne bo štimalo, boste tudi lahko pobrali šupke ven iz teme...

Sorry, sam pol je vse spoiler. Pol je spoiler to, da je prvi del igre bolj linearen in se kasneje odpre. Če te tako motijo spoilerji, pol pač ne bereš teme ali rivjujev in greš popolnoma blind v igrico. To, da so v igrici robo kenguruji, je folk pisal v random reviewih na netu. Moraš štekat, da se svet ne vrti okoli tebe, pa da moramo tudi pri spoilerjih imeti neko normalno mero, ne pa it v ekstreme. Spoilanje je razkrivanje plot elementov, zlasti kasnejšega dogajanja ali pa večjih twistov, bolj presenetljivih ali suspenseful momementov, razkrivanje taktik za bosse, rešitev ugank, posebej dobro skritih delov ozemlja ... ne pa zdaj vsaka informacija, ki jo igralec o igrici poda. Sicer lahko se menimo samo v spoiler tagih, to je pa tudi neumnost. Če hočeš v igrico blind, ne glej teme in ne beri rivjujev, SPLOH pa ne beri teme po tem, ko si kao bil že ne vem kako naspoilan, pa še kar vztrajaš. Kaj da fak misliš, da boš nonspoilery še dobil v tej temi, da jo še kar obiskuješ?

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Sorry, sam pol je vse spoiler. Pol je spoiler to, da je prvi del igre bolj linearen in se kasneje odpre. Če te tako motijo spoilerji, pol pač ne bereš teme ali rivjujev in greš popolnoma blind v igrico. To, da so v igrici robo kenguruji, je folk pisal v random reviewih na netu. Moraš štekat, da se svet ne vrti okoli tebe, pa da moramo tudi pri spoilerjih imeti neko normalno mero, ne pa it v ekstreme. Spoilanje je razkrivanje plot elementov, zlasti kasnejšega dogajanja ali pa večjih twistov, bolj presenetljivih ali suspenseful momementov, razkrivanje taktik za bosse, rešitev ugank, posebej dobro skritih delov ozemlja ... ne pa zdaj vsaka informacija, ki jo igralec o igrici poda. Sicer lahko se menimo samo v spoiler tagih, to je pa tudi neumnost. Če hočeš v igrico blind, ne glej teme in ne beri rivjujev, SPLOH pa ne beri teme po tem, ko si kao bil že ne vem kako naspoilan, pa še kar vztrajaš. Kaj da fak misliš, da boš nonspoilery še dobil v tej temi, da jo še kar obiskuješ?

 

V redu je, sem razumel in sem tudi povedal svoje...

Povezava do prispevka

Lol... potem pa, če je se spoiler, itak nimaš kaj hodit v temo in brat. Sploh si ne predstavljam, o čem drugem bi se lahko pisalo v temi kot o tem, kaj se piše trenutno. Če je komu čisto vsaka malenkost spoiler, pa se teme pač izogiba, dokler ne konča.

 

Mogoče bi se lahko tukaj menili o kateri drugi igrici, da bi debata potekala in ne bi spoilali HZD teme :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Lol... potem pa, če je se spoiler, itak nimaš kaj hodit v temo in brat. Sploh si ne predstavljam, o čem drugem bi se lahko pisalo v temi kot o tem, kaj se piše trenutno. Če je komu čisto vsaka malenkost spoiler, pa se teme pač izogiba, dokler ne konča.

 

Mogoče bi se lahko tukaj menili o kateri drugi igrici, da bi debata potekala in ne bi spoilali HZD teme :D

 

Zakaj boste potem imeli ločeno ER spoiler temo?

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Ker se bom tam postalo prave spoilerje. Od taktik za določenega sovraga (z imenom in sliko), do poti do NPC-jev, mikrolokacij kje najdeš kak dober loot... Ne pa, da bi postal, da sem srečal medveda.

 

Sam medveda pa v HFW še nisem našel a dejansko je kje? V HZD dodatku so bli ultra opasni :beer:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...