Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

v kratkem naj bi prišla dva večja patcha, ki bosta poštimala par zadev. Eden verjetno že ta teden.

 

drgač so pa novi roboti carski do konca. Ubistvu je glavni problem, ker vsak fajt z večjo mašino privabi 'naključne mimoidoče' potem pa je žurka - kot sm jo mel ko sem šel prvič na Widemaw :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Lol... potem pa, če je se spoiler, itak nimaš kaj hodit v temo in brat. Sploh si ne predstavljam, o čem drugem bi se lahko pisalo v temi kot o tem, kaj se piše trenutno. Če je komu čisto vsaka malenkost spoiler, pa se teme pač izogiba, dokler ne konča.

 

Mogoče bi se lahko tukaj menili o kateri drugi igrici, da bi debata potekala in ne bi spoilali HZD teme :D

Debatirat je lažje ko folk igra s približno istim tempom.

 

Tko da se spodobi da se najbolj zagretim nastima parent control da ne morjo igrat več kt pol ure dnevno. Elden ring tud noben ne sme igrat dokler vsi ne končamo s tole igračko.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Sam medveda pa v HFW še nisem našel a dejansko je kje? V HZD dodatku so bli ultra opasni :beer:

 

Vsi roboti iz dodatka so v dvojki. Jaz sem prvega srečal pri oni lvl 18 story misiji (ne kot del misije, ampak spotoma).

 

  

ke_kit reče pred 1 uro:

@GalkoOk, lahko ti z gotovostjo potrdim, da je zgodba res res dobra. :avadodo:

 

Jup, sem šele post lvl18 story mission in je kar odfuk. V dobrem smislu, mogoče celo preveč, ampak ok, zelo dober in nepričakovan twist.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 urami:

Kot pravi Tomazek. Nekaj so pravi spoilerji (npr. taktika za šefa, analiza zgodbe), drugo pa informacije o igrici, ki jih lahko prebereš v Jazbina reviewu

 

Ok, potem ne bo nič narobe, ko bom malo opisoval bosse iz ER, do katerih še niste prišli - nič takega, itak veste že iz opisov, da igra vsebuje bosse...

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 urami:

 

Vsi roboti iz dodatka so v dvojki. Jaz sem prvega srečal pri oni lvl 18 story misiji (ne kot del misije, ampak spotoma).

 

 

Ja sem jih včeraj srečal na severozahodu... Pa nekaj mi je moralo včer zabugat ker sem na tem delu mape na enem placu našel 4 robotke od katerih sem rabil materijal. Poleg njih daleč naokol ni bilo nič drugega. In vmes ko sem pomoje imel samo še enga za pokončat uletita še 2 robota druge sorte ajd spucam še to, nakar mi uletijo 4+ leteči roboti in še ene dva zelo močna robota... Valjda sem samo hitro polootal vse pa bežal proč, shranu na ognjišču ter naredil restart igre. 

 

Je pa cel kup robotov v tej igri ki te na hard pri lvl 30+ lahko oneshotajo. In to niso sam une ta največje beštije ampak pretty much vse kar je lvl 20+ S tem da imam kar dober vijola armor zlevelan na tretjo stopnjo. Tako da na Very Hard zna bit pa tale igra že kar mal too much no :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Ok, potem ne bo nič narobe, ko bom malo opisoval bosse iz ER, do katerih še niste prišli - nič takega, itak veste že iz opisov, da igra vsebuje bosse...

Stari, če ti uspe prit do bossov, jaz osebno ti bom slovar držal, da bo opis čim bolj natančen, deskriptiven in grafičen! 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Ok, potem ne bo nič narobe, ko bom malo opisoval bosse iz ER, do katerih še niste prišli - nič takega, itak veste že iz opisov, da igra vsebuje bosse...

Bereš v opisu/forumskemu komentarju: "ta igrica ima šefe zanimivih dizajnov, npr. zombi minotavra s sekiro v glavi"

 

vs.

 

"Zombi minotavra lahko cheesaš, da ga poliješ z oljem in mu pol vržeš molotovko, easy kill, 80 % HP-ja mu vzameš s tem"

 

A razumeš razliko  

Povezava do prispevka

Lol, nisem ciljal na to, ampak ja ..... :D  Sem že prebral, da je pač nek WTF moment, in verjetno se bo nekdo kaj zarekel, pa bom videl, zato...

 

evo.... spet sem avtomatsko kliknil na temo....moram rečt adminu, da nej mi blokira forum na šihtu :P 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 48 minutami:

Bereš v opisu/forumskemu komentarju: "ta igrica ima šefe zanimivih dizajnov, npr. zombi minotavra s sekiro v glavi"

 

vs.

 

"Zombi minotavra lahko cheesaš, da ga poliješ z oljem in mu pol vržeš molotovko, easy kill, 80 % HP-ja mu vzameš s tem"

 

A razumeš razliko  

 

 

Spodnji nima sekire

 

Lp stipe2

Povezava do prispevka

Super špil, nimam pripomb. Side questi so ful zanimivi, vse kar je v igri za počet je fun. Zgodba je huda. Moj ocd ne more mimo vseh vprašajev, da bi samo rushal naprej. Sam jst igram že 26 ur in sem na 25% completed špila - delam vse side queste sproti in odkrivam. Mal preveč huge za moj okus. Nisem pa tip človeka, ki špila nekaj tri mesce, če to ni multiplayer špil. Ko ti nov tallhead odkrije področje in pol vidiš 100 vprašajev, me kar mine tudi če je zanimivo :D

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

Ok, potem ne bo nič narobe, ko bom malo opisoval bosse iz ER, do katerih še niste prišli - nič takega, itak veste že iz opisov, da igra vsebuje bosse...

Če postaš samo nek izi opis tega kako se tip tepe, pol sploh ne vidim nobenga problema lol. Važno, da ne spoilaš lokacije al kake finte, kako ga premagat, če ma kak gimmick in to.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Ja sem jih včeraj srečal na severozahodu... Pa nekaj mi je moralo včer zabugat ker sem na tem delu mape na enem placu našel 4 robotke od katerih sem rabil materijal. Poleg njih daleč naokol ni bilo nič drugega. In vmes ko sem pomoje imel samo še enga za pokončat uletita še 2 robota druge sorte ajd spucam še to, nakar mi uletijo 4+ leteči roboti in še ene dva zelo močna robota... Valjda sem samo hitro polootal vse pa bežal proč, shranu na ognjišču ter naredil restart igre. 

 

Je pa cel kup robotov v tej igri ki te na hard pri lvl 30+ lahko oneshotajo. In to niso sam une ta največje beštije ampak pretty much vse kar je lvl 20+ S tem da imam kar dober vijola armor zlevelan na tretjo stopnjo. Tako da na Very Hard zna bit pa tale igra že kar mal too much no :)

 

Ni prehudo, sam moraš sprot upgrejdat opremo pa mogoče se mal bol fokusirat na ruine in druge puzzle, da mal nalevelas. Špil je kr odpustljiv tud na VH. Pač skurš več health potov, kar pomen ekstra grind itd. Men res sede, k moraš dost bol previdno igrat, ni pa spet moreče. Sm pa lvl 20 trenutno in sm spucu večino spodnje tretjine mape in naredu par teh glavnih main questov (k jih lahk itak delaš tud na default) in vse side queste.

 

Je pa tud res da sm HZD igral tko ene 200 ur in je ta mehanično res še lažji :D

 

Dejansko se na VH verjetno splača prvo narest večino main storya, ker je traversal mal otežen. Vse ostalo mi je tok fun, kr zateguje me ko ne morm igrat. Pomoje sm že okol 25 ur fukno not v parih dneh.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Super špil, nimam pripomb. Side questi so ful zanimivi, vse kar je v igri za počet je fun. Zgodba je huda. Moj ocd ne more mimo vseh vprašajev, da bi samo rushal naprej. Sam jst igram že 26 ur in sem na 25% completed špila - delam vse side queste sproti in odkrivam. Mal preveč huge za moj okus. Nisem pa tip človeka, ki špila nekaj tri mesce, če to ni multiplayer špil. Ko ti nov tallhead odkrije področje in pol vidiš 100 vprašajev, me kar mine tudi če je zanimivo :D

 

Ti si pomoje v krepko manj urah naredil kar precej procentov veš špila pomoje. Moram počekirat kolk jih imam. Sem pa dosedaj naredil lvl 18 main quest in sedaj pucam sidequeste od 18 do 22 ko me čaka naslednji main  quest. Rebel kampov pa sploh ne pucam razen če po nesreč naletim nanj.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 36 minutami:

 

Ti si pomoje v krepko manj urah naredil kar precej procentov veš špila pomoje. Moram počekirat kolk jih imam. Sem pa dosedaj naredil lvl 18 main quest in sedaj pucam sidequeste od 18 do 22 ko me čaka naslednji main  quest. Rebel kampov pa sploh ne pucam razen če po nesreč naletim nanj.

Tko kot gledam na twitterju folk piše da imajo 46 ur in so na 27% :D en je napisal da ima 85 ur in je na 65% 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...