Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Sam kasneje so kake zverine/šefi tudi na normal kar zajebani. Moraš res pazit kaj počneš in kako, a en kurc se je tko v mene zaletaval, da niti ubežat nism mogu ali nastavit pasti, da kar vmes spremenil na story težavnost za ta boj, matr da se mi ni več dalo. 
 

Svet je res velik,, morda celo prevelik. Zgodba je kul, kompleksna, čeprav malce za lase privlečena na trenutke.

Side Q so dejansko zanimivi, in tudi nagrada primerna. Želel bi si edino, da bi malce bolj kompleksni naredili melee combat, v bistvu je ves point še vedno lok in pasti. 

 

Povezava do prispevka

Proti človeškim nasprotnikom kar uporabljam melee combat, ČE mi jih ne uspe iz daljave s sharpshooter lokom fentat :) Sicer nisem že od ponedeljka nič igral, ni časa oz. sem zvečer preveč crknjen, tako da samo netlifx, plex malo prižgem pa spat. Ta vikend bo tudi težka, ima sin rojstni dan. Mogoče mi danes zvečer uspet kakšni 2 urci spet odigrat. 

 

Nekatere negativne opazke iz reviewov mi pa itak niso jasne. Npr. Eurogamer (se mi zdi) so ful kritiziral stash, da je brezvezen....idk. Meni je kul, ko pridem v naselbino, pa si dofilam manjkajoče resurse. Razen če so igrali na najlažji težavnosti, ker igra te včasih kar vrže med 7-8 robotov, deal with it style, in ponucaš vse kar imaš. Potem naj pa kaj? Porabim 2 uri za rožce nabirat, stroje lovit, da dofilam resurse.

 

V glavnem, do konca marca sem verjetno še dobr za ta špil. Mogoče prej, če se življenje spet malo upočasni, in nimam milijon drugih stvari za urejat :D 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

Proti človeškim nasprotnikom kar uporabljam melee combat, ČE mi jih ne uspe iz daljave s sharpshooter lokom fentat :) Sicer nisem že od ponedeljka nič igral, ni časa oz. sem zvečer preveč crknjen, tako da samo netlifx, plex malo prižgem pa spat. Ta vikend bo tudi težka, ima sin rojstni dan. Mogoče mi danes zvečer uspet kakšni 2 urci spet odigrat. 

 

Nekatere negativne opazke iz reviewov mi pa itak niso jasne. Npr. Eurogamer (se mi zdi) so ful kritiziral stash, da je brezvezen....idk. Meni je kul, ko pridem v naselbino, pa si dofilam manjkajoče resurse. Razen če so igrali na najlažji težavnosti, ker igra te včasih kar vrže med 7-8 robotov, deal with it style, in ponucaš vse kar imaš. Potem naj pa kaj? Porabim 2 uri za rožce nabirat, stroje lovit, da dofilam resurse.

 

V glavnem, do konca marca sem verjetno še dobr za ta špil. Mogoče prej, če se življenje spet malo upočasni, in nimam milijon drugih stvari za urejat :D 

Eurogamer opis je čisti trash. Tista zamorska kuzla je zanič ocene dala igram Ala Persona 5 Royal in Disco Elyssium...

Povezava do prispevka

Fajn je, ko mašino občutljivo na mraz zamrzneš (tko da pade v elemental state limit), potem pa pali vatro...

 

že tko so teli elemental limiti bomba, saj so takrat zverine mnogo bolj občutljive na vse, če pa triple arrow v weak spot gre pa -300 dol

 

aja pa drugi specialni napad pri sharpshooter loku (ko pobere 3 puščice in Aloy pred strelom počepne) je totalno premočan, to je faking raketomet - medium robot single shot adijo. Edin na komponente pozabte

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 25 minutami:

40 ur sploh ni tok velik, to je kr kul

 

a je tak špil k bi ga spet kdaj preigral al je to bolj preigraj in pozabi?

 

Dejanko je 40 ur v PowePyx guidu potrebnih za samo narest tisto kar rabiš za platino na normal težavnosti. Jaz imam krepko več ur pa sem šelo daleč od konca. Samo pač delam vse stranske naloge preden grem naprej z story questi.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

A to si pozabil eno nulo al si nekakšen genij gaminga? :D

Igral sem na normal:D s tem da sem naredil veliko side missionov ki jih ni bilo potrebno za trofeje. Arena fighte sem vse naredi ne samo 1. sklop ki je potreben za trofejo. Nisem pa vse Drone pobral ker se mi ni dalo.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

Zakaj potem hitet čez špil? =) to so take stvari, k jih jaz ne razumem

 

Lahko da niti ne hiti več kot toliko, samo ima drugačen slog igranja - jaz sem recimo pussy in vse kar se da, rešujem stealth, kar pobere verjetno 3x toliko časa, kot če greš head on. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

Nisem gledal trophy list, da si kaj ne spoilam, lahko pa da ni zajebana platina...

 

Krepko manj zajebana ko v prvencu. Tam si moral pol it nazaj une blesave training kozle podirat pa še določene sidequeste si moral prav naredit da si imel vse NPCje na voljo za zadnji boj itd.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

 

Krepko manj zajebana ko v prvencu. Tam si moral pol it nazaj une blesave training kozle podirat pa še določene sidequeste si moral prav naredit da si imel vse na voljo za zadnji boj itd.

 

Jaz sem si v prvencu zrihtal tisti secret armor, pa potem je šlo z lahkoto. :D

Tukaj ni več takega armorja?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Dejanko je 40 ur v PowePyx guidu potrebnih za samo narest tisto kar rabiš za platino na normal težavnosti. Jaz imam krepko več ur pa sem šelo daleč od konca. Samo pač delam vse stranske naloge preden grem naprej z story questi.

jst mam 42 ur igralnega cajta, pa mam še 1/3 mape za odkrit lol

 

aja side questi v temu špilu --> :ododava: :ododava:

pa prov tist ko morš najprej vse zelene ! popucat, predno greš naprej :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 42 minutami:

jst mam 42 ur igralnega cajta, pa mam še 1/3 mape za odkrit lol

 

aja side questi v temu špilu --> :ododava: :ododava:

pa prov tist ko morš najprej vse zelene ! popucat, predno greš naprej :D

 

Pa velikokrat ima folk kaj novga za povedat ko se vrneš nazaj na kako postojanko.

Povezava do prispevka

Dobrih 32 ur, dobrih 30% :D Procenti so začel zaostajat, ajej. Danes sem se lotil enga side questa, in pogruntam, da ga ne morem končati, ker mi manjka očitno še nek skill, grem na drug side quest, vmes odkrijem nov salvage crew pa delam za njih jobe, vmes sem skočil v en cauldron. Fino tole igrat :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...