Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
Vučko3 reče pred 2 urama:

Mene sam zanimajo razlogi, zakaj bi kdo šel tako igro špilat v ng+

Fak js sploh ne vidm zakaj bi že v prvo tok ur dal not v Horizon, sej je lep špil, ampak deluje mi kot neki kar bi blo kul igrat 15-20 ur, ne pa 80 ur

 

Upam da se motim, enka me ni potegnila pa sem nehal dost hit igrat

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 54 minutami:

Fak js sploh ne vidm zakaj bi že v prvo tok ur dal not v Horizon, sej je lep špil, ampak deluje mi kot neki kar bi blo kul igrat 15-20 ur, ne pa 80 ur

 

Upam da se motim, enka me ni potegnila pa sem nehal dost hit igrat

Ma v prvo je precej kul, ker ima res dobre Queste. Vsi hvalijo na polno ta aspekt igre in primerjajo celo z Witcher 3.

Povezava do prispevka

To pravijo reviewerji. Tisto kar sem do zdaj igral je upravičilo hype. Nisem pa še pri nobenem questu bil tako angažiran kakor pri W3 Baronu. Tisto bo najbrž ostal en najboljših sidequestov ever.

 

Lol @ revolucija mape enke. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

 

 

NEW FEATURES (PlayStation 5)

-Variable Refresh Rate (VRR) and High Refresh Rate (HFR) support

-VRR improves dynamic resolution scaling on 60Hz

-VRR & HFR targets a refresh rate between 60Hz and 120Hz

-New “Balanced” Graphics Mode introducing 40Hz for supported displays

Povezava do prispevka

Evo koncno sem obrnu..

 

Kaj da recem tam ene 85 je

Svet in grafika so hudi.. tle so Guerilla majstori

 

Zgodba, mi je bla ql tko do konca oz 2/3 dokler se je bildal mistery..sam pol razplet je kurac.

 

Gameplay je ql sam tudi tle 2/3

Sem pa imal zklopljeno uno poenostavljanje pobiranja surovin, kerpo1/2 igre se vedno nisem vedu kako dobit uni materjal ki mije rabu inisem imel ne volje ne casa prevec studirat

 

Skratka, side qursti in story telling morejo se malo upgrejdat.. ce bi jim Kojima vrnu uslugo za engine bi bila sekar bomba kombinacija

 

Sej drugace od enke so napredovali. Trojka bo pac 2 samo se vec. 

 

Pizda skoda. Ce bi imeli enga dobrega za sgodbo, zgodbe  side ovo ono.. bi lahko postali res hudi ala Naughty Dog al neki..ker grafika in svet in na sploh tehnicne zadevr obvladajo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Men vse izboljšave zasenčijo razvlečenost, prekomerno in konstantno gobcanje Aloy, njeno pretirano gestikuliranje ki je povsem nenaravno, upgrade sistem orožij ki te zelo hitro pripelje v fazo da ti dol visi za nadgrajevanje bilo česa, absurdno število različnih puščic . Tako da če bo trojka vsega več potem bo to polom...

Povezava do prispevka

jaz sem včeraj zvečer končal po 173 urah. Moj nasvet: igrati zgodbo in nekatere stranske naloge, grindati minimalno, toliko, da se upgrejdajo orožja in skilli. Ker drugaće se ena čisto ljubka igra spremeni v dolgo klobaso bez konca, da se začneš spraševati ali ne bi raje vse skupaj pustil in igral kar krajšega. Zdaj pa dilema, če prodati blu ray ali čakati na dlcje. :D

Povezava do prispevka

Jaz bom prodal.. ne bom igral dlcja za nek mega sidequest, ki ti odklene se zadnja dva subsistema

 

Sicer lokacije in grafika so mi res odlicne.. prav uno ne mores verjet in pol imas se vse pod vodo...... morem rect da open world so naredili res ql, lep in raznolik

 

Sklepam, da bo nadaljevanje boljse, ker bo next gen.. al pa tudi ne :))) oz bolj kot razmisljam, bolj mislim, da ne in da imajo pol igre ze narejene

 

Vsekakor spoiler alert se bo slo v vesolje.. ce ne drugo v zadnji misiji :)))

 

Mislim da ne bo neke fransize.. Naslednja igra bo zadnja.. vsaj za neki casa in prav je tako. S talentom, ki ga imajo baj raje razvijejo nov ip

 

Pizda ne vem zdaj ko razmisljam, fajti z roboti niso bili tako epski kot v enki

 

Nisem pa delal neki ful side questov, sploh od polovice naprej. Samo vsE une kalderone sem raziskal.. igra se zna razvlect ja in Alloy je res malo dosadna.. sam jebatga

 

Sicer najbolj jim zamerim, da so dali not cel kup monstrumov brez karizme. Prej si imel par majhnih par srednji par srednje velikih in dva velika in vsak fajt z njimi je bil ql. Zdaj ne vem, sibka elementary tocka in jih zbombas z eksplozivi. Prej se spomnem, da sem uporabljal rope, dobro pol sem jih tudi zbombal z eksplozivi, sam po filingu mi je bilo bolj carsko ceprav je bilo 30 fps in manjsi zaslon :)) ne vem mogoce sem se prevec navadil al neki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...