Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

On Horizon Forbidden West, everything we added or increased was something we’d need to have a plan around how to optimize for PS4 as well. On Burning Shores, since we can just focus on PS5, we’ve been able to charge forward and we’re really excited about what we’ve been able to pull off in creating this stunning post-post-apocalyptic version of Los Angeles.

 

Da vidimo...kaj izide takoj fizično tudi Complete Edition?

Povezava do prispevka

Jaz ravnokar igram in mi je bolj kot ne meh vse skupaj. Milijon krat sem se že kje zataknil. Ne more skočiti na neko nizko poličko, če ni predvideno... Lik v AC je v primerjavi s tem doktor premikanja. Tudi questi so bolj tak tak. Nakladanja mi je prek preveč in sem ga začel skippat. Loota tudi abnormalno in imam filing da bom R3 gumb uničil s konstantnim pritiskanjem. Če želim upgrejdati opremo, moram še vse živali lovit non stop ob poti...


Saj je kar ok, ampak ne morem nekih dolgih seans. Za kako urco, dve... potem pa presede. Ponavadi iger ne dajem na stran, ampak sedaj bom definitivno šel na RE4 in potem, ko ne bo nič aktualnega spet nazaj.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Meni je combat (igram na hard) res super, tudi main zgodba mi je čisto cool. Side missioni pa res pasja jajca. Verjetno bolje da skippam ves ekstra content in bo tako ravno fino lepo zaokrožena igra - kakih 20 do 25 ur top izkušnje. S side questi pride hitro kakih 60, ampak se bojim, da mi bo potem igrica res zagnusila.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...