Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Po mojem bi bili presenečeni ko bi videli kako dolgo bi zdržale moderne hiše in stolpnice. 

 

Šur, ne delamo 3m zidov kot nekoč, še vedno pa ful predimenzioniramo. Mostovi in ta res huge plošče bi se zrušile že po desetletjih, stavbe katere so ohranjene v igri bi verjetno stale nekaj stoletij v easy, sicer v takem delapidiranem stanju, ampak še skuz.

 

Zdej, kolk bi zdržale ob hordah 30 meterskih robotskih T-Rexov z hellfire raketami in laserji pa nimamo podatkov.

 

Drgač meni je DLC ok. Slabši od dodatka za enko. Vse bolj me moti moderni sleng. V enki so se vsaj trudili glumit "me dumb plemenc, me no understand your tech speech Aloy"

Tle bi se lahk z down sindrom plemenkotom pogovarjal o string theory np, modeli vse razumejo in pokajo izraze kot da so doktorirali iz nečesa drugega kot kanibalizma.

Povezava do prispevka

Končal štorijo. Imam še par collectiblov ki jih je tokrat dejansko treba najti saj ni nobenga Tallnecka v DLCju ki bi ti nametal 100 ikon na zemljevid. Zadnji šef je vizuelno impresiven, mehanično pa imo kr mal clunky. Poleg tega šefa so v igro dodali samo enega novega robota kar je imo premalo. Pa novi leteči mount ki gre tudi pod vodo je začuda totalno neizkoriščen lol... Upam da to popravijo v Horizon 3. Overall vseeno DLC ki je vreden svojega denarja - cca 13-15 ur. Novo orožje je kr dost OP in dela super dmg v navezi s kislino/ledom. Me pa zanima kaj bodo naredli z Sylensom zdej ko Lance Reddick žal ni več z nami :( 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Ta video je popoln opis igre. K moderna only fans slutkica. Lepa za pogledat, vrhunski sound,  a brez duše, niti glasbe, niti NPCjev, ni družbe, niti psa robotka nima... skratka prazna...

 

Pri enki je bil saj un mrga na začetku, ki je skrbel zate in kasneje popdajanje zgodbe skozi tisto žensko izpred 1000let, ki si kao tit. V dvojki še tega ni...

  • Račka +1 3
  • Trol 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 25. 4. 2023 at 9:44:

 Me pa zanima kaj bodo naredli z Sylensom zdej ko Lance Reddick žal ni več z nami :(

Nekaj bodo morali zgodbovno spremenit, ker je bil za trojko Sylens predviden kot eden osrednjih likov. Razen če bodo z AI generirali njegov govor.

Pa da vidmo Decimo kako lahko požene PS5. Sicer bo pa že Kojima z DS2 zadevo spravil v tek.

 

izid? 2025 pomoje. Je pa res da je Guerilla sedaj eden največjih internih studiev, kar jih SIE ima.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

image.png.cdb0a96bb0ff32f66eafef784c2f4daa.png

 

Padla platina:mafija:

Sicer je sploh ne bi še delat ampak sem manjkajoče trofeje dobil avtomatično med igranjem dlcja :P

 

Preigral Burning Shores !

Kot pravi @atomic vizualno je res uno top 10/10 ampak igralno in vsebinsko pa popolnoma plitva :hmm:

Čeprav se zgodba nadaljuje po koncu dvojke v bistvu ne vsebuje nič zares presenetljivega ali pomebnega za prihajajočo trojko. 

Je pa letenje med stolpnicami in kanjoni res jebeno kul :wub:  Pa čoln/gliser je tudi v igri ! Škoda ker je oboje igralno totalno neizkoriščeno...

 

Še par mojih:

image.thumb.png.300d026e075930100c9ebee5df750f4e.png

image.thumb.png.b43edd4e67901f882dc4a2f36137d6ad.png

image.thumb.png.a22c2ad1aa6920a96de0ffc5e6a4783e.png

image.thumb.png.186097e898cdf8d140ce071542a64edf.png

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

uff, ravno ugotavljam, da so ps5 igre le delno regijsko nezaklenjene. V smislu, da sem na svojem US accountu lahko igral glavno igro preko evropskega ploščka, ko pa hočem kupiti DLC iz ameriške PS trgovine mi pa vrne napako. :ranting:

edit, če bi ga želel igrati na evropskem accountu bi seveda moral vse od začetka, ker sejvi med regijami niso prenosljivi.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Igre "niso" regijsko zaklenjene med tem ko morajo DLC-ji ustrezati regiji igre. To pride sploh do izraza pri digitalnih verzijah iger, če kupiš base game na US trgovini potem recimo ne bo deloval DLC iz druge regije, ker ti tudi PSN trgovina iz ostalih regij ne zazna kupljene igre iz US trgovine.

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

se pravi niso regijsko zaklenjene, ker jih lahko igraš na bilokaterem accountu imajo pa svojo regisko kodo kateri mora ustrezati tudi dlc. Jaz sem se problema lotil na napačen način, ker sem sledil neki Reddiit debati med američani. Potem se je oglasil genij J.E. in me spravil na pravo pot. :D

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...