Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 8. 12. 2021 at 9:58:

Priporočam da še enkrat zalaufaš HZD1 da ti malo osveži spomin. Tud jaz sem bil ob prvi gameplay predstavitvi pod vtisom da ni neke velike razlike. Pol sem šel pa še enkrat igrat HZD in ugotovil da je moj spomin za en drek. Predvsem so pa konkretno izboljšali animacije.

 

Pri novem in starem God of War je podobno - po spominu zgledata isto... 

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

A v Dark souls je sploh možno bit lep?

Kot je meni znano večina likov zgleda kot povprečen Mn3 član.:D

 

Sicer sem videl dosti res random kreacij likov v tej igrici, ampak tako pokvekaste spake kot hodijo na mn3njalnik meete pa niti slučajno ne moreš naresti. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

Se mi zdi, kot da so podebljali poseljenost z roboti in da bo še več akcije.?

 

In do tega zaključka si prišel na osnovi 1 minutnega trailerja katerega namen je predstavitev novih robotkov in posledično je valjda nonstop akcija? :D

 

 

Animacija   :avadodo:  Februar 2022 bo prinesel več ko celo letošnje leto ffs...

Povezava do prispevka

Meni kot rečeno zgleda noro, ampak da se premakne en level višje, tega ti filmčki ne dokazujejo. Videi, gifi fighta, s tem nas je odnesla že enka. Tut če tukaj še izpilijo, je to nekako pričakovano, ker vemo da obvladajo. 

 

Grajenje sveta, liki, interakcije, tempo zgodbe - ti elementi lahko res dvignejo špil, ker je blo tam največ lufta. 

Povezava do prispevka

zakaj bi hotu gledat videje vseh enemymjov in njihovga obnašanja v minutnem filmčku

kje je čar da veš o špilu  vse predn izide

 

če greš lahko neznano v špil, vse vidš prvič.. zašetaš v neko šumo in te tam mecha-tentacle-monster pofuka do onemoglosti brez, da veš, da špil ima mecha tentacle monsterje ki kampajo v šumah

npr.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jop, mene najbolj odlomi, ko nevem o igrici nič in me pol twista in turna celo pot, res najboljše izkušnje v lajfu.

 

Npr Portal sem zalaufal pač ki je bil v orangeboxu in sem vse ostalo (razen spakastega TFja) preigral, pol pa ajd da vidimo šta je ovo. Pizda kaj mi je nardil špil, če bi takrat bil več v onlineu in poznal ves lore in memse okrog igrice in to mi ne bi pol toliko dogajalo.

 

Pol recimo Celeste je bila taka igrica, vedel sem samo da je platformer, tojto. Pa Hellblade sem isto pognal na podlagi teaserja brez kakršnegakoli pojma o žanru, mehanikah, konceptu itd. Res res top experienci.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 32 minutami:

Jop, mene najbolj odlomi, ko nevem o igrici nič in me pol twista in turna celo pot, res najboljše izkušnje v lajfu.

 

Npr Portal sem zalaufal pač ki je bil v orangeboxu in sem vse ostalo (razen spakastega TFja) preigral, pol pa ajd da vidimo šta je ovo. Pizda kaj mi je nardil špil, če bi takrat bil več v onlineu in poznal ves lore in memse okrog igrice in to mi ne bi pol toliko dogajalo.

 

Pol recimo Celeste je bila taka igrica, vedel sem samo da je platformer, tojto. Pa Hellblade sem isto pognal na podlagi teaserja brez kakršnegakoli pojma o žanru, mehanikah, konceptu itd. Res res top experienci.

 

Torej te vedno odlomi ko igraš pasja jajca od igric:nicjasno:

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Tole igro bi resno moral prestavt v začetek februarja al pa konec januarja... 

bo kar pravi termin za izid. Sony nima naslova za februar, tko da je logična izbira. Oglaševanje se že začenja.

itak se bo prodajala ko zmešana, sploh na PS5.

Elden Ring ne bo kej dosti vplival na prodajo.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...