Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

Lahko kupiš na storu.

Retail deluje po istem principu imo. Če maš disk not, lahko downloadaš upgrade.

 

Sem že vplačal pri Jazbini - računam, da je res tako, kar bi bilo tudi logično - čeprav z vsemi forami, ki se jih poslužujejo, nisi več 100% siguren.

Ampak dobro da imam Gatsuja, ki bo odkupil, če bo treba. :D

 

Sem pa cincal, če bi vseeno vzel PS5 verzijo - junior ima retail Riders Republic za PS4, ki ima isto free upgrade...in mogoče je bizarnost, ampak gre mi na kurac, ker če upgrejdaš, imaš potem istočasno 2 isti ikoni prisotni na namizju in se ne da skenslat. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 22 minutami:

 

Sem že vplačal pri Jazbini - računam, da je res tako, kar bi bilo tudi logično - čeprav z vsemi forami, ki se jih poslužujejo, nisi več 100% siguren.

Ampak dobro da imam Gatsuja, ki bo odkupil, če bo treba. :D

 

Sem pa cincal, če bi vseeno vzel PS5 verzijo - junior ima retail Riders Republic za PS4, ki ima isto free upgrade...in mogoče je bizarnost, ampak gre mi na kurac, ker če upgrejdaš, imaš potem istočasno 2 isti ikoni prisotni na namizju in se ne da skenslat. :D

 

Lahko skriješ ikone, ki jih ne rabiš. Options pritisni, ko si na želeni ikoni, pol pa hide.

Povezava do prispevka

Enko sem igral ob izidu pred 5 leti in pol nič.

 

Zdaj spet igram enko od nule, tokrat na PS5, pa moram priznat, da je prekleto dober špil. Ni ga večjega užitka, kot sneakat za T-Rexom, mu poknit tear arrow v gun, ga zvezat, nato friznit in ga ubit z lastnim kanonom, ki si ga pobral s tal.

 

Pa oni nevidni Stalkerji sredi džungle. Res vzdušno.

 

Edino človečnjaki so zabiti kot za kak Far Cry, tisti bandit campi so šibka plat.

 

Štorja je itak nadmočna, pa sem pričakoval neko skropucalo, pač dinozavri mašine in prazgodovina, ma kaki, res presenečenje, kako so to lepo speljali.

 

Upam tudi, da bodo izboljšali stranske like in kveste, ker so dokaj meh. Ampak ok... 9/10 vse skupaj, z moje strani. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Mene bi čisto isto motilo lol.

 

Drugače pa ne vem al bi kupil Day1 ali naj raje počakam na prvi sale. Itak bo samo Elden Ring na meniju naslednje pol leta.

1st world problems.

 

Počakaj sale valjda, če ne misliš igrat takoj - čeprav retail za 52€ pri Jazbini je res dobra cena imo (do 15.2. mislim da traja) - jaz sem vzel + še GT7 PS5 za 60€

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...