Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

očitno se v špilih ženske z leti pogršajo še precej hitreje kot v RL :D

 

Evo sem si tudi jaz ogledal trailer za HZD 2 in sem definitivno v campu tistih "isti špil ko HZD 1 samo z navitim foliage & density sliderjem". Sem povsem enako hyped kot prej - torej maksimalno, ker mi je HZD 1 + DLC res faking top popcorn fun - ampak ja, tole bo očitno najbolj textbook bigger is better nadaljevanje. 

 

me je že na YT videu pa skoraj sisnila božjast od vseh teh barv v špilu, a si ti fuknjen, kva bo to delalo na proper HDR-ju :wub: :wub: 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 28. 5. 2021 at 12:57:

 Definitivno so sam max nastavitve vklopl ja :rofl:

 

Navedek

Za tiste trolčke k pravijo da so sam mal slider premaknil

 

Navedek

E2bTORhVkAEEhcs?format=jpg&name=900x900E2bTOoGUYAA46u4?format=jpg&name=large

 

 

Nehi  bit tok triggered. Sj sm napisal >over< maximum, insufferable fanboy feget, fuck.

 

 

P.S. vidm da so blur nabil bl k od Aloy kalorije

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Galko reče pred 29 minutami:

 

Evo sem si tudi jaz ogledal trailer za HZD 2 in sem definitivno v campu tistih "isti špil ko HZD 1 samo z navitim foliage & density sliderjem". Sem povsem enako hyped kot prej - torej maksimalno, ker mi je HZD 1 + DLC res faking top popcorn fun - ampak ja, tole bo očitno najbolj textbook bigger is better nadaljevanje.

To je za špil, ki je bil že dovolj velik v prvencu in je imel napako kot večina Open world špilov, manjko detailov in smiselnosti sveta, bolj slaba napoved.

Povezava do prispevka

Bigger is better se ne nanaša samo na velikost sveta, ampak tudi na nove abilityje, še več različnih enemyjev, še boljši combat, boljšo grafiko. Pač da ne inoviraš, ampak da obstoječe elemente maxaš za dva nivoja.

 

Mislim sej je tko ene 95% vseh sequelov narejenih na ta način :D

Povezava do prispevka

Itak, mogoče še kak procent več :D 

 

Kvečjemu po kakih 3-4 sequelih fašemo nekaj, kar res nadgradi zasnovo. Meni je recimo Resident Evil 4 tak primer, ki je pač opustil stare tank kontrole, okolje, klasične zombijake in šel v drugo smer

 

Ali pa npr. Yakuza 7, ki je šla iz beat 'em upa v turn based RPG

 

To je res uno, ko je nek koncept že prilično izpet (Yakuza) ali pa zastarel za dan prostor in čas (RE tank kontrole), si avtorji upajo res it v neko novo smer in bolj radikalno spreminjat 

 

Te igrice pa so bolj uno cool nadgradnja v več elementih. Jaz tudi komaj čakam, barve so res čudovite 

Povezava do prispevka
fric reče pred 3 urami:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aP3eKNV_460swp.webp

Ok sem bom nehal.:D Sam me spomni na zadevo, ko je Shadow of TR prišel ven pa se je amnesia pritoževal kok fat je Lara postala.

 

soyny se pac trudi ugajat kopenskim kitom in grdim moskim, ki zahtevajo, da se jih naslavlja s she/her

 

lepe fit zenske v RL pac ne obstajajo

Povezava do prispevka

Ne sej res se noben ni omenu kle, sem pa nekje drugje zasledil.

 

Drgac sm pa bolj team sovica, as in da mi ni nek generational leap v grafiki. Zgornja primerjava face unga modelcka je pa dost brezvezna, ker ni vsaj priblizno iesta scena. Vsekakor bi tezko reku da novi model zgleda bolje, men zgleda bolj kot bi ga en karikaturist obdelal. Tko kot aloy, ki ma tezave s scitnico zgleda al kaj?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 40 minutami:

Ne sej res se noben ni omenu kle, sem pa nekje drugje zasledil.

 

Drgac sm pa bolj team sovica, as in da mi ni nek generational leap v grafiki. Zgornja primerjava face unga modelcka je pa dost brezvezna, ker ni vsaj priblizno iesta scena. Vsekakor bi tezko reku da novi model zgleda bolje, men zgleda bolj kot bi ga en karikaturist obdelal. Tko kot aloy, ki ma tezave s scitnico zgleda al kaj?

Meni grafično izgleda res huge improvement napram originalu. Generational leaps pa so se imo končali tam nekje v PS2 eri :D

Povezava do prispevka

samo malo so ji zaokrozili faco, seveda

 

izgleda, kot da ima mumps, ceprav bi jo z lahkoto naredili normalno

 

cist prevec je bilo nakljucij v zadnjih letih, moski liki vedno izgledajo proper 6pack top gun machoti, babe pa kot skisan mlek

 

q70ElFE.jpg

 

Lrehyha.jpg

 

BGgAx3i.jpg

 

 

also, spil na splosno izgleda kot kup skittles bruhanja, a je res treba v vsako igro tlacit barvno paleto mavrice na drogah

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...