Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 26. 10. 2022 at 12:12:

Sej ce si malo spremljal zgodbo, roboti niso bili roboti, ko je slo vse v kurac. Niti priblizno kot tisti, katere srecujemo zdaj.

Se neki spomnim ja, ampak pretežno sem že pozabil :D 

 

Drugače pol pa res basla, Horizon ni Horizon brez robo KENGURUJEV in ostalih robotov, pol bomo pač gledali nek random SCI-FI show spet 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Torej zate je loose vagina Aloy boljša od tight Callisto pussy (ker predvidevam, da bo 10urni špil k bo dogajal 100 na uro)

Sej nisem primerjal s Horizon, itak, da bo meni bolj dogajal survival horor. Ampak dvomim, da to velja za večino ljudi. Verjamem, da vecina folka pali na Horizon in podobne igre.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
DrMiha reče Dne, 9. 12. 2022 at 11:06:

hvala kurcu, da je le za PS5... dvomim da bi PS4 sploh lahko prebavil delujočega Horusa in game...

 

Misliš da je zaradi tega?

Ki po trailerju mi ne zgleda nič kaj lepša grafika...po moje prej zato, da namamijo folk na PS5 - upam samo, da ne naredijo še DLC za GoW Ragnarok, ki ta Jimbo je kreten.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

Misliš da je zaradi tega?

Ki po trailerju mi ne zgleda nič kaj lepša grafika...po moje prej zato, da namamijo folk na PS5 - upam samo, da ne naredijo še DLC za GoW Ragnarok, ki ta Jimbo je kreten.

Hja, GG so delali ornk reze v zadnji tretjini FW da je PS4 sploh lahko požrl vse...

Povezava do prispevka

me dosti boli kurac za grafiko, res nisem preveč izbirčen dokler ni govora o piksih...

 

...ampak tile geeki mi imajo pa tako topel in simpatičen content, tok z ljubeznijo se lotijo materije, da bi lahko od njih gledal tudi video o pravilni tehniki kisanja regrata :D  Tko da bom kr cel video pogledal :)

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Grafika je res za umret lepa ja, sploh ko vzameš v obzir da gre za open-world špil. Tudi zvok ima zelo hud. Kar se prezentacije tiče je špil čista bomba.

 

Sovica reče pred 1 uro:

Tale horizon bo postal naslednji AC, far cry

 

Tekoci trak

 

IMO pa skoraj ni šans za kej takega. Nimajo nastavkov kar se zgodbe tiče, že dvojki ful fali O fak! faktor, ki ga je imela enka zaradi skrivnosti okrog sveta / zapleta. Ass Creedu je tukaj res padla sekira v med s tistim svojim time travelom, ki omogoča, da menjajo lokacije in dobe. Predvsem pa da so v Ubiju natrenirali svoj player base, da vejo, kaj pričakovati od AC / FC - neko privlačno in vsakič drugačno okolje, open world, +100 ur contenta sumljive kvalitete, solidno produkcijo, vsake toliko nekaj malega inovacije :)  Guerilla Games na srečo teh privilegijev nimajo, kot Sonyjev first-party studio jih folk pribije na križ, če bi zdej začeli štancati neke brezvezne HZDje.

Povezava do prispevka

Evo sem na zadnji misiji igre. Na forumu se ob omembi Ragnaroka pogosto še malo posmehuje Foriben Westu. Mislim, da neuporavčeno. Men je špil čisto dostojen nasprotnik Ragnaroka. Pač ene stvari ma res fuuul slabše, spet druge precej boljše.

 

- grafika, kot smo ugotovili je res lepa, tudi art design je hud, tu štima vse

- sound je en boljših, dejansko gredo frekvence zelo nizko, rad imam bass, po drugi strani je voice mixing totalno v pizdi, govor je res slabo narejen, od šepetanja do tega, da niso prailno environmental effect dodali na glas in podoben napake.

- gameplay je dober, pač obstreljevanje točno določenih delov dinozavrov v slow motionu je uživantko, buildanja characterja, vse to je dobro.

- zgodba in podajanje le te pa dobi res eno nezadostno oceno. Isto, kot v enki so liki nezanimivi, dialogi in igra kot da bi jih rusi skp pacal, ob woke powerful ženskah je pa samo še kaplja čez rob. V enki saj nisem vedel zakaj se gre in me je zgodba potem kar zanimala, celo dobra je bila, tole je pa res kilavo.

 

Če bi jim kolegi iz Santa Monice mal pokazal, kako se servira zgdodba bi bil res GOTY.

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 26. 12. 2022 at 22:06:

Samo da veste, kje je najboljša grafika doma :wub:

 

 

 

Škoda, ker te pri digital foundryu niso dovolj poučeni o tehničnih zadevah o igrah in potem pravijo, da je najlepša grafika v igri, katero PS4 nazaj drži. Če bi bla igra samo na PS5, bi bila ful lepša grafika.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 31. 12. 2022 at 15:48:

Škoda, ker te pri digital foundryu niso dovolj poučeni o tehničnih zadevah o igrah in potem pravijo, da je najlepša grafika v igri, katero PS4 nazaj drži. Če bi bla igra samo na PS5, bi bila ful lepša grafika.

 

I see what you did there - dobra... :D

DF pravijo, da engine ful dobro scalea - se pa najbrž da še malo lepše, če bi ga delali samo za PS5 - bomo videli, ko pridejo Burning Shores...meni osebno je pri FW najbolj impresiven performance mode (po patchih seveda), kjer praktično razen 1440p resolucije ne izbugi nič proti fidelity.

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...