Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Lol @ žaba :D Sem pa takoj v uvodnem filmčku ko prileti v novo cono opazu nagravžn pop-in in tudi jaz ne vidim nekih grafičnih nadgradenj na prvi uč razen da se mi zdijo obrazi glavnih likov še bolj polni detajlov ko prej. Bodo že NXgamer in DF ugotovil če je res kej na tem al je sam marketinški BS. Sigurno jim je blo pa lažje narest ta dodatek kot če se bi moral jebat z PS4 jajcam.

 

 

Sploh tale možakar zgleda res k RL

 

FuHPP4RX0AIZCz4?format=jpg&name=4096x409

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 49 minutami:

Lol @ žaba :D Sem pa takoj v uvodnem filmčku ko prileti v novo cono opazu nagravžn pop-in in tudi jaz ne vidim nekih grafičnih nadgradenj na prvi uč razen da se mi zdijo obrazi glavnih likov še bolj polni detajlov ko prej. Bodo že NXgamer in DF ugotovil če je res kej na tem al je sam marketinški BS. Sigurno jim je blo pa lažje narest ta dodatek kot če se bi moral jebat z PS4 jajcam.

 

 

Sploh tale možakar zgleda res k RL

 

FuHPP4RX0AIZCz4?format=jpg&name=4096x409

 

skor na nivoju fac iz Civ 3 :ninja:

 

Povezava do prispevka

Fak jaz sem čist pozabu kontrole in se je fight z žabo vleku k kurja čreva... Mi je pa ravno po tem fightu špil fino zabugal saj je bil ta nova bejba nekje pod zemljo, z reloadanjem je sicer prišla nazaj a je bil quest broken ker me ni vodila do vstopa v stolp in tud ko sem sam prišel do tam me ni spustilo naprej... Tako da sem moral reloadat pred fightom in žabo še enkrat fentat.

Povezava do prispevka

A jo Sylens zabije na začetku lol? 

 

On pravi da jih je pršlo 13 na zemljo.

Aloy pravi da so našli le 12 trupel.

 

Sylens: ah your math is impressive as always.

 

Vemo, da šolski sistem po tem, ko so robotske podlasice prevzele zemljo ni isti kot prej, ampak ker vrhunec matematično logičnih dognanj je to, da 12 pa ja ni enako 13. 

 

Aloy je proper Euler up in this bitch.

 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Kaka pa so politično korektna poimenovanja za ljudi, ki so rojeni ene rase in se počutijo kot neka druga rasa. Recimo belec, ki se počuti kot črnec (ali azijec, eskim,...)... Ali lahko potem komot tak belec hodi po Bronxu ali Harlemu in kriči ostalim "you nigga bro" ipd.? Se sprejema drugačnost med rasami in počutjem posameznika, ki se identificira tako kot se počuti?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...