Skoči na vsebino

[PS5] Ratchet & Clank: Rift Apart


Priporočeni prispevki

Jaz sem na PS3 z res velikim užitkom preigral oba Ratcheta ter odvrtek. In to celo večkrat!  Tistega za PS4 pa iz neznanih razlogov nisem niti vklopil (moram to v kratkem popravit, da bom res pripravljen na ta ultimativni PS5 Ratchet).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni pa design in feel-vise zgleda precej slabo, pa mi je prvi Ratchet & Clank no joke med najboljšimi igricami vseh časov. Pač deluje mi isto cringy kot PS4 verzija, ki je res slab. Gameplay pa deluje kar fajn, čeprav mi ta akcijada s primesi platformerja ne sede tok kot prva dva Ratcheta, ki sta bila bolj platformerja s primesi akcijade :D. No all in all, pač men je ta vibe Ratcheta na PS4 in tudi tega ful otročji in cringe, pogrešam carsko zgodbo in dejansko ne-cringy humor starih delov :( 

Povezava do prispevka

clank sekcije so bile najboljše v enki, pa na nekaterih planetih si moral uporabljat specifično orožje česar potem ni (žal) bilo v nobenem sikvelu

po drugi strani si mel tiste retardirane plavalne in turret sekcije ki so bile samo zapravljanje časa

 

trojka imo ima bistveno bolj ušečen humor in tempo kot enka 

če naredijo vsaj pol približek trojki kupim peespet na dan izida 

Povezava do prispevka

Na PSP-ju so bile hude izpeljanke iger, kjer si igral s Clankom/Daxterjem. Daxter je bila najbrž najboljša 3rd person ploščadnica PSP-ja. Pa tudi Ratchet & Clank: Size Matters je bila zelo dobra stand alone igrica.

 

spacer.png  spacer.png spacer.png

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
  • 10 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...